• Informacje na temat:

  dzieci agata młynarska

Artykuły na temat: dzieci agata młynarska
 • Agata Młynarska: Nie przywiązuję wielkiej wagi do jubileuszy

  Pomysłowa i otwarta dziennikarka. Profesjonalistka, która nie boi się wyzwań. Prywatnie spełniona mama i babcia. W tym roku Agata Młynarska obchodzi dwa ważne jubileusze: 30-lecie pracy zawodowej oraz 55. urodziny.

 • Agata Młynarska: W telewizji i na YouTubie

  Polska, będzie miał swoją premierę również na kanale YouTube TVN, który śledzi ponad 2 mln subskrybentów - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Agata Młynarska. Dziennikarka tłumaczy, że tematy(...) poświęconego próchnicy u najmłodszych. W Polsce aż 90 proc. dzieci boryka się z tym problemem. Nie dbamy należycie o higienę jamy ustnej naszych pociech - to prowadzi do różnorodnych powikłań. Piękny...

 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  Doświadczona dziennikarka, a także mama dwóch synów i dwóch adoptowanych córek. Do tego babcia trzech dziewczynek. – Nie mam przepisu, jak godzić wszystkie wyzwania. Ale trzeba robić to, co jest dla nas ważne – mówi Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska: Zmiany są nieuchronne

  Jak ubierają się Polacy? Czy zmiany są konieczne oraz jaki jest przepis na udany związek? "Jeśli jest rozmowa, porozumienie i wzajemny szacunek, to cała reszta sama się ułoży" - mówi Agata Młynarska, która prowadzi nowy program "Zmiana pełną parą".

 • Agata Młynarska: Wyjść z piekła rozwodu

  ...- W nowym programie pomoże uporać się z traumą rozstania. – Sama musiałam chować uczucia do kieszeni, żeby zachować dobre relacje z byłym mężem, głównie dla dzieci – mówi dziennikarka.

 • Agata Młynarska: Jestem pod Jandą

  W środowy wieczór Agata Młynarska rozmawiała na Instagramie z Krystyną Jandą. Aktorka opowiedziała jej o pamiętnym spotkaniu z Wojciechem Młynarskim, do którego doszło w stanie wojennym. Córka znanego poety zrewanżowała się opowieścią o drzewie, które przed laty posadził jej ojciec.

 • Agata Młynarska: Warto pomagać

  Agata Młynarska, popularna prezenterka i dziennikarka, jest ambasadorką fundacji Dziecięca Fantazja i lat działa charytatywnie. Jaki jest sens pomagania innym?

 • Agata Młynarska: W niektórych sytuacjach rozwód jest najlepszym rozwiązaniem

  Agata Młynarska przyznaje, że rozwód nie jest niczym miłym, nawet jeśli małżonkowie rozstają się w zgodzie i nie mają do siebie pretensji. Pozbieranie się po takiej traumie często trwa bardzo długo. Pojawiają się wyrzuty sumienia, brak wiary w siebie, a zwłaszcza poczucie winy, że nie zrobiło się wszystkiego i że nie walczyło tak, jak było trzeba. Dziennikarka ma za sobą dwa rozwody. Pierwsze jej...

 • Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  ...pochodzące z rodzinnego archiwum, teledyski oraz wypowiedzi najbliższych artyście ludzi, a więc współpracowników, przyjaciół oraz dzieci - Pauliny, Agaty i Jana Młynarskich. Zdaniem dziennikarki największą siłę obrazu stanowią jednak wypowiedzi samego Wojciecha Młynarskiego. - Kanwą tego filmu jest właśnie ogromny wywiad, którego tata udzielił Alicji - mówi Agata Młynarska agencji informacyjnej...

 • Agata Młynarska: Jaka ona jest?

  Co robi, że chociaż ma już wnuczkę, wygląda tak młodo? Skąd czerpie motywację i energię do pracy? Agata Młynarska bardzo szczerze odpowiada na te i inne pytania.

Zdjęcia na temat: dzieci agata młynarska
Wideo na temat: dzieci agata młynarska
 • Agata Młynarska popłakała się na wizji

  Gościem programu "Świat się kręci" była Aleksandra Wiśniewska – dziewczyna, która zdecydowała się zrezygnować z beztroskich wakacji, aby pomagać innym. Opowieść Oli o uratowanym półtorarocznym dziecku doprowadziła Agatę Młynarską do łez.

 • Agata Młynarska pomaga młodzieży z ośrodka wychowawczego

  ​Agata Młynarska postanowiła pomóc młodzieży ze środowisk patologicznych w stawianiu pierwszych kroków w dorosłość. Dziennikarka twierdzi, że wie, z jakimi problemami borykają się absolwenci instytucji opieki zastępczej, wychowała bowiem dwie dziewczynki z domu dziecka.

 • Agata Młynarska: Polska sobie w tej kwestii bardzo słabo radzi

  Agata Młynarska postanowiła pomóc młodzieży ze środowisk patologicznych w stawianiu pierwszych kroków w dorosłość. Zaangażowała się w projekt fundacji Habitat for Humanity, którego celem jest zapewnienie mieszkań osobom opuszczającym ośrodki wychowawcze, zanim otrzymają lokale socjalne. Dziennikarka pomagała w remoncie jednej z takich kawalerek. Twierdzi, że wie, z jakimi problemami borykają się

Dyskusje na temat: dzieci agata młynarska