• Informacje na temat:

  dudek anna

Artykuły na temat: dudek anna
 • Za porzucenie narzeczonego Anna Seniuk zapłaciła wysoką cenę. To był koszmar!

  Anna Seniuk (75 l.), mając już wyznaczoną datę ślubu, spotkała mężczyznę, w którym się zakochała. Wtedy na własnej skórze odczuła, do czego może być zdolny porzucony partner.

 • Wojciech Pokora kończy 80 lat!

  Wojciech Pokora, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych, znany między innymi z ról w filmach "Poszukiwany, poszukiwana", "Brunet wieczorową porą", seriali "Czterdziestolatek", "Alternatywy 4", "Przygody psa Cywila" i "Kabaretu Olgi Lipińskiej", kończy w czwartek, 2 października, 80 lat.

 • "Na Wspólnej": Anna Korcz ma smykałkę do biznesu

  .... DOROTA CZERWIŃSKA A co wydarzy się w najbliższych odcinkach "Na Wspólnej"? Niebawem Ewa ( Ewa Gawryluk ) zdecyduje się przyjąć od Izabeli (Anna Korcz) propozycję prowadzenia salonu fryzjerskiego...

 • "SuperSTARcie" gwiazd w TVP2

  Reni Jusis, Natasza Urbańska, Mieczysław Szcześniak i Tomasz "Titus" Pukacki - to między innymi oni w nowym muzycznym show Dwójki "SuperSTARcie" będą walczyć o tytuł najbardziej wszechstronnego polskiego artysty. Pierwszy odcinek show już w piątek, 3 października, w TVP2. Wśród jurorów ulubieniec telewidzów - Wojciech Mann.

 • ​"Na Wspólnej": Anna Korcz znika z serialu?

  Anna Korcz z serialem "Na Wspólnej" związana jest od pierwszego odcinka, czyli od 11 lat. Krążą plotki, że w najbliższym czasie aktorka będzie musiała pożegnać się z rolą Izabeli Brzozowskiej. Czy to możliwe, że po tak długim czasie producenci postanowili zawiesić wątek jej bohaterki?

 • Będzie ślub w "Na Wspólnej"

  Na planie serialu "Na Wspólnej" niezwykłe wydarzenie. Na ślubnym kobiercu staną nareszcie Iza Brzozowska (Anna Korcz) i Jerzy Dudek (Wojciech Wysocki).

 • Internetowa gra Dudków

  Od przyjścia na świat małej Klementynki (Karolina Brzosko) w małżeństwie Izabeli (Anna Korcz) i Jerzego Dudków (Wojciech Wysocki) układa się coraz gorzej.

 • Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

  W ciągu najbliższych tygodni w serial u "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

 • "Na Wspólnej": Małżeństwo na włosku

  Wkrótce Izabela (Anna Korcz) przyjedzie do Jerzego (Wojciech Wysocki) po córkę (Julia Kostow), żeby zabrać ją na wycieczkę. Na osobności poprosi męża, by znalazł czas na spotkanie z mediatorem rodzinnym. Dudek stwierdzi, że uważa to za bezcelowe. Między małżonkami dojdzie do spięcia. Klementynka zauważy to i w trakcie podróży z mamą powie jej, że bardzo nie lubi, kiedy kłócą się z tatą...

 • Maks rozmawia ze swoją dziewczyną Edytą, nagle ciszę przerywa dziwny chichot za drzwiami. Chłopak otwiera drzwi i... przyłapuje swoją mamę na czułych uściskach z Jerzym Dudkiem - ojcem Edyty.

Zdjęcia na temat: dudek anna
Wideo na temat: dudek anna
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.

Dyskusje na temat: dudek anna