• Informacje na temat:

  dzieci ady rusowicz

Artykuły na temat: dzieci ady rusowicz
 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  Poniżej możecie przeczytać dotyczący Ani Rusowicz (córki Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy) fragment pierwszej części książki "Być dzieckiem legendy" (premiera w piątek, 23 listopada) autorstwa dziennikarki Małgorzaty Puczyłowskiej. Przybliża ona sylwetki ludzi znanych i lubianych, którzy odeszli przedwcześnie. O mierzeniu się z legendą sławnych rodziców opowiadają ich dzieci.

 • Przystanek Woodstock. Ania Rusowicz: Ściągać spodnie, ściągać majty

  Epokę dzieci kwiatów przypomniała w świetnym stylu na Przystanku Woodstock Ania Rusowicz z udziałem specjalnych gości. "Zabierzemy was w kosmos" - zapowiadała wokalistka i słowa dotrzymała.

 • "Aplauz, aplauz". Ania Rusowicz: To trochę moja historia

  ..."Nie wybiera się doświadczeń w swoim życiu" - mówi Ania Rusowicz o udziale w programie "Aplauz, aplauz".

 • Ania Rusowicz: Pewne rzeczy bierze się na klatę

  W wywiadzie dla agencji Newseria Lifestyle jurorka telewizyjnego programu "Aplauz, aplauz", Ania Rusowicz, opowiedziała o swojej przeszłości oraz o tym, jak jest postrzegana przez media.

 • Przystanek Woodstock 2015: Dream Theater i Ania Rusowicz z projektem "Flower Power"

  Do wykonawców występujących na Dużej Scenie 21. Przystanku Woodstock dołączają mistrzowie prog metalu z Dream Theater oraz Ania Rusowicz w specjalnym projekcie "Flower Power". Ale to nie wszystkie ogłoszenia organizatorów!

 • Ania Rusowicz: "Flower Power" z Przystanku Woodstock

  ...10 grudnia do sprzedaży trafi wydawnictwo CD/DVD "Flower Power" - zapis wyjątkowego koncertu Ani Rusowicz i jej gości z tegorocznego Przystanku Woodstock.

 • Ania Rusowicz: "Flower Power" z Przystanku Woodstock na winylu

  Pół roku po premierze płyty CD/DVD, na podwójnym winylu ukazuje się "Flower Power" - zapis wyjątkowego koncertu Ani Rusowicz i jej gości z Przystanku Woodstock 2015.

 • Krzysztof Klenczon na starych zdjęciach we wspomnieniach. Stan Borys przy urnie

  ...składu. "Tu z Czerwonymi Gitarami. Tutaj ślub... Świadkowie to Benek Dornowski i Ada Rusowicz . Alicję znał długo: ona mówiła do niego 'Niuniek', on do niej - 'Bibi'. Tu zdjęcie po powrocie z MIDEM(...) w klubie nie zagra, ale wystąpił na leki dla dzieci w Polsce. I to był jego ostatni występ" - opisuje Barańska. I dodaje: "To fotografia z pogrzebu. Nie, z nabożeństwa. Przy urnie Stan Borys...

 • Przystanek Woodstock 2015: Te koncerty warto zobaczyć

  Tradycyjnie przed Przystankiem Woodstock (30 lipca - 1 sierpnia, Kostrzyn nad Odrą) prezentujemy listę 10 koncertów, na które warto zwrócić uwagę podczas tego festiwalu oferującego prawie 80 występów różnych wykonawców z całego świata na czterech scenach.

 • Eurowizja 2011: Znamy polskiego reprezentanta!

  ..."Mam Talent". Siostry na scenie w wykonaniu piosenki "Bow To The Bow" wspomagał raper. Wokalistka Ika , córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy z zespołu Niebiesko-Czarni, została przedstawiona jako(...) ubrane były w kolorowe sukienki, których nie powstydziłaby się nawet Lady GaGa. "Hot Like A Fire" to była propozycja Ady Fijał , aktorki znanej m.in. z seriali "M jak miłość", "Czas honoru", "Klan" czy...

Dyskusje na temat: dzieci ady rusowicz
 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  ,Ania Rusowicz, córka Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, synowie Waglewskiego,Gaba Kulka, córka Konstantego Andrzeja, Maja Sikorowska, cóka Andrzeja. Pietrasówna, córka Beaty Kozidrak,próbująca ostatnio(...)) i kazdy, kto wchodzi do showbiznesu , nigdy, przenigdy, nie jest protegowany przez zasiedziala tam rodzinę?Nigdy, to wszystko podłe insynuacje! Te wszystkie zdolne dzieci same chodzą na castingi, bez