• Informacje na temat:

  drugie dziecko

Artykuły na temat: drugie dziecko
 • Będzie miał drugie dziecko

  Aktor Jason Priestley i jego żona spodziewają się drugiego dziecka.

 • Anja Orthodox znowu została matką.

 • Chce urodzić drugie dziecko

  Kanadyjska piosenkarka Celine Dion ogłosiła, że pożegna się ze sceną na 18 miesięcy, bo myśli o drugim dziecku.

 • Whitney Houston: Drugie dziecko?

  O wokalnym małżeństwie Whitney Houston i Bobby'ego Browna w ostatnim czasie było głośno przede wszystkim za sprawą ich kłopotów z narkotykami. Wokalistka pod koniec marca ponownie trafiła do ośrodka odwykowego. Obecnie czuje się jednak na tyle dobrze, że zamierza starać się o drugie dziecko.

 • Chylińska planuje drugie dziecko?

  ...33-letnia piosenkarka i jurorka programu "Mam talent" po urodzeniu pierwszego dziecka bardzo spokorniała i spoważniała. Teraz patrzy inaczej na życie i chciałaby mieć kolejne dziecko - pisze "Super(...) nie wyklucza drugiego dziecka. Marzy o dużej i szczęśliwej rodzinie - twierdzi tabloid. Zobacz teledyski Agnieszki Chylińskiej na stronach INTERIA.PL!

 • Britney Spears: Drugie dziecko?

  Amerykańskie media plotka rskie sugerują, że Britney Spears ponownie jest w ciąży. Ostatnio w jednym ze sklepów w Malibu wokalistka położyła rękę na swym brzuchu i powiedziała: "Tak, to prawda, będzie numer dwa!". Przypomnijmy, że w połowie września 2005 roku wokalistka urodziła syna Seana Prestona.

 • Sharon Stone chce mieć drugie dziecko

  Stone i Brownstein są bardzo dumni ze swego adoptowanego syna Roana Josepha i popisują się nim przed rodziną i przyjaciółmi. Ich najbliżsi twierdzą jednak, że jedno dziecko im nie wystarcza i parze(...) w pełni szczęśliwa. Zdecydowanie pragnie być prawdziwą, biologiczną matką. Jeżeli jednak to się nie uda, Sharon i Phil będą chcieli adoptować kolejne dziecko, tym razem dziewczynkę. Od kiedy mają w domu...

 • Hugh Grant ma drugie dziecko

  Aktor nazywany "wiecznym chłopcem" Hugh Grant, doczekał się małego chłopca. "Jestem zachwycony tym, że moja córka ma teraz brata" - napisał na Twitterze nie kryjąc radości.

 • Gwyneth Paltrow: Drugie dziecko?

  Czy Chris Martin, lider popularnej brytyjskiej grupy Coldplay, i znana amerykańska aktorka Gwyneth Paltrow, wkrótce rzeczywiście zostaną po raz wtóry rodzicami? Kolejny powód do plotek na ten temat dał ostatnio sam Martin, a wcześniej jego teściowa Blythe Danner.

 • Michelle Williams spodziewa się dziecka

  ...prasa podała, że Michelle jest w ciąży. To będzie drugie dziecko aktorki. Pierwszym jest 14-letnia już Matilda Ledger, córka tragicznie zmarłego Heaha Ledgera. Na razie Williams i Kail nie udziela...

Zdjęcia na temat: drugie dziecko
Wideo na temat: drugie dziecko
 • Czartoryska i Niemczycki w końcu potwierdzili plotki! Drugie dziecko w drodze!

  Michał Niemczycki i Anna Czartoryska zagościli w "Dzień Dobry Wakacje", aby potwierdzić krążące od pewnego czasu plotki, że spodziewają się drugiego dziecka. "Nie zdradzimy więcej szczegółów, bo staramy się chronić swoją rodzinę i prywatność" - powiedziała "księżniczka" Czartoryska. Gratulujemy! (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Odeta Moro o drugim dziecku: Liczyłam na 500 plus

  Odeta Moro (40 l.) zaledwie tydzień po porodzie wróciła na warszawskie salony i udzieliła wywiadu, w którym podzieliła się swoimi wrażeniami na temat późniego macierzyństwa. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kurdej-Szatan o drugiej ciąży!

  Barbara Kurdej-Szatan w rozmowie z Wideoportalem skomentowała doniesienia mówiące o tym, że zrobi sobie dłuższą przerwę po urodzeniu drugiego dziecka. "Każda kobieta w ciąży przez pierwsze miesiące troszeczkę mniej pracuje. Jak urodziłam pierwsze dziecko, to byłam w programie "X-Factor". I jakoś dałam radę, aczkolwiek pierwszy miesiąc spędziłyśmy z Hanią w domu, nigdzie nie wychodząc

Dyskusje na temat: drugie dziecko