• Informacje na temat:

    dzieci brit

Artykuły na temat: dzieci brit
  • Brit Awards: Siła debiutów

    Poznaliśmy nominacje do tegorocznych nagród Brit Awards. Po pięć szans na prestiżowe statuetki otrzymali grupa Kaiser Chiefs i James Blunt. Zarówno pochodząca z Leeds formacja, jak i popularny wokalista, to zeszłoroczni debiutanci.

  • Brit Awards: Basistka ​Haim bohaterką drugiego planu

    Podczas gali Brit Awards uwagę widzów przykuło nietypowe zachowanie Este Haim z siostrzanej grupy Haim.

  • Brit Awards 2018: Dua Lipa i Stormzy triumfują. Kpiny z królowej Elżbiety II

    W środę (21 lutego) wieczorem poznaliśmy laureatów Brit Awards, najważniejszych nagród brytyjskiego przemysłu muzycznego. Podczas gali nie zabrakło niespodzianek.

  • Pohoda: Jak przeżyć muzyczny festiwal z dzieckiem?

    ...o Pohodzie. Dzieci do 12. roku życia mają na festiwal darmowy wstęp, wjeżdżając na parking, stewardzi kierują nas na parking dla VIP-ów (żeby nam było łatwej z bagażami). Namioty rozbijamy nie na(...) jakichś tam toi toi. Strefa dla dzieci jest umieszczona w sercu festiwalu, dzięki czemu każda ze scen jest o rzut beretem i nie trzeba pokonywać hektarów, jeśli maluch sobie przypomni, że właśnie nie...

  • Kto najlepszy w Wielkiej Brytanii?

    Po dwie statuetki Brit Awards zabrali do domu z środowej (20 lutego) ceremonii zreformowany w zeszłym roku boysband Take That i alternatywne formacje Arctic Monkeys oraz Foo Fighters.

  • Posłuchaj spontanicznej piosenki Robbiego Williamsa!

    Robbie Williams nagrał żartobliwy, muzyczny komentarz do gali Brit Awards 2013. Muzykę do piosenki "Brits 2013" skomponował Guy Chambers, współautor największych przebojów Robbiego Williamsa.

  • Tool zmusza do reakcji

    Gdy świat zachłysnął się muzyką grunge, a w siłę zaczął rosnąć radosny pop-punk (w USA) i brit pop (po drugiej stronie Atlantyku), w Kalifornii debiutancką płytę wydała grupa, która mocno przeorała scenę alternatywno-metalowego grania - Tool.

  • Arcydzieło kłótliwych braci

    Podczas Brit Awards 2010, najważniejszej gali na brytyjskim rynku muzycznym, przyznano grupie Oasis wyjątkową nagrodę za najlepszy album ostatnich 30 lat. Wcześniej magazyn "Q" uznał "(What's The Story) Morning Glory" najlepszą brytyjską płytą wszech czasów. Bracia Gallagher wyprzedzili m.in. Pink Floyd czy The Beatles. Co takiego wyjątkowego jest w tym wydawnictwie?

  • James Bay: Robię taką muzykę, jaką chcę

    Nominacje do Grammy, nagroda BRIT na koncie, a z drugiej strony wrażliwość towarzysząca mu od najmłodszych lat. To właśnie James Bay, który w tym roku pokazał "najlepszą wersję samego siebie" na EP "Oh My Messy Mind". O szczerości, dzieciństwie, miłości do muzyki i o tym, co powinni zrobić młodzi artyści aby odnieść sukces, z Jamesem Bayem rozmawiał Mateusz Opyrchał z RMF.

  • "Mama, Michael Jackson i dubstep"

    Brytyjski kompozytor i wokalista Jamie Woon to kolejny po Amy Winehouse, Adele, Jessie J czy Leonie Lewis wychowanek londyńskiej Brit School. Artysta w intrygujący sposób zadebiutował albumem "Mirrorwriting", który łącząc dubstepowe eksperymenty brzmieniowe z popową melodyką, zebrał pochlebne recenzje, klasyfikujące płytę u boku znakomitego i pokrewnego stylistycznie albumu Jamesa Blake'a...