• Informacje na temat:

  duchy zdjęcia film

Artykuły na temat: duchy zdjęcia film
 • Budzi duchy Czarnobyla

  ...- Wszystko to, co nieznane, niewyjaśnione, niesłychane, napawa mnie większym strachem, niż ewentualne spotkanie oko w oko z potworem - mówi Oren Peli. I wie, co mówi. To przecież właśnie on, 41-letni, urodzony w Izraelu filmowiec, zmonopolizował niszę niewidzialnych sił jako źródła grozy w kinie i telewizji.

 • Duchy Francisco Goi

  Javier Bardem ("Before Night Falls", "W stronę morza" ) i Natalie Portman ( "Bliżej" , "Zemsta Sithów" ) prowadzą negocjacje w sprawie występu w filmie "Goya's Ghosts", który przygotowuje Milos Forman ( "Skandalista Larry Flynt" , "Człowiek z Księżyca" ). Nad produkcją obrazu czuwać będzie Saul Zaentz, który współpracował z Formanem podczas realizacji filmów "Lot nad kukułczym gniazdem...

 • Duchy Bena Afflecka

  Kilka miesięcy temu informowaliśmy, że na kilka tygodni przed rozpoczęciem zdjęć wytwórnia Disney'a zadecydowała się zawiesić prace nad komedią "Ghosts of Girlfriends Past". Gwiazdą opowieści miał być Ben Affleck ( "Zapłata" ), jednak miażdżące recenzje i wyniki jego filmu "Gigli" spowodowały, że studio nie zdecydowało się na realizację obrazu, obawiając się porażki. Wszystko wskazuje jednak na...

 • Kayah w filmie Disneya

  W sobotę, 3 stycznia, Kayah rozpocznie kręcenie teledysku do piosenki "Duchy tych, co mieszkali tu". Utwór ten, śpiewany w oryginale przez Tinę Turner, będzie tematem przewodnim nowego filmu Disney'a, "Mój brat niedźwiedź", który do polskich kin trafi 23 stycznia.

 • Małgorzata Zajączkowska: To mój najważniejszy film

  ...ją duchy przeszłości. To nie jest zbyt ograny motyw? - Film dzieje się tu i teraz. Jest o tym, jak nasze przeszłe życie ma wpływ na to, co robimy dzisiaj. Nie uciekniesz od niego - to, co(...) w filmie francuskim. A że w Polsce niewiele się działo, wieści były ponure, a rady typu: "Siedź tam, przeczekaj", więc siedziałam. Co na to babcia? - Traciła wzrok, opiekowała się nią mama. Pewnie...

 • Woody Allen po hiszpańsku

  Hiszpański aktor Javier Bardem ( "Duchy Goi" ) wystąpi w najnowszym filmie Woody'ego Allena ( "Wszystko gra" ). Jego partnerką będzie Penelope Cruz ( "Volver" ).

 • Milos Forman odnawia Madryt

  Czesko-amerykański reżyser filmowy Milos Forman ( "Człowiek z księżyca" , " Skandalista Larry Flynt ") zamierza zainwestować 360 tys. dolarów w odnowienie fasady pałacu w Madrycie, aby kręcić tam swój najnowszy film - historyczny dramat z przełomu XVIII/XIX wieku - "Duchy Goyi".

 • Ben Affleck ma reżysera

  Betty Thomas ( "Dr Dolittle" , "Ja, szpieg" ) stanie za kamerą fantastycznej komedii "Ghosts of Girlfriends Past". Główną rolę w tym projekcie zagrać ma Ben Affleck ( "Suma wszystkich strachów" , "Daredevil" ). Film będzie opowieścią o zatwardziałym kawalerze, którego nawiedzają duchy dawnych przyjaciółek.

 • "Ściana cieni": Polski dokument na Hot Docs w Toronto

  ..."Ściana cieni" - najnowszy film Elizy Kubarskiej i Moniki Braid - powalczy o nagrodę główną na największym festiwalu filmów dokumentalnych w Ameryce Północnej - Hot Docs w Toronto. Film został wyselekcjonowany do Konkursu Głównego (International Spectrum) jako jeden z dziewięciu tytułów spośród ponad trzech tysięcy zgłoszonych produkcji.

 • Złota Żaba dla "Wiedźmy wojny"

  Zdjęcia do kanadyjskiego filmu "Wiedźma wojny" zdobyły główną nagrodę - Złotą Żabę - zakończonego w sobotę 20. festiwalu Plus Camerimage. W Konkursie Filmów Polskich triumfował operator "Zabić drozda" (reż. Jan Jakub Kolski) - Michał Pakulski.