• Informacje na temat:

  druga edycja tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: druga edycja tańca z gwiazdami
 • Znamy wszystkie pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...11. edycja "Tańca z Gwiazdami" wraca na antenę Polsatu 6 marca. Znamy już wszystkie pary tanecznego show.

 • Żegnamy "Taniec z gwiazdami"!

  Po 13. edycjach stacja TVN postanowiła zrezygnować z produkcji kolejnej odsłony "Tańca z gwiazdami". Nie oznacza to definitywnego pożegnania z programem, władze TVN-u nie wykluczają przyszłego powrotu tanecznego formatu; pewna epoka dobiegła jednak końca.

 • Stała widownia "Tańca z Gwiazdami"

  Na stałym poziomie utrzymuje się widownia 4. edycji "Tańca z Gwiazdami". Drugi odcinek jesiennej edycji show Polsatu oglądało 3,13 milionów telewidzów.

 • "Taniec z Gwiazdami": Sylwia Lipka w parze z Maserakiem

  Sylwia Lipka i Rafał Maserak to druga oficjalnie potwierdzona przez Polsat para, która zatańczy w 11. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

 • Nowy reżyser "Tańca z gwiazdami"

  Maciej Sobociński zostanie nowym reżyserem programu "Taniec z gwiazdami". Zastąpi Jana Kępińskiego, który reżyserował taneczny show TVN od jesieni 2008 roku - poinformował portal Wirtualne Media.

 • "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami": Wirująca energia

  Czeka nas niewątpliwie jeden z najbardziej emocjonujących sezonów show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Każdy z jego bohaterów musi nie tylko walczyć ze swoimi słabościami na treningach. Chodzi o to, by popisać się na parkiecie przed milionami widzów, prezentując klasę oraz energię, ale także to, co jest najważniejsze - że tańcem można się bawić i wyrażać całą gamę emocji.

 • "Taniec z Gwiazdami": Nikt nie odpadł

  Szósty odcinek bieżącej edycji "Tańca z Gwiazdami" był zarazem setnym epizodem show na antenie Polsatu. Z okazji jubileuszu producenci programu przygotowali dla widzów i uczestników niespodziankę - nikt nie odpadł. Wszystkie pary zobaczymy więc na parkiecie Polsatu także w przyszłym tygodniu. Wtedy jednak z show pożegnają się aż dwa duety. Trudne chwile przeżyła w piątek Sandra Kubicka, która tuż...

 • Druga edycja tańców na lodzie

  Zmagania na lodzie o tytuł Diamentowej Pary jeszcze sią nie zakończyły, jednak już wiadomo, że będzie druga edycja popularnego show "Gwiazdy tańczą na lodzie".

 • Będzie kolejna edycja "Tańca z gwiazdami"

  Polsat przygotowuje drugą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Zmagania kolejnych gwiazd na tanecznym parkiecie oglądać będziemy już jesienią 2014.

 • "Tylko taniec": Będzie druga edycja

  ...- oni wybierają rodzaj tańca i muzykę. Wykonawców ocenia jury w składzie: Krystyna Mazurówna - jedna z największych polskich tancerek XX wieku oraz choreograf, Joanna Liszowska - utalentowana...

Zdjęcia na temat: druga edycja tańca z gwiazdami
Wideo na temat: druga edycja tańca z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami 11": Drugi odcinek

  Żadna para nie pożegnała się z "Tańcem z Gwiazdami" w drugim odcinku show, mimo że początkowo zapowiadano, że odpadną aż dwa duety. Na zakończenie programu Krzysztof Ibisz odczytał jednak oświadczenie Telewizji Polsat, która zdecydowała o zawieszeniu bieżącej edycji programu z powodu epidemii koronawirusa. Uczestnicy mają wrócić na parkiet jesienią.

 • "Taniec z Gwiazdami": Smutni Szatan i Klimentowa

  Rafał Szatan i Lenka Klimentova opowiadają, co czuli, gdy dowiedzieli się, że jako druga para w dziesiątej edycji "Tańca z Gwiazdami" muszą pożegnać się z programem.

 • Iwona Pavlović: Serduszko pyka mocniej

  - Kiedy jest przerwa między jedną z drugą edycją, ładuję sobie baterie, odpoczywam... Ale kiedy czas się zbliża, moje serduszko pyka mocniej, bo się cieszę - Iwona Pavlović przyznaje, że stęskniła się za "Tańcem z Gwiazdami".