• Informacje na temat:

  duch michael

Artykuły na temat: duch michael
 • Duch Michaela nawiedza posiadłość Jacksonów?

  ...twierdzi, że dzieje się to bardzo często. Każdej nocy pies wyje pod jednym z okien domu. W tym pokoju mieściła się sypialnia Michaela, gdy przyjeżdżał w odwiedziny" - powiedziała siostra Króla Popu. To jednak nie jedyny dowód na rzekome wizyty ducha Michaela Jacksona w rezydencji rodziny. "Ochroniarz powiedział mi również, że nocą słyszy odgłosy stepowania. Michael potrafił stepować przez dwie godziny...

 • Spirit Awards: Duch Sundance

  ...nominacje: reżyserowi i scenarzyście Michael Hoffman, wcielającej się w zonę pisarza Helen Mirren i Christophera Plummera za drugoplanową rolę. W kategorii "najlepszy reżyser" nominację...

 • Duch Jacksona straszy. Film!

  To niewiarygodna i sensacyjna informacja, ale ekipa stacji CNN sfilmowała tajemniczy cień w domu zmarłego Michaela Jacksona! Film z duchem "Jacko" możecie zobaczyć poniżej.

 • Kim Basinger i duch Elvisa

  ..., poświęconej, rzecz jasna, Elvisowi Presley'owi. Scenariusz "Elvis Has Left the Building" napisali Adam-Michael Barber i Mitchell Ganem. Za kamerą stanie Joel Zwick, twórca "Mojego wielkiego greckiego wesela...

 • Niezwyciężony duch Nelly Furtado

  ...i Nasem), Rodney Jerkins (współpracujący z takim gwiazdami jak Michael Jackson, Beyonce i Lady Gaga), Bob Rock (producent zespołu Metallica), DJ Tiesto oraz Da Genius (jamajski producent reggae...

 • Michael Bay o świecie duchów

  Michael Bay, reżyser "Transformers", akcję swojego nowego filmu postanowił skupić wokół popularnej zabawki Ouija - czyli tabliczki pozwalającej podobno komunikować się ze światem duchów.

 • Rozmawiała z duchem Michaela Jacksona?

  Kolejny dzień procesu w sprawie śmierci Michaela Jacksona i kolejne sensacyjne zeznania. Tym razem... prosto z filmu science-fiction.

 • Michael Douglas: To mnie podnosi na duchu

  Michaela Douglasa bardzo cieszą pozytywne recenzje filmu "Behind the Candelabra", w którym zagrał główną rolę. Praca na planie najnowszej produkcji Stevena Soderbergha pomogła aktorowi przejść trudne dla niego czasy.

 • Michael Douglas kończy 60 lat

  Michael Douglas - aktor, producent, reżyser, laureat Oscara za rolę Gordona Gekko w "Wall Street" i mąż znanej aktorki Catherine Zeta Jones - kończy w sobotę, 25 września, 60 lat. Znany jest z niezapomnianych ról, m.in. inspektora Kellera z "Ulic San Francisco", awanturnika Jacka Coltona z filmu "Miłość, szmaragd i krokodyl" i detektywa Currana z filmu "Nagi instynkt" .

 • Michael Jackson zawiódł na całej linii

  W środę 15 listopada wieczorem, w sali Earl's Court zgromadziła się niezwykła - nawet jak na Londyn - plejada gwiazd. Mimo to 18. ceremonia rozdania World Music Awards zdominowana została przez jednego tylko artystę. Michael Jackson udowodnił jednak, że tytuł "króla muzyki pop" należy mu się wyłącznie za dawne zasługi. Imprezę z bliska oglądał wysłannik radia RMF FM.