• Informacje na temat:

  dylan brosnan

Artykuły na temat: dylan brosnan
 • Pierce Brosnan w filmie o Eurowizji

  Zaskakujące wyzwanie przed Piercem Brosnanem. Zagra w komedii, której fabuła oscyluje wokół konkursu Eurowizji. Na planie spotka się m.in. z Willem Ferrellem i Rachel McAdams.

 • Eurowizja: Pierce Brosnan w komedii o konkursie

  Znany m.in. jako odtwórca roli Jamesa Bonda aktor Pierce Brosnan zagra w komedii, której fabuła oscyluje wokół konkursu Eurowizji. Na planie spotka się m.in. z Willem Ferrellem i Rachel McAdams.

 • Pierce Brosnan z synami. Ich wspólne zdjęcia robią furorę!

  Pierce Brosnan to z pewnością jeden z najpopularniejszych aktorów na całym świecie i niezapomniany odtwórca roli Jamesa Bonda. Mężczyzna prywatnie jest mężem Keely Shaye Smith, z którą ma dwójkę synów. Ostatnio zjawił się z nimi na czerwonym dywanie, a ich wspólne zdjęcia ze "ścianki" zrobiły furorę w sieci.

 • Pierce Brosnan: Najlepsza przyjaciółka i najpiękniejsza kobieta

  ..."To moja najlepsza przyjaciółka. I najpiękniejsza kobieta na świecie - mówi o żonie Pierce Brosnan. - Jesteśmy razem bardzo szczęśliwi" - deklaruje, zamykając usta wszystkim, którzy krytykują wygląd Keely Shaye Smith: pełne kształty i cellulit, grzechy niewybaczalne w "idealnym" świecie hollywoodzkich gwiazd.

 • Brosnan na planie "Evelyn"

  Irlandzki magazyn ShowBiz doniósł, że Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" ) rozpoczął w niedzielę, 21 października, prace na planie filmu "Evelyn". Zdjęcia rozpoczęto w Dublinie, a poza ostatnim odtwórcą roli Jamesa Bonda, na planie pojawili się m.in. Stephen Rea ("Gra pozorów") i Aiden Quinn ( "Koncert na 50 serc" ).

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • Córka Pierce'a Brosnana nie żyje

  Córka Pierce'a Brosnana przegrała trzyletnią walkę z rakiem jajnika. 42-letnia Charlotte Brosnan podzieliła los swej matki - australijskiej aktorki Cassandry Harris, która w 1991 roku padła ofiarą tej samej choroby.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • Wzięła ślub 2 tygodnie przed śmiercią

  Córka Pierce'a Brosnana, która przegrała w piątek, 28 czerwca walkę z rakiem jajnika, poślubiła dwa tygodnie przed śmiercią długoletniego partnera, artystę Alexa Smitha - wynika z informacji serwisu WENN.

 • "Mamma Mia! Here We Go Again" na Blu-ray i DVD

  ...laureatka Meryl Streep (Donna), Julie Walters (Rosie), Christina Baranski (Tanya), Amanda Seyfried (Sophie), Dominic Cooper (Sky), a także Colin Firth (Harry), Pierce Brosnan (Sam) i Stellan Skarsgård(...) Sama zobaczymy Jeremy’ego Irvine’a, w postać młodego Billa wciela się Josh Dylan, a młodego Harry’ego portretuje Hugh Skinner.  Film opowiada dwie historie: obecną, kiedy to Sophie Sheridan...