• Informacje na temat:

  dygant agnieszka

Artykuły na temat: dygant agnieszka
 • Agnieszka Dygant wyjechała nad morze z synem, przez co nie może wypocząć

  Spędzanie urlopu z dzieckiem daje niewiele szans na to, by leniuchować. Przekonała się o tym Agnieszka Dygant, która pojechała nad polskie morze z 10-letnim synem. W opublikowanym właśnie poście aktorka napisała, jak naprawdę wyglądają wakacje matek.

 • Agnieszka Dygant w bikini na rajskiej plaży

  Agnieszka Dygant wybrała się na zasłużone wakacje. Po urlopie nad polskim morzem przyszedł czas na egzotyczne kraje. Na Instagramie opublikowała zdjęcie prosto z rajskiej plaży w Afryce, na którym pozuje w bikini. Jej figura naprawdę robi wrażenie!

 • Agnieszka Dygant: Zbyt mało kobiet protestuje

  Kobiety powinny się jednoczyć i manifestować swoje prawa i potrzeby - twierdzi Agnieszka Dygant. Gwiazda filmu i serialu "Botoks" popiera czarne marsze i ubolewa, że uczestniczy w nich relatywnie mało kobiet.

 • Agnieszka Dygant: Dla pieniędzy? Nigdy

  Agnieszka Dygant zaprzecza pogłoskom mówiącym, że nie jest zadowolona ze swojego dorobku artystycznego. Twierdzi, że lubi swoje role, a znaczna część widzów uważa je za ciekawe kreacje aktorskie. Gwiazda "Botoksu" zapewnia też, że wybierając role, nigdy nie kierowała się wysokością gaży.

 • Nieugięta Agnieszka Dygant

  Agnieszka Dygant pomimo licznych próśb, nacisków i kuszenia coraz to większym honorarium gwiazda "Niani" nie pojawi się na parkiecie "Tańca z gwiazdami".

 • Agnieszka Dygant: Nie lubię wielkich wyjść

  Agnieszka Dygant zdecydowanie nie lubi wielkich wyjść, czerwonego dywanu, ścianek i błysku fleszy. Aktorka przyznaje, że przygotowania do udziału w oficjalnych imprezach są dla niej niezwykle stresujące, męczące i trwają zdecydowanie za długo. Jej zdaniem konieczność bywania na salonach to najsłabszy punkt zawodu, który wykonuje. Dlatego też bywa tylko tam, gdzie musi.

 • Agnieszka Dygant o kinie Patryka Vegi

  Agnieszka Dygant jest pełna uznania dla kunsztu reżyserskiego Patryka Vegi. Jej zdaniem dobry film powinien wzbudzać kontrowersje, a jednocześnie ukazywać nieprzewidywalność ludzkiej natury w zależności od okoliczności, z którymi człowiek musi się w danym momencie zmierzyć. I tak zdaniem aktorki jest właśnie w produkcjach jednego z najpopularniejszych polskich reżyserów: czasem bohaterowie są...

 • Mężczyźni Agnieszki Dygant

  Agnieszka Dygant (32 l., "Niania", "Na dobre i na złe", "Fala zbrodni") ma spojrzenie dzikiej pantery i uśmiech, który powalił na kolana już niejednego faceta. No właśnie: ilu już ich właściwie było? Ile męskich serc aktorka ma już na sumieniu?

 • Agnieszka Dygant: Tylko seks!

  Agnieszka Dygant zdradziła, że nowa seria "Prawa Agaty" będzie poświęcona seksowi.

 • Agnieszka Dygant: Nowy etap

  Słynna Frania Maj, a teraz zaradna pani prawnik Agata Przybysz obchodzi we wtorek urodziny. Agnieszka Dygant, jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, kończy 39 lat.

Zdjęcia na temat: dygant agnieszka
 • Agnieszka Dygant
 • Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty"
Wideo na temat: dygant agnieszka
 • Agnieszka Dygant: Dla pieniędzy? Nigdy

  Agnieszka Dygant zaprzecza pogłoskom mówiącym, że nie jest zadowolona ze swojego dorobku artystycznego. Twierdzi, że lubi swoje role, a znaczna część widzów uważa je za ciekawe kreacje aktorskie.

 • Agnieszka Dygant o kinie Patryka Vegi

  Agnieszka Dygant jest pełna uznania dla kunsztu reżyserskiego Patryka Vegi. Jej zdaniem dobry film powinien wzbudzać kontrowersje, a jednocześnie ukazywać nieprzewidywalność ludzkiej natury w zależności od okoliczności, z którymi człowiek musi się w danym momencie zmierzyć.

 • Agnieszka Dygant: Nie lubię wielkich wyjść

  Agnieszka Dygant zdecydowanie nie lubi wielkich wyjść, czerwonego dywanu, ścianek i błysku fleszy. Aktorka przyznaje, że przygotowania do udziału w oficjalnych imprezach są dla niej niezwykle stresujące, męczące i trwają zdecydowanie za długo.

Dyskusje na temat: dygant agnieszka