• Informacje na temat:

  duety muzyczne

Artykuły na temat: duety muzyczne
 • ​Andrea Bocelli: Duety z Ellie Goulding i Jennifer Garner. Płyta "Si Forever: The Diamond Edition"

  ...8 listopada do sklepów trafi płyta "Si Forever: The Diamond Edition" włoskiego tenora Andrei Bocelliego. Na rozszerzonej wersji znajdą się dodatkowo m.in. duety z Ellie Goulding i Jennifer Gardner.

 • Europejski Stadion Kultury w Rzeszowie: Niepowtarzalne duety

  ...24 czerwca w Rzeszowie, podczas 6. edycji Europejskiego Stadionu Kultury na widzów czekają międzynarodowe duety, unikalne aranżacje największych przebojów oraz spektakularna oprawa koncertów.

 • Gabriel Fleszar: Zniknąłem z mediów, ale nie ze sceny muzycznej

  ...20 lat temu jego przebój "Kroplą deszczu" śpiewały miliony Polaków. Dziś o Gabrielu Fleszarze mówi się w kategoriach zapomnianej gwiazdy. Jednak jak przyznaje sam wokalista, nigdy nie zniknął ze sceny muzycznej, a po prostu zrezygnował z uczestnictwa w życiu medialnym. Na wiosnę piosenkarza zobaczymy w programie "Śpiewajmy razem. All Together Now".

 • Niecodzienne duety

  Już w piątek, 21 marca, ukaże się na polskim rynku składanka, która powinna zainteresować wszystkich zwolenników brzmień alternatywnych. "Projekt SI 031", bo tak zatytułowana będzie kompilacja, prezentuje nowe utwory artystów związanych z wytwórnią Sissy Records i zaproszonych przez nich gości.

 • Krzysztof Krawczyk i jego "Duety" (nowa płyta)

  Z okazji niedawnych 70. urodzin Krzysztofa Krawczyka już 4 listopada do sprzedaży trafi składankowy album "Duety". Nie zabraknie na nim premierowych utworów.

 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Igor Kwiatkowski zaprasza

  ...programu polega na prezentowaniu utworów przez różne osoby (mogą to być zarówno soliści, jak i duety czy też grupy muzyczne). Występy oceniane są przez panel złożony ze stu ekspertów muzycznych i wokalistów...

 • Nowy muzyczny program Polsatu "All Together Now": Ewa Farna na czele 100-osobowego jury

  ...planowany jest drugi sezon. Formuła programu polega na prezentowaniu utworów przez różne osoby (mogą to być zarówno soliści, jak i duety czy też grupy muzyczne). Występy oceniane są przez panel...

 • David Bowie i jego najsłynniejsze duety

  Choć mogłoby się wydawać, że zmarły 10 stycznia 2016 r. David Bowie był muzycznym samotnikiem, w jego dyskografii możemy znaleźć duety z innymi gwiazdami. Oto tylko kilka z nich.

 • Muzyczne i filmowe gwiazdy o miłości

  Już w przyszły wtorek, 14 lutego, Walentynki, czyli Święto Zakochanych. A w poniedziałek, 6 lutego, do sklepów trafi druga część składanki "Ona i on", na której miłosne przeboje zaśpiewały znane duety muzyczno-aktorskie. W projekcie udział wzięli m.in. Edyta Górniak, Grażyna Wolszczak, Maciej Maleńczuk, Małgorzata Foremniak i Andrzej Piaseczny.

 • Duety wszech czasów. Lista!

  Duet Elvisa Presleya i Lady GaGa został uznany przez internautów muzyczną kolaboracją wszech czasów. Gdyby artyści oczywiście kiedykolwiek razem wystąpili.