• Informacje na temat:

  dynastia carrington

Artykuły na temat: dynastia carrington
 • Konflikty, afery i nieporozumienia. Co działo się na planie "Dynastii"?

  Amerykańska"Dynastia" to bez wątpienia jeden z najbardziej znanych i lubianych seriali telewizyjnych. Oglądali go wszyscy, niemal bez wyjątków! Nic więc dziwnego, że po jego nagłym zakończeniu widzowie nie byli zadowoleni.

 • Polska wersja "Dynastii"!

  30 czerwca ruszyły zdjęcia do polskiej wersji słynnego serialu "Dynastia". W produkcji wystąpią m.in. Jan Wieczorkowski oraz Anna Cieślak.

 • "Dynastia": Niespełnione marzenia Lindy Evans

  Choć w jej filmografii znajduje się ponad 30 tytułów, wszyscy kojarzą ją głównie z roli Krystle Carrington w „Dynastii”. Miała sławę i pieniądze. Te jednak nie zrekompensowały jej braków w życiu osobistym.

 • Joan Collins: W obronie mody lat 80.

  "Nudzi mnie ciągła krytyka w prasie tego, jak upiorna była moda lat osiemdziesiątych" - stwierdziła Joan Collins, czyli Alexis z serialu "Dynastia". W swojej książce "Świat według Joan", brytyjska aktorka stanęła w obronie mody sprzed 30 lat.

 • "Dynastia" tylko z nazwy?

  ...w latach 80. wybrali Denver przypadkowo, wędrując palcem po mapie - wyznał Schwartz. W remake’u "Dynastii" Blake stoi na czele Atlanta Carrington, która jest potentatem nie tylko na rynku naftowym(...) Carringtona, Grant Show. Politycznie poprawni I o ile jeszcze jakieś podobieństwa można dostrzec w postaci Blake’a, o tyle w przypadku Krystle niekoniecznie. Nowa Cristal (imię wymawiane identycznie...

 • To był serial wszech czasów

  "Dynastia" za niecały rok będzie obchodziła 30-lecie swojej premiery. Co od tego czasu działo się z jej gwiazdami?

 • Linda Evans: Co się stało ze słynną gwiazdą "Dynastii"?

  Nie ma chyba nikogo, kto nie pamięta barwnych postaci tego serialu. Bo "Dynastia" to przede wszystkim piękna i szlachetna Krystle, wierny i oddany jej Blake oraz demoniczna i nieobliczalna Alexis.  Życie Carringtonów, rywalizacja o władzę i pieniądze, niekończące się intrygi a wszystko to na tle okazałych rezydencji, w luksusowych kreacjach i bajecznie drogiej biżuterii.  Serial miał swoją...

 • Trudne życie bogaczy

  Ruszyły zdjęcia do polskiej "Dynastii"! Czy serial z udziałem Grażyny Szapołowskiej, Małgorzaty Pieczyńskiej, Jerzego Zelnika i Anny Cieślak ma szansę na tak wielki sukces, jak jego amerykański pierwowzór?

 • Polska "Dynastia"

  ...roku powstał czterogodzinny miniserial "Dynastia: Pojednanie". Bohaterami serialu byli członkowie bardzo bogatej rodziny Carringtonów. Głównych bohaterów kultowej produkcji zagrali: John Forsythe(...) w TVP1 w paśmie o godz. 21.30. Przypomnijmy, że "Dynastia" to jedna z najsłynniejszych oper mydlanych w historii telewizji amerykańskiej. Serial emitowany był w USA przez telewizję ABC od 13 stycznia 1981

 • Joan Collins wraca do telewizji

  Joan Collins mimo swoich 80 lat nie zwalnia tempa. Gwiazda oznajmiła, że już wkrótce powróci na mały ekran. Brytyjska aktorka zagra w popularnym sitcomie "Benidorm", który ukazuje perypetie turystów, wybierających się na wymarzone wakacje.

Zdjęcia na temat: dynastia carrington
Wideo na temat: dynastia carrington
 • Mapy gwiazd

  Autor bestsellerowych poradników dr Stafford Weiss (John Cusack) jest szanowanym nestorem hollywoodzkiej dynastii. Choć zbił fortunę na doradzaniu innym, nie do końca radzi sobie z sytuacją we własnym domu. Jego żona Cristina (Olivia Williams) większość czasu poświęca karierze ich 13-letniego syna Benjiego, od kilku lat mającego poważane problemy z narkotykami. Ich dorastająca córka Agatha (Mia Wasikowska), u której lekarze zdiagnozowali piromanię, zaprzyjaźnia się z Jeromem (Robert...

Dyskusje na temat: dynastia carrington