• Informacje na temat:

  dzieci aktora królikowskiego

Artykuły na temat: dzieci aktora królikowskiego
 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego

  W ostatnim pożegnaniu Królikowskiego uczestniczyła rodzina, przyjaciele, fani, przedstawiciele świata kultury i władz, w tym prezydent Andrzej Duda, premier Mateusz Morawiecki oraz wicepremier(...) wszyscy wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego. Odszedł ceniony i lubiany aktor, który w ostatnich latach pełnił również funkcję prezesa Związku Artystów Scen Polskich. Odszedł też - a może, przede...

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Prośba rodziny zmarłego aktora

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek na Powązkach Wojskowych. Msza święta rozpocznie się o godz. 11 w kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie na Krakowskim Przedmieściu 52/54.

 • Nie żyje Paweł Królikowski

  ...", i żona aktora Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czyli Grażyna Lubicz z "Klanu". Muzykę do paru utworów znajdujących się na albumie "Uczucia nieparzyste" skomponował... syn Pawła Królikowskiego, Jan(...) piątkę dzieci: Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Od 2014 roku Królikowski był jurorem programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W styczniu 2020 produkcja show ogłosiła, że chorego aktora...

 • Ostatnia rola Pawła Królikowskiego

  Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, poinformowała, że w najbliższą niedzielę na antenie stacji będzie można zobaczyć Pawła Królikowskiego w ostatniej roli życia. W serialu "W rytmie serca" aktor zagrał ojca postaci Barbary Kurdej-Szatan oraz... Antoniego Królikowskiego.

 • Znamy datę i miejsce pogrzebu Pawła Królikowskiego

  Pogrzeb Pawła Królikowskiego odbędzie się w czwartek, 5 marca. Aktor spocznie na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie.

 • Antoni Królikowski opublikował pierwsze rodzinne zdjęcie od śmierci ojca

  Rodzina Królikowskich ma za sobą trudny czas. Śmierć Pawła Królikowskiego była zresztą ogromnym ciosem nie tylko dla nich, ale i dla wszystkich przyjaciół aktora z branży oraz jego fanów. Antoni Królikowski, najstarszy z dzieci Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej, który poszedł w ślady rodziców i już od kilkunastu lat rozwija swoją karierę aktorską, po śmierci ojca...

 • Pogrzeb Pawła Królikowskiego: Minister Gliński potwierdził swój udział

  Uroczystości pogrzebowe aktora Pawła Królikowskiego rozpoczną się w czwartek o godz. 11 mszą świętą w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i Świętego Józefa w Warszawie. Następnie aktor spocznie na cmentarzu Powązki Wojskowe.

 • Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego

  Małgorzata Ostrowska-Królikowska i Antoni Królikowski udzielili krótkiego wywiadu, w którym m.in. wspominali zmarłego w lutym Pawła Królikowskiego. "Mam poczucie, że tu z nami jest" - mówiła wdowa po aktorze.

 • Paweł Królikowski: Instynkt Kusego

  Międzynarodowym Festiwalu Filmowym dla Dzieci w Chicago. W Oddziale Regionalnym Telewizji Wrocław TVP3 Jan Jakub Kolski zaproponował mu zrobienie własnego programu. Przez trzynaście lat realizował(...) Królikowski otrzymał w 2007 roku nagrodę dla najlepszego aktora komediowego na Festiwalu Dobrego Humoru w Gdańsku. W 2009 roku Rafał Królikowski zagrał jedną z głównych ról w reżyserskim debiucie...

 • Antek Królikowski wspomina ojca. Paweł Królikowski obchodził 1 kwietnia urodziny

  Antoni Królikowski opublikował 1 kwietnia na swoim instagramowym profilu wyjątkową fotografię sprzed lat, ukazującą go w objęciach Pawła Królikowskiego. "Tatuś obchodziłby dziś 59. urodziny"- brzmi podpis pod zdjęciem taty i syna.

Zdjęcia na temat: dzieci aktora królikowskiego