• Informacje na temat:

  dzieci brada i angeliny

Artykuły na temat: dzieci brada i angeliny
 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  ...swojego dziedzictwa. Nigdy nie powinny stracić kontaktu z kulturą i miejscem, z którego pochodzą. Muszą pamiętać o swoich korzeniach" - dodała Jolie, mówiąc o swych adoptowanych pociechach. Dzieci Brada(...) "dobrymi przyjaciółmi". Oficjalnie byli parą od 2004 roku, ale na ślub zdecydowali się dopiero 10 lat później. Małżonkowie wspólnie wychowywali szóstkę dzieci: trójkę adoptowanych oraz trojkę...

 • Jaka jest "Prawdziwa historia Angeliny Jolie"?

  Dokument "Prawdziwa historia Angeliny Jolie" opowiada o życiu jednej z najbardziej rozpoznawalnych kobiet na całym świecie. Emisja już 30 września wieczorem w TVN Style.

 • Zwiastun filmu Angeliny Jolie

  Pojawił się zwiastun reżyserskiego debiutu Angeliny Jolie, zatytułowanego "In the Land of Blood and Honey".

 • Płakała z powodu Angeliny!

  Jennifer Aniston płakała, kiedy przeczytała o podwójnej mastektomii Angeliny Jolie. "Była ogromnie zaskoczona, że Angelina podjęła tak dramatyczną i odważną decyzję" - mówi przyjaciółka aktorki.

 • Różne twarze Angeliny Jolie

  W związku z pierwszą po czteroletniej przerwie kinową rolą - w piątek w polskich kinach zadebiutowała "Czarownica" - a także wypadającymi 4 czerwca trzydziestymi dziewiątymi urodzinami, prześledziliśmy dotychczasowe dokonania na dużym ekranie Angeliny Jolie.

 • Kaskaderskie popisy Angeliny Jolie

  Jolie zawsze chętnie angażowała się w projekty wymagające nabywania nowych umiejętności i kondycji fizycznej. Jak niedawno zdradziła: "Zabawne w posiadaniu dzieci jest to, że teraz jestem dwukrotnie(...)" czy "Pan i Pani Smith", na planie którego poznała swojego partnera, 46-letniego Brada Pitta. "Mimo że byłam wątła i chorowita, zawsze uwielbiałam biegać i skakać. Byłam bardzo aktywna fizycznie...

 • Mlynkova w ślady Angeliny Jolie

  Halina Mlynkova i jej mąż Łukasz Nowicki chcą pójść w ślady Angeliny Jolie i Brada Pitta.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  Angelina Jolie i Brad Pitt po ponad dwóch latach procesu rozwodowego zakończyli swój związek. 12 kwietnia sąd w Los Angeles orzekł, że od tej chwili, w świetle prawa, związek Angeliny i Brada jest(...) przyszła na świat w 2006 roku. W 2008 roku Angelina i Brad zostali rodzicami bliźniaków: córeczki Vivienne oraz chłopca Knoxa. W rodzinie hollywoodzkiej pary była również trójka adoptowanych dzieci...

 • Nietypowa suknia ślubna Angeliny Jolie

  Angelina Jolie poślubiła Brada Pitta w sukni zdobionej wyhaftowanymi rysunkami... jej dzieci. Brad, który zapomniał krawata, pożyczył na uroczystość krawat od swojego syna - oto szczegóły najbardziej oczekiwanego ślubu roku.

 • Córki Angeliny Jolie w szpitalu. Przeszły poważne operacje

  W ciągu dwóch miesięcy dwie córki Angeliny Jolie trafiły do szpitala. Ze względu na stan zdrowia musiały poddać się operacjom. Gwiazda postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na łamach tygodnika "Time".