• Informacje na temat:

  dylan brosnan

Artykuły na temat: dylan brosnan
 • Pierce Brosnan boi się o zdrowie wnuczki

  Pierce Brosnan (63 l.) w 1991 roku został wdowcem. Kilka lat później stracił córkę, a teraz boi się, że choroba dotknie także jego wnuczkę.

 • Zakochany Pierce Brosnan

  Czterokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda, Pierce Brosnan , zdradził, że po dziewięciu latach małżeństwa kocha swoją żonę, dziennikarkę Keely Smith, tak samo, jak na początku ich związku.

 • "Syn": "Eli znajduje swoje miejsce w świecie" - rozmawiamy z Jacobem Loflandem

  ...frajdę miałem, kiedy kręciliśmy sceny akcji, a ja miałem okazję jeździć konno. W serialu wcielasz się w młodego Elia; starszego gra Pierce Brosnan. Czy dyskutowaliście o tym, jak zagracie tę postać(...) możliwość spotkania kilku naprawdę świetnych osób, jak Dylan , Thomas . To było całkiem inne doświadczenie, niż praca przy serialu.  Najnowsze odcinki serialu "Syn" są emitowane na antenie AMC Polska...

 • Kiedyś kobiety szalały na ich punkcie. Jak wyglądają dziś dawni amanci show-biznesu?

  .... Serce gwiazdora jest zajęte dla Keely Smith, którą poznał w 1994 roku i ma z nią dwóch synów: 13-letniego Dylana i 8-letniego Paris.  Para pobrała się w 2001 roku. Brosnan w wywiadach podkreśla, że(...)Pierce Brosnan (66 l.) jest jednym z najpopularniejszych aktorów na świecie. Wzdychało do niego wiele kobiet. Zawsze mógł pochwalić się tłumem wielbicielek oraz zadbanym ciałem ( sprawdź...

 • Syn Pierce'a Brosnana został modelem

  Jaki ojciec, taki syn - można powiedzieć o rodzinie Brosnanów. Syn słynnego Pierce'a, Dylan, właśnie stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Jako model zaliczył mocny debiut - został zaangażowany do kampanii tak uznanej marki jak Saint Laurent.

 • Brosnan na planie "Evelyn"

  Irlandzki magazyn ShowBiz doniósł, że Pierce Brosnan ( "Świat to za mało" ) rozpoczął w niedzielę, 21 października, prace na planie filmu "Evelyn". Zdjęcia rozpoczęto w Dublinie, a poza ostatnim odtwórcą roli Jamesa Bonda, na planie pojawili się m.in. Stephen Rea ("Gra pozorów") i Aiden Quinn ( "Koncert na 50 serc" ).

 • Zakochany Pierce Brosnan

  Czterokrotny odtwórca roli Jamesa Bonda - Pierce Brosnan - zdradził, że po dziewięciu latach małżeństwa kocha swoją żonę - dziennikarkę Keely Smith - tak samo, jak na początku ich związku.

 • Córka Pierce'a Brosnana nie żyje

  Córka Pierce'a Brosnana przegrała trzyletnią walkę z rakiem jajnika. 42-letnia Charlotte Brosnan podzieliła los swej matki - australijskiej aktorki Cassandry Harris, która w 1991 roku padła ofiarą tej samej choroby.

 • Pierce Brosnan: Siła dojrzałej miłości

  Kiedy słyszymy Pierce Brosnan, myślimy - James Bond. Ale urodzony w Irlandii aktor ma na swym koncie wiele innych - niż agent 007 - ról. W takich filmach, jak "Mamma Mia!", "Marsjanie atakują", "Jak ona to robi" i "Kumple na zabój" mogliśmy poznać jego łagodniejsze, bardziej komediowe oblicze.

 • Wzięła ślub 2 tygodnie przed śmiercią

  Córka Pierce'a Brosnana, która przegrała w piątek, 28 czerwca walkę z rakiem jajnika, poślubiła dwa tygodnie przed śmiercią długoletniego partnera, artystę Alexa Smitha - wynika z informacji serwisu WENN.

Wideo na temat: dylan brosnan
 • Autor widmo

  Bohaterem filmu jest "Ghostwriter" - pisarz, który za pieniądze tworzy dla innych, oddając prawa do swego dzieła. Zostaje zaangażowany do napisania wspomnień w imieniu byłego premiera Wielkiej Brytanii. Jednak wydaje się, że projektowi od początku towarzyszy zła passa. Poprzednik pisarza zginął bowiem w wypadku w tajemniczych okolicznościach. Również "The Ghost" w trakcie prac nad książką odkrywa sekrety, przez które znajduje się w śmiertelnym zagrożeniu. Opowieść o zdradzie oraz o tym, że...

 • Unforgettable: Zapisane w pamięci

  Gwiazdą "Unforgettable" jest Poppy Montgomery, która wciela się w postać Carrie Wells, enigmatycznej byłej detektyw o przedziwnej zdolności. Otóż w jej pamięć zapisuje się szczegółowo absolutnie wszystko: każde miejsce, każda rozmowa, każdy moment radości i rozpaczy. Nie dlatego, że wszystko pamięta, ale dlatego, że nie umie zapomnieć niczego oprócz szczegółów z dnia, kiedy zamordowano jej siostrę, wiele lat temu. Od tamtej pory Carrie stara się odciąć od przeszłości, ale los podczas...

 • Więzień labiryntu

  Film opowiada historię nastoletniego Thomasa (Dylan O'Brien), który razem z 60 innymi osobami zostaje uwięziony w tajemniczym labiryncie. Gdy wszystko wydaje się być stracone i nikt nie potrafi znaleźć wyjścia pojawia się nagle dziewczyna. Posiada ona cenną informacje, która może być pierwszym krokiem do upragnionej wolności.