• Informacje na temat:

  dylan baker aktor

Artykuły na temat: dylan baker aktor
 • Al Pacino łowcą nazistów

  Jeden z najbardziej uznanych aktorów amerykańskich Al Pacino oraz Logan Lerman zagrają główne role w serialu telewizyjnym "The Hunt". Jest to nowy projekt Jordana Peele'ego, reżysera i scenarzysty głośnego "Uciekaj!".

 • Oscary: Zwycięża "Gladiator"!

  W poniedziałek, 25 marca, nad ranem czasu polskiego, zakończyła się 73. ceremonia wręczenia Oscarów dla najlepszych produkcji, aktorów i aktorek 2000 roku. Na naszych stronach relacjonowaliśmy na(...)" - zdobyły odpowiednio cztery i pięć statuetek. Cztery Oscary zdobył także "Traffic" Stevena Soderbergha. Najlepszymi aktorami zostali, zgodnie z oczekiwaniami, Julia Roberts i Russell Crowe.

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.

 • Spider-Man! Niesamowity?

  ...dotychczasowych filmach serii przez Dylana Bakera. Sony wolało jednak, aby postać schwarzcharakteru miała ludzkie rysy twarzy, tak jak było to w przypadku "Spider-Mana 2", gdzie antagonistą postaci Maguire'a był(...) zobaczymy obiecującego brytyjskiego aktora Andrew Garfielda ("Nie opuszczaj mnie"), jako Gwen Stacy pojawi się zaś przebojowa Emma Stone ("Łatwa dziewczyna"). "Mimo że jego nazwisko może być wielu z was...