• Informacje na temat:

  drzewieckiego

Artykuły na temat: drzewieckiego
 • Gabi Drzewiecka wydała oświadczenie: Wiem, że Agnieszka Woźniak-Starak...

  Gabi Drzewiecka (33 l.) zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak (41 l.) w roli prowadzącej "Big Brothera". Dziennikarka wydała oświadczenie w tej sprawie.

 • Clödie "Kobieta": Prezent na Dzień Kobiet

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Kobieta" krakowskiej grupy Clödie, na czele której stoi Klaudia Trzepizur, uczestniczka czwartej edycji "The Voice of Poland".

 • Gabi Drzewiecka zdradziła, co czuje zastępując Agnieszkę Woźniak-Starak!

  Po tragicznych wydarzeniach związanych ze śmiercią Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) zdecydowano, że zamiast Agnieszki Woźniak-Starak (41 l.) nową edycję „Big Brothera” poprowadzi Gabi Drzewiecka (33 l.). Teraz prezenterka opowiedziała o tym, co czuje przed nowym zawodowym wyzwaniem.

 • "Teraz my": przesadzili?

  Poniedziałkowy program "Tylko my", w którym autorzy ujawnili fakt zatrzymania Mirosława Drzewieckiego przez amerykańską policję w 1999 roku, wywołał burzę. Tym razem poczynania dziennikarzy nie spodobały się nie tylko politykom, ale i widzom.

 • Gabi Drzewiecka składa ważną deklarację. Opowiada też, jaka jest Agnieszka Woźniak-Starak

  Gabi Drzewiecka (33 l.) zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak (41 l.) w roli prowadzącej "Big Brothera". Dla prezenterki nie była to łatwa decyzja, zwłaszcza zważywszy na okoliczności. Deklaruje, że w razie czego ustąpi miejsca Agnieszce. Opowiada również, jaka jest Woźniak-Starak.

 • Paweł Deląg w "Na dobre i na złe"

  Paweł Deląg, znany z ról w filmach "Quo vadis" i "Haker" , zagra nowego bohatera serial u "Na dobre i na złe". Aktor wcieli się w światowej sławy chirurga plastycznego, który zostanie zatrudniony w klinice piękności w Leśnej Górze.

 • Gabi Drzewiecka dziękuje Agnieszce Woźniak-Starak! Ujawnia rozmowę z Miszczakiem!

  Gabi Drzewiecka (33 l.) wciąż bardzo przeżywa tragedię, która wydarzyła się w rodzinie Staraków. Radiowa dziennikarka jest wdzięczna Agnieszce Woźniak-Starak, że ta wskazała ją jako swoją następczynię. Nowa gwiazda TVN nie ukrywa jednak, że bolesne okoliczności, w jakich dostała pracę, nie pozwalają jej się w pełni z tego cieszyć...

 • W "Na dobre i na złe" gra cała plejada znakomitych aktorów, miedzy innymi Małgorzata Foremniak, Artur Żmijewski i Katarzyna Bujakiewicz. Jednak ekipa serial u rozrasta się bardzo szybko i już niedługo jego miłośnicy będą mogli pasjonować się losami kolejnych bohaterów. Do ekipy "na dobre i na złe" dołączyli: Ula Grabowska ( "Przedwiośnie" ) i Paweł Deląg ( "Ja wam pokażę!" ).

 • Gabi Drzewiecka zastąpiła Annę Przybylską?! Jest do niej łudząco podobna?

  Po śmierci Anny Przybylskiej (†35) firma kosmetyczna, którą reklamowała aktorka, dość długo nie chciała zatrudnić kogoś na jej miejsce. Wiele zmieniło się ostatnio. Wyprodukowano spoty, na których oglądać możemy dziennikarkę Gabi Drzewiecką!

 • Holland promuje Warszawę i wygrywa

  Film Agnieszki Holland i Magdaleny Łazarkiewicz promujący starania Warszawy w walce o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016 zdobył pierwszą nagrodę w kategorii "cultural tourism" na festiwalu TourFilm Riga 2010.

Zdjęcia na temat: drzewieckiego
Wideo na temat: drzewieckiego
 • Gabi Drzewiecka: "Big Brother" to obciążenie psychiczne!

  Gabi Drzewiecka w rozmowie z nami zdradziła, że bycie prowadzącą "Big Brothera" jest bardzo obciążające psychicznie. Zobaczcie nagranie!

 • Jurek Owsiak o "Wielkim Meczu TVN vs. WOŚP"!

  Jurek Owsiak (65 l.) podczas treningu do "Wielkiego Meczu" opowiedział nam, jak wyglądają przygotowania do rywalizacji i na jaki cel będą zbierane pieniądze. Do starcia na boisku pomiędzy WOŚP-em a TVN-em dojdzie już w najbliższą niedzielę. Wydarzenie poprowadzi Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop.

Dyskusje na temat: drzewieckiego