• Informacje na temat:

  duff mckagan

Artykuły na temat: duff mckagan
 • Duff McKagan: Koncert w Polsce basisty Guns N' Roses

  ...22 sierpnia w Klubie Stodoła w Warszawie zagra Duff McKagan, basista grupy Guns N' Roses. Muzyk w stolicy rozpocznie europejską część trasy promującej jego nowy solowy album "Tenderness".

 • Duff McKagan i "Tenderness": Basista Guns N' Roses zapowiada nową płytę

  Poniżej możecie sprawdzić singel "Tenderness", który zapowiada solowy album Duffa McKagana, basisty grupy Guns N' Roses.

 • Duff McKagan poszerza wiedzę

  Duff McKagan, basista i gitarzysta, którego znamy między innymi z Guns ’N Roses i Neurotic Outsiders, już dawno temu doszedł do wniosku, że w życiu liczy się coś więcej niż tylko seks, panienki i rock ’n roll. Jakiś czas temu pobierał nauki w szkole prawniczej. Było mu mało wiedzy ekonomicznej, więc postanowił ją zdobyć na Seattle University.

 • Duff McKagan z Gunsami: Czysty przypadek!

  Były basista Guns N' Roses, Duff McKagan, opowiada, jak doszło do tego, że wystąpił gościnnie na koncercie swojego dawnego zespołu.

 • Duff McKagan zadebiutował w Jane's Addiction

  Duff McKagan, basista znany z Guns N' Roses i Velvet Revolver, w środowy wieczór (5 maja) po raz pierwszy zagrał jako członek Jane's Addiction.

 • Duff McKagan przeładuje po raz trzeci

  ...18 kwietnia ukaże się "The Taking", trzecia studyjna płyta Duff McKagan's Loaded, grupy dowodzonej przez Duffa McKagana, byłego basisty Guns N'Roses.

 • Duff McKagan: Po prostu mnie zabijcie (fragment)

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment pierwszego rozdziału książki "Sex, drugs & rock n'roll i... inne kłamstwa" - wydanej na początku maja autobiografii Duffa McKagana, byłego basisty klasycznego składu Guns N'Roses, związanego także z m.in. Velvet Revolver, Neurotic Outsiders czy własną formacją Loaded.

 • Duff McKagan: Nie rozmawiamy o powrocie Guns &#8217N Roses

  Jak już informowaliśmy, Duff McKagan wraz ze Slashem i Mattem Sorumem, z którymi grał kiedyś razem w Guns 'N Roses, pracuje nad wspólnym projektem, który jeszcze nie ma nazwy. Były basista twórców "Appetite For Destruction" powiedział, że nie ma mowy o powrocie na scenę Gunsów w klasycznym składzie. Przynajmniej na razie.

 • Slash, Izzy Stradlin i Duff McKagan pracują razem!

  Po raz pierwszy od kilkunastu lat w jednym studiu nagraniowym pojawili się wspólnie Slash, Izzy Stradlin i Duff McKagan. Cała trójka była kiedyś trzonem słynnej formacji Guns 'N Roses, w czasach jej największych sukcesów, gdy ukazał się pamiętny albumu "Appetite For Destruction".

 • Duff w Jane's Addiction?

  Według niepotwierdzonych informacji Duff McKagan, basista znany niegdyś z Guns N'Roses I Velvet Revolver, dołączył do słynnej grupy Jane's Addiction.