• Informacje na temat:

  dynamite

Artykuły na temat: dynamite
 • Ms. Dynamite aresztowana

  Raperka Ms. Dynamite została aresztowana za napaść, jakiej dopuściła się na funkcjonariuszu policji.

 • Szkoła Ms. Dynamite

  Utalentowana 21-letnia wokalistka Ms. Dynamite, której prawdziwe nazwisko brzmi Niomi McLean-Daley, zakłada własną szkołę muzyczną. W "Diddymite School" młodzi MC's będą uczyć się sztuki tworzenia muzyki.

 • Ms Dynamite: Inwazja na USA

  Ms Dynamite jest bardzo zaskoczona, wręcz zszokowana, propozycją spróbowania swych sił na rynku amerykańskim. Słynna wokalistka przyznaje, że podbój Stanów Zjednoczonych jest jej marzeniem, nie spodziewała się jednak, że kiedykolwiek do tego dojdzie.

 • Ms Dynamite pije Pepsi

  Ms Dynamite będzie kolejną artystką biorącą udział w kampanii reklamowej koncernu PepsiCo. Za udział w działaniach promocyjnych jego sztandarowego napoju, czyli Pepsi Coli, angielska gwiazda otrzyma ponad 1.5 miliona dolarów.

 • Ms Dynamite: Upamiętnić Lyndena Halla

  Halla porównywano do Ala Greena, D'Angelo czy Lemara. Za sprawą debiutu "Medicine 4 My Pain" (1997) uzyskał nagrodę MOBO i nominację do Brit Awards. Kinomani mogą go pamiętać z roli weselnego wokalisty z filmu "To właśnie miłość", w którym zaśpiewał "All You Need Is Love". Na specjalnym koncercie w Londynie wystąpi m.in. Ms Dynamite. Pieniądze uzyskane z tego występu zostaną przekazane na rzecz...

 • Ms Dynamite musi się bardziej starać

  Ms Dynamite, słynna brytyjska wokalistka, znalazła się podobno pod presją firmy płytowej. Szefowie wytwórni wciąż nie są zadowoleni ze sprzedaży debiutanckiego albumu gwiazdy, który do tej pory rozszedł się w 405 tys. egzemplarzy.

 • Ms Dynamite współpracuje z Dr Dre

  Wygląda na to, że dojdzie do współpracy pomiędzy Ms Dynamite, sensacją brytyjskiego rynku muzycznego, i Dr Dre, słynnym twórcą i producentem hip-hopu. Wstępne rozmowy w tej sprawie już się odbyły.

 • Ms. Dynamite: Nowy album w drodze

  Debiutancki album Ms. Dynamite, zatytułowany "A Little Deeper", ukazał się w lipcu tego roku. 21-letnia brytyjska wokalistka myśli już jednak o jego następcy. Nowa płyta powinna się ukazać w przyszłym roku i z tego, co mówi artystka, wynika, że będzie ona "mocniejsza" od poprzedniczki. Nowe utwory nie pozwolą zrelaksować się w spokoju, będą się raczej nadawać do klubowych szaleństw.

 • Ms Dynamite i George Michael w duecie

  Wszystko wskazuje na to, że Ms Dynamite i George Michael wystąpią razem podczas gali wręczenia nagród Brit Music Awards. Ceremonia odbędzie się w czwartek, 20 lutego, a słynna para zaśpiewa wspólnie nową wersję "Faith", jednego z największych przebojów George'a Michaela.

 • Ms. Dynamite zdobywczynią Mercury Music Prize

  Albumy "Heathen" Davida Bowiego, "Original Pirate Material" formacji The Streets oraz "The Last Broadcast" grupy Doves były najpoważniejszymi kandydatami do otrzymania prestiżowej nagrody Mercury Music Prize. Tymczasem wyróżnienie przyznawane najlepiej zrealizowanej płycie brytyjskiego wykonawcy odebrała we wtorek, 17 września, w Londynie 21-letnia wokalistka Ms.Dynamite.

Zdjęcia na temat: dynamite
Wideo na temat: dynamite
 • "Fargo": Ewan McGregor w zwiastunie 3. sezonu

  W obsadzie najnowszego sezonu wystąpują Mary Elizabeth Winstead ("The Returned", "10 Cloverfield Lane", "BrainDead"), Scoot McNairy ("Halt and Catch Fire"), Shea Whigham ("Zakazane imperium"), Karan Soni ("Blunt Talk"), Fred Melamed ("Lady Dynamite"), Thomas Mann ("The Middle"), Michael Stuhlbarg ("Zakazane imperium"). Główną rolę męską w najnowszej odsłonie serialowej antologii zagra Ewan