• Informacje na temat:

  duży sukces

Artykuły na temat: duży sukces
 • Karol Strasburger zdradził tajemnicę sukcesu programu "Familiada"

  ..."Familiada" we wrześniu obchodziła swoje 25-lecie. Karol Strasburger (72 l.) podkreśla, że sukces programu tkwi w ankietach przeprowadzanych wśród tzw. średnich Polaków. Wiele osób po studiach zalicza wpadkę i ma problem z na pozór banalnymi pytaniami. "Potem okazuje się, że ta nasza średnia jest znacznie niższa niż nam się wydawało" - mówi prowadzący.

 • "Ida" największym sukcesem Łódź Film Commission

  "Ida" jest największym sukcesem Łódź Film Commission - instytucji, która w 2014 roku wsparła produkcję ok. 20 projektów filmowych: filmów fabularnych, dokumentalnych, reklam, programów telewizyjnych i projektów audiowizualnych. "Ida" otrzymała z ŁFC 120 tys. zł dotacji.

 • Iza Miko: Niespodziewany sukces!

  ...jest teraz właścicielem domu Michaela Jacksona, także zakupił jeden z obrazów. - Zabawne jest to, że ten obraz jest duży, a w tym ogromnym domu wygląda na malutki - zdradza aktorka. Przewrotne jest także to, że Iza w dzieciństwie była, jak twierdzi, wręcz obsesyjną fanką króla popu. - Marzyłam o ślubie z Michaelem Jacksonem - śmieje się. To spory sukces. Ale fani aktorskich osiągnięć Izy Miko...

 • Liam Neeson w RMF FM: Mam do Polaków duży sentyment

  "Bardzo miło wspominam czas spędzony w Waszym kraju i mam do Was duży sentyment" - mówi Liam Neeson w rozmowie z RMF FM. Popularny aktor opowiada o nowej, trzeciej już części filmu "Uprowadzona", o roli Oscara Schindlera w produkcji Stevena Spielberga oraz o swym zachwycie nad "Idą".

 • Cleo ma duży problem z Donatanem! Nie wie, co zrobić!

  Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Cleo i Donatan sześć lat temu osiągnęli bardzo dużo w branży fonograficznej. Reprezentowali Polskę w konkursie Eurowizji, wystąpili na wszystkich dużych(...) tworzyć zupełnie inny rodzaj muzyki, skupia się na dzieciach. Marzy, aby być nową Majką Jeżowską. Sukces programu 'The Voice' utwierdził ją w przekonaniu, że da radę. Kontrakty z Donatanem chce wkrótce...

 • "Ida" to największy sukces polskiego kina

  To największy sukces polskiego kina - powiedziała minister kultury Małgorzata Omilanowska po przyznaniu "Idzie" Oscara w kategorii film nieanglojęzyczny.

 • "Moda na sukces": Brooke nigdy się nie poddaje

  Aktorzy „Mody na sukces” wrócili do pracy po przerwie spowodowanej pandemią. My przy tej okazji rozmawiamy z Katherine Kelly Lang, która już od 33 lat wciela się w kontrowersyjną Brooke Logan!

 • "Duży zeszyt": Przyspieszone dojrzewanie

  Już od 7 listopada w polskich kinach pojawi się najlepszy film Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Karlowych Warach oraz węgierski kandydat do Oscara - "Duży zeszyt" w reżyserii Jánosa Szásza.

 • One wolą dużo młodszych!

  ...najważniejszych gal. Może to właśnie przepis na sukces udanego związku? Poznali się "między filmami". Reżyserka Małgorzata Szumowska jest starsza od swojego partnera, aktora znanego serialowym...

 • Saszan zdradza receptę na sukces: Robić swoje

  Młoda wokalistka doradziła, co zrobić, aby odnieść sukces w internecie. Saszan uważa, że wystarczy robić swoje, być sobą oraz utrzymywać stały kontakt z fanami.

Zdjęcia na temat: duży sukces
Wideo na temat: duży sukces
 • Zbigniew Wodecki o sukcesie: To początek końca!

  Jeśli ktoś odniesie sukces, to ma przechlapane - mówi Zbigniew Wodecki w programie "Duży w Maluchu", w którym Filip Nowobilski rozmawia z gwiazdami show-biznesu podczas przejażdżki Fiatem 126 p. Artysta uważa, że każdy, kto odniósł sukces, boi się, iż go nie powtórzy. "Człowiek zaczyna wariować. Sukces to jest początek końca!" - komentuje. (Duży w Maluchu/x-news)

 • Duży zeszyt

  Ekranizacja bestsellerowej powieści Agoty Kristof o niezwykłej więzi braci bliźniaków jednoczących się w przetrwaniu pełnej okrucieństw wojny. II wojna światowa. Ojciec przed rozstaniem z dwoma trzynastoletnimi synami daje im zeszyt przykazując, aby zapisywali w nim codzienne doświadczenia. Chłopcy mają znaleźć schronienie na wsi, u babci. Jednak kobietę bardziej interesuje zawartość butelki niż jej własne wnuki. Zamiast azylu chłopców czeka brak miłości, walka o przetrwanie i doświadczenie...

 • Cezary Pazura o sukcesie

  Czarek Pazura twierdzi, że jest żywym dowodem na to, że nawet pochodząc z małej miejscowości, można zrobić dużą karierę. Niezbędne są jednak determinacja i silna osobowość.

 • Wielki Gatsby

  Baz Luhrmann postanowił zmierzyć się z legendą. Twórca "Australii" i "Moulin Rouge" postanowił po raz kolejny przenieść na duży ekran powieść Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby". Główne role grają Leonardo DiCaprio, Carey Mulligan i Tobey Maguire.

Dyskusje na temat: duży sukces