• Informacje na temat:

  dzieci elizabeth taylor

Artykuły na temat: dzieci elizabeth taylor
 • Elizabeth Taylor została pochowana

  Elizabeth Taylor, legendarna brytyjsko-amerykańska aktorka filmowa, została pochowana w nocy z czwartku na piątek (24/25 marca) czasu polskiego na cmentarzu Forest Lawn w Glendale, na przedmieściach Los Angeles.

 • Elizabeth Taylor: Po śmierci zarabia najwięcej

  MIchael Jackson stracił tytuł najlepiej zarabiającego zmarłego celebryty. W najnowszym zestawieniu magazynu "Forbes" wyprzedziła go Elizabeth Taylor.

 • 80. urodziny Elizabeth Taylor

  Gdyby Elizabeth Taylor żyła, 27 lutego obchodziłaby 80. urodziny. Niekwestionowana diwa Hollywood, niezapomniana Kleopatra, zagrała w ponad 100 filmach, zdobyła dwa Oscary, zawarła osiem małżeństw.

 • Elizabeth Taylor nie żyje

  W środę, 23 marca, zmarła Elizabeth Taylor, gwiazda kina, pamiętna odtwórczyni Kleopatry z filmu Josepha L. Mankiewicza. 27 lutego obchodziła 79. urodziny. Od 2004 roku aktorka miała problemy z sercem.

 • 70. urodziny Elizabeth Taylor

  Elizabeth Taylor, słynna aktorka hollywoodzka, uznawana za jedną z supergwiazd ekranu, odtwórczyni roli Kleopatry w filmie pod tym samym tytułem i zdobywczyni dwóch Oscarów, skończyła w środę, 27 lutego, 70 lat. Aktorka, określana jako ostatnia z wielkich gwiazd Hollywood, wystąpiła w niemal 100 filmach. W 1999 roku Taylor znalazła się w pierwszej dziesiątce na liście największych aktorek wszech...

 • Helena Bohnam Carter jako Liz Taylor

  Producenci biograficznego filmu "Burton and Taylor" udostępnili pierwsze zdjęcie przedstawiające Helenę Bonham Carter w roli ikony kina - Elizabeth Taylor. Na fotografii gwieździe towarzyszy Dominic West, który wciela się w Richarda Burtona.

 • Scorsese o romansie Taylor i Burtona

  Ich romans potępił nawet Watykan. Pławili się w luksusie, a ich majątek był tak samo duży, jak miłosne dramaty... Nic dziwnego, że temat ich życia inspiruje filmowców, a związek Elizabeth Taylor i Richarda Burtona przeniesie na ekran Martin Scorsese.

 • Co stanie się z fortuną Liz Taylor?

  Co stanie się z szacowanym na 600 milionów dolarów majątkiem zmarłej 23 marca Elizabeth Taylor? Gwiazda sporą część swojej fortuny zdecydowała się przekazać na rzecz organizacji charytatywnych.

 • Lindsay Lohan jak Liz Taylor?

  Jej deprawacja od dziecięcej gwiazdy po rozwydrzoną celebrytkę fascynuje i niepokoi. Dziś ścieżkę jej kariery wróży się następnym gwiazdkom, choćby tym, które możemy oglądać w goszczącym na naszych ekranach filmie "Spring Breakers" Harmony'ego Korine'a, a także w najnowszym obrazie "The Bling Ring" Sofii Coppoli. Bunt przeciwko wizerunkowi Czy Lohan stanie się współczesną Elizabeth Taylor, do...

 • Liz Taylor: Ostatnia bogini kina

  ...- Odeszła jedna z gwiazd Bulwaru Zachodzącego Słońca w Hollywood - reżyser Kazimierz Kutz powiedział o zmarłej w środę, 23 marca, Elizabeth Taylor.

Dyskusje na temat: dzieci elizabeth taylor
 • Re: "Dynastia": Alexis – pierwsza serialowa modliszka

  Piękna kobieta, która urodziła przeciętne dzieci, podobnie jak piękna Elizabeth Taylor.

 • Re: ​Utalentowane córki gwiazd

  Panie Janie, czy o wszystkie swoje dzieci Pan tak dba, finansuje ich start życiowy, pomaga finansowo, wspiera duchowo. Te z pierwszego małżeństwa też Pan tak wspierał i wspiera. Ta Helenka to nie Julia Roberts czy inna Elizabeth Taylor, nie ma co się wysilać.