• Informacje na temat:

  drugie śniadanie

Artykuły na temat: drugie śniadanie
 • ​Joanna Jabłczyńska: Śniadanie daje moc

  ...​Joanna Jabłczyńska jest osobą niezwykle aktywną i realizuje się na wielu płaszczyznach - gra w serialu "Na Wspólnej", jest współwłaścicielką kancelarii prawniczej, regularnie uprawia sport. Na to wszystko potrzeba dużo energii i jak podkreśla, kluczem do sukcesu jest dobrze zbilansowana dieta, której podstawę stanowi solidne śniadanie. Aktorka lubi wcześnie wstawać właśnie po to, by przygotować...

 • Śniadanie Kazika i Sojki

  Z okazji Świąt Wielkanocnych informacyjna telewizja TVN24 przygotowała specjalne wydanie sobotniego programu Marcina Mellera - "Drugie śniadanie mistrzów".

 • Śniadanie Kazika i Sojki

  Z okazji Świąt Wielkanocnych informacyjna telewizja TVN24 przygotowała specjalne wydanie sobotniego programu Marcina Mellera - "Drugie śniadanie mistrzów".

 • Gorąca jesień w "Pytaniu na śniadanie"

  Wiele zmian szykuje się w "Pytaniu na śniadanie". Pojawią się nowe magazyny, m.in. "Misja Mama", "Kobieta za kierownicą" oraz "Szperacze .tv". "Będzie gorąco" - zapowiada nowa para prowadzących - Marzena Rogalska i Tomasz Kammel.

 • Dużo nowości w jesiennej odsłonie "Pytania na śniadanie"

  Uroczystym przecięciem wstęgi przez Prezesa TVP Janusza Daszczyńskiego i Dyrektora TVP2 Jerzego Kapuścińskiego w obecności zespołu redakcji programu oraz zaproszonych dziennikarzy otwarto odnowione studio dwójkowego "Pytania na śniadanie". Nowa odsłona programu śniadaniowego Telewizji Polskiej uświetniła 45. urodziny TVP2.

 • Wydawca "Pytania na Śniadanie" zawieszony za hit Ronniego Ferrariego z aluzjami do seksu

  Telewizja Polska zawiesiła wydawcę niedzielnego wydania "Pytania na Śniadanie" w TVP2 - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Powodem jest wyemitowanie w programie piosenki Ronniego Ferrariego "Ona by tak chciała" opisującej m.in. zażywanie narkotyków.

 • Znamy uczestników drugiej edycji "Dance Dance Dance"

  Sześć duetów zawalczy o wygraną drugiej edycji popularnego programu tanecznego Telewizji Polskiej. Treningi gwiazd już trwają, a pierwszy odcinek zobaczymy na antenie TVP2 29 lutego.

 • "Dance Dance Dance 2": Kto odpadł w drugim odcinku? Mucha była zszokowana!

  Drugi odcinek drugiej edycji "Dance Dance Dance" był bardzo emocjonujący i zaskakujący. Odejście sióstr Stankiewicz z tanecznego show TVP2 wywołało niemałe zamieszanie. Co się stało?

 • Nowa para prowadzących w "Pytaniu na śniadanie"! Kto zastąpił Joannę Racewicz?

  ...​W niedzielny poranek, 10 czerwca, "Pytanie na śniadanie" poprowadziła Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny. Para zapowiedziała, że w końcu znalazło się zastępstwo za zwolnioną przez TVP Joannę Racewicz. Nie uwierzycie, kto został nową prowadzącą "Pytania na śniadanie"!

 • Nowa w "Pytaniu na śniadanie"

  Do "Pytania na śniadanie" dołączyła niedawno Urszula Chincz, córka znanego dziennikarza, Andrzeja Turskiego. Program prowadzi z Tomaszem Kammelem.

Zdjęcia na temat: drugie śniadanie
Wideo na temat: drugie śniadanie
Dyskusje na temat: drugie śniadanie