• Informacje na temat:

  dykiel

Artykuły na temat: dykiel
 • Bożena Dykiel: Dom daje nam siłę

  ...– Od razu, gdy poznałam Rysia, poczułam, że mogłabym z nim stworzyć dom – mówi Bożena Dykiel. A ten, jej zdaniem, musi pachnieć ciastem, kwiatami i konfiturami.

 • Bożena Dykiel: Temperament i charakter

  Widzowie pokochali ją za rolę Halinki w serialu "Dom", dziś oklaskują ją jako Marię w "Na Wspólnej". Bożena Dykiel obchodzi w niedzielę, 26 sierpnia, 70. urodziny!

 • Bożena Dykiel: Najważniejszy jest spokój

  Urodziła się pani na wsi, ale dorastała w Warszawie. Jak wtedy wyglądała ulica Spacerowa, gdzie pani mieszkała? Bożena Dykiel : - Przyszłam na świat w Grabowie u babci. Tak chciała moja mama, która po urodzeniu mnie wróciła do Warszawy, do męża. Moja kochana Spacerowa szła bezpośrednio do Belwederskiej. Do 1955 roku nie było ambasady radzieckiej. Potem ulica zmieniła kształt, puszczono...

 • Prezydent złożył życzenia Bożenie Dykiel z okazji urodzin

  Prezydent Andrzej Duda złożył serdeczne gratulacje Bożenie Dykiel, a także najlepsze życzenia wszelkiej osobistej pomyślności z okazji jej urodzin. Aktorka znana m.in. z filmów "Ziemia obiecana", "Wesele" oraz z seriali "Dom", "Alternatywy 4" i "Na Wspólnej" skończyła w niedzielę, 26 sierpnia, 70 lat.

 • Bożena Dykiel w kontynuacji "Znachora"

  Ruszyły zdjęcia do filmu "Wnyki", będącego kontynuacją słynnego "Znachora". Na planie pojawią się niemal wszyscy żyjący wciąż aktorzy znani z produkcji Jerzego Hoffmana sprzed ponad trzydziestu lat. Bożena Dykiel wcieli się w postać właścicielki pasmanterii, w której w "Znachorze" pracowała grana przez Annę Dymną córka tytułowego bohatera.

 • Bożena Dykiel: O nowotworach należy mówić

  Bożena Dykiel ma żal do przyjaciela, który zataił chorobę swojej żony - zdaniem aktorki, gdyby znajomi wiedzieli, mogli by doradzić alternatywny sposób leczenia. Gwiazda uważa też, że podstawą walki z rakiem jest profilaktyka. Dzięki samobadaniu piersi 15 lat temu jej koleżanka pokonała nowotwór.

 • Bożena Dykiel: Zaleje nas inny naród

  Bożena Dykiel namawia Polki do regularnego wykonywania badań profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych. Przekonuje także o konieczności prowadzenia zdrowego stylu życia i nie poddawaniu się stresowi. Jej zdaniem najważniejsze jest, by młodzi ludzie mieli czas dla siebie i swoich bliskich, a kobiety chciały rodzić dzieci.

 • Bożena Dykiel śpiewa Shazzę

  Co czeka nas w najbliższą sobotę w "jak Oni śpiewają"? Przede wszystkim sporo muzyki tanecznej: murowanym hitem będzie z pewnością występ Bożeny Dykiel, która wykona "Bierz co chcesz" z repertuaru Shazzy. Program opuści także pierwsza z gwiazd.

 • Czy Bożena Dykiel odpadnie?

  W "jak Oni śpiewają" pozostało już tylko pięcioro uczestników. O głosy widzów walczą co prawda jeszcze Krzysztof Hanke i Bożena Dykiel, ale jedno z nich opuści show w sobotnim odcinku. Za tydzień czeka nas półfinał tej edycji, a 23 maja poznamy kolejnego właściciela Brylantowego Mikrofonu.

 • Bożena Dykiel: Szczęśliwa babcia

  Patrząc na nią można odnieść wrażenie, że czas stanął w miejscu. Wciąż jest piękna, pełna energii, zachwycająca. Przed kamerami czarująca. Zupełnie jak 30 lat temu, gdy debiutowała rolą Kasi w słynnej ekranizacji dramatu Stanisława Wyspiańskiego "Wesele " w reżyserii Andrzeja Wajdy. Trudno uwierzyć, że Bożena Dykiel w sierpniu skończy 62 lata!

Zdjęcia na temat: dykiel
Wideo na temat: dykiel
 • Bożena Dykiel zachwycona swoim życiem

  Bożena Dykiel zapewnia, że rodzina, piękny dom i praca, którą lubi, to wszystko, czego potrzebuje, by czuć się kobietą spełnioną i zadowoloną z życia.

 • Bożena Dykiel: O nowotworach należy mówić

  Bożena Dykiel uważa, że podstawą walki z rakiem jest profilaktyka. Dzięki samobadaniu piersi 15 lat temu jej koleżanka pokonała nowotwór.

 • Bożena Dykiel: Zaleje nas inny naród

  Bożena Dykiel namawia Polki do regularnego wykonywania badań profilaktycznych w kierunku chorób nowotworowych. Przekonuje także o konieczności prowadzenia zdrowego stylu życia i nie poddawaniu się stresowi.

Dyskusje na temat: dykiel