• Informacje na temat:

  durczok fakty po fakt

Artykuły na temat: durczok fakty po fakt
 • Kamil Durczok zasiądzie na ławie oskarżonych. Problemy dziennikarza się nie kończą!

  Jak dowiedział się "Fakt", Kamil Durczok (52 l.) stanie przed sądem i odpowie za sprowadzenia bezpośredniego niebezpieczeństwa katastrofy w ruchu lądowym. Chodzi o zdarzenie, do którego doszło rok temu. Znany dziennikarz prowadził samochód pod wpływem alkoholu. I nie tylko, jak się właśnie okazało...

 • Adam Pieczyński nowym szefem "Faktów"

  Członek zarządu TVN ds. programów informacyjnych - Adam Pieczyński - zastąpił Kamila Durczoka na stanowisku szefa "Faktów" - poinformował "Super Express".

 • "Super Express": Pijany Kamil Durczok przejechał przez pół Polski!

  Sprawa Kamila Durczoka (51 l.) wywołała ogromne oburzenie. Nowe fakty, które ujawnił jeden z tabloidów, są wprost szokujące...

 • Sprawa Kamila Durczoka: Niech zajmie się tym sąd

  Kamil Durczok nie jest już pracownikiem TVN. Komisja stacji badająca oskarżenia tygodnika "Wprost" orzekła, że doszło do niestosownych zachowań wobec trzech pracowników i w trybie natychmiastowym rozwiązała z dziennikarzem umowę.

 • Kamil Durczok triumfuje! Zapadł wyrok sądu!

  Zakończył się proces w głośnej sprawie Kamila Durczoka (50 l.). Byli dziennikarze "Wprost" i wydawca mają zapłacić dziennikarzowi 150 tys. złotych zadośćuczynienia.

 • Zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik z rodziną

  Dariusz Kmiecik i Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich dziecko zginęli w katastrofie po wybuchu gazu w jednej z katowickich kamienic. W czwartek późnym wieczorem, 23 października, ratownicy, po kilkunastu godzinach akcji, dotarli w gruzowisku do ciał trzech zaginionych osób.

 • "Fakty" bez Kamila Durczoka nie straciły widzów!

  Od półtora miesiąca Kamil Durczok (46 l.) nie jest już szefem "Faktów"! Flagowy program informacyjny TVN jakoś niespecjalnie na tym ucierpiał...

 • "Fakty" TVN gonią "Wiadomości"

  Kamil Durczok, obejmując stanowisko redaktora naczelnego "Faktów" w telewizji TVN zapowiadał, że jego celem jest pokonanie "Wiadomości". Uda się?

 • Kamil Durczok wygrał z tygodnikiem "Wprost"

  Jest finał głośnej sprawy, którą Kamil Durczok wytoczył tygodnikowi "Wprost" o ochronę dóbr osobistych. Były szef "Faktów" wygrał proces z wydawcą i dziennikarzami magazynu.

 • "Fakty" pokonały "Wiadomości"

  W 2009 roku, nadawane w telewizji TVN "Fakty", pod względem udziałów w rynku, przegoniły swojego największego konkurenta - "Wiadomości" TVP1. Programowi informacyjnemu nadawanemu codziennie o 19:00, przybyło też 290 tys. nowych widzów.

Wideo na temat: durczok fakty po fakt
 • Enen

  W trakcie prac porządkowych we wrocławskim szpitalu, zniszczonym podczas powodzi, młody lekarz (Borys Szyc) zauważa, że dokumenty jednego z pacjentów (Grzegorz Wolf) przepadły bez śladu. Pacjent sam nie jest w stanie z nikim się porozumieć, nie reaguje na próby kontaktu. Lekarz postanawia zastosować wobec tajemniczego pacjenta terapię, która pozwoli odkryć jego tożsamość. W dodatku sam, niby detektyw, rozpoczyna prywatne śledztwo, które ma doprowadzić do wyjaśnienia zagadki. Nawet nie...

 • Ostatni klaps

  "Ostatni klaps" to komedia z autoironiczną werwą, przedstawiająca fabularnie zakręconą opowieść, w której poważni filmowcy uczą się luzu, niepokorni amatorzy dostają skrzydeł, a unosząca się na ekranie atmosfera dzikiego romansu sprawia, że wszystko staje się możliwe. Łącząc odważnie fakty historyczne z kreatywnością i poczuciem humoru, twórcy "Ostatniego klapsa" zapraszają na intrygującą przygodę, podczas której widzowie poznają zabawne kulisy powstawania dzieła filmowego. Dwadzieścia lat...

 • Mission Impossible: The Ghost Protocol

  Oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent IMF Ethan Hunt wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża "Ghost Protocol". Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów IMF, których osobistych motywów do końca nie poznał.