• Informacje na temat:

  duże piersi

Artykuły na temat: duże piersi
 • Kolejna uczestniczka "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz. Teraz o korekcie piersi opowiedziała także jej koleżanka z programu. Marietta z "Love Island" na Instagramie potwierdziła, że przeszła niedawno plastykę biustu. W opublikowanym na(...) - napisała. W odpowiedzi na duże zainteresowanie obserwatorów, Fiedor postanowiła opowiedzieć o szczegółach operacji podczas relacji na InstaStories. Tam wyjawiła, że spodziewała się ogromnego...

 • "Będzie dużo piersi"

  ..."To program dla ludzi ciekawych świata oraz mężczyzn, bo przecież lubią patrzeć na piękne kobiety. Mogę zdradzić, że będzie dużo piersi, moje również" - Martyna Wojciechowska mówi o swoim najnowszym telewizyjnym projekcie "Kobieta na krańcu świata"

 • Katy Perry: "Modliłam się o duże piersi"

  ...piersi. "Pewnego wieczoru leżałam na plecach, popatrzyłam na stopy i zaczęłam się modlić. Powiedziałam: 'Boże, czy uczynisz moje piersi tak duże, by zasłaniały moje stopy, kiedy leżę na plecach?'" - wspomina wokalistka. "Bóg spełnił moje prośby. Nie miałam jednak pojęcia, że moje duże piersi zaczną rozjeżdżać się pod pachy" - dodała ze śmiechem. Katy Perry zadeklarowała również, że nie przeszła...

 • Ma duże piersi i interesuje się polityką

  ...prosty tekst "Rich Boy" ("Bogaty chłopiec") opowiada o poszukiwaniach tytułowego bohatera, którego Nicky chce poślubić. "Mam duże piersi i interesuję się polityką" - zachęca ewentualnych kandydatów...

 • Gwiazda programu "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz, gwiazda programu "Love Island", przeszła operację powiększenia piersi. Efektami pochwaliła się w sieci.

 • Monika Miller przeszła operację zmniejszenia piersi. Pokazała zdjęcie!

  Monika Miller, wnuczka byłego premiera i uczestniczka programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", ujawniła w sieci, że zmniejszyła piersi. Poddała się operacji, z której efektów jest bardzo zadowolona. Zmniejszyła biust o kilka rozmiarów.

 • Seyfiried: Hollywood ukradło mi piersi!

  Przyszła żona z "Mamma Mia!", chorobliwie zakochana dziewczyna w "Chloe", gwiazda porno w "Lovelace", na ekranach polskich kin już 12 lipca w "Wielkim weselu", Amanda Seyfried, twierdzi, że... Hollywood ukradło jej piersi.

 • Chrissy Teigen po operacji zmniejszenia piersi. John Legend komentuje

  Modelka Chrissy Teigen poddała się operacji zmniejszenia biustu. Teraz John Legend dba o to, aby żona odpowiednio wypoczęła po zabiegu.

 • Piersi i "Bałkanica". Polski przebój lata? (teledysk)

  Opublikowany na początku czerwca teledysk "Bałkanica" grupy Piersi zanotował już ponad 2,5 mln odtworzeń. Dla wielu słuchaczy utwór najbardziej zasługuje na tytuł polskiego przeboju powoli kończącego się lata.

 • "Zawsze warto": Wieniawa prostytutką, Zielińska po amputacji piersi

  W nowym serialu Polsatu "Zawsze warto" Julia Wieniawa wciela się w samotną matkę, która utrzymuje się z prostytucji. Na ekranie partnerować będzie jej m.in. Katarzyna Zielińska, która zagrała kobietę po amputacji piersi.

Zdjęcia na temat: duże piersi
Wideo na temat: duże piersi
 • Maciej Stuhr zachwycony piersiami Romy Gąsiorowskiej?

  Maciej Stuhr (40 l.) przyznał, że dużym atutem jego roli w "Listach do M." były... piersi Romy Gąsiorowskiej (34 l.). Aktorka niedawno urodziła dziecko, dzięki czemu - jak ujął to aktor - przytyła w odpowiednich miejscach. Czy Roma tęskniła się za Stuhrem?

 • Gwiazdka serialu: Mam za duży biust!

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Marta Wierzbicka przyznała, że poważnie myśli o operacyjnym zmniejszeniu sobie biustu. "W szkole chłopcy układali na mój temat rymowanki. Przez zbyt duże piersi garbię się, bolą mnie plecy, mam problem z dobieraniem biustonosza i bluzek" - mówi 22-latka.

 • Ania z "Warsaw Shore" powiększyła piersi!

  Ania "Duża" z programu "Ekipa z Warszawy" właśnie spełniła swoje wielkie marzenie. Celebrytka powiększyła piersi. Jak sama przyznała, choć zdarzało jej się krytykować takie operacje, postanowiła zdecydować się na zabieg. To nie pierwszy raz, kiedy Ania poprawiła naturę - gwiazda reality show ma już powiększone usta. Dziewczyna o wszczepieniu silikonowych wkładek poinformowała na swoim profilu na

Dyskusje na temat: duże piersi