• Informacje na temat:

  dzieci grabowskiego piotra

Artykuły na temat: dzieci grabowskiego piotra
 • Piotr Grabowski: Drzwi do wielkiej kariery

  Nowy serial Juliusza Machulskiego "Mały Zgon" to dla Piotra Grabowskiego szansa na awans do wyższej ligi aktorskiej. W tej komediowo-kryminalnej historii zagrał dwóch głównych bohaterów - podobnych do siebie fizycznie, ale diametralnie różnych pod względem energii i sposobu myślenia.

 • Piotr Grabowski przerwał milczenie

  ...porzucił bowiem żonę i dzieci. Od początku liczyli się z konsekwencjami, jakie niosło za sobą to uczucie. Nie byli jednak w stanie walczyć z miłością, która narodziła się między nimi na planie serialu(...) o "rodzinie", odpowiedział: - O moich dzieciach. W skomplikowane relacje damsko- męskie wplątani są też bohaterowie, których Piotr Grabowski gra w serialach. Jesienią w "Prawie Agaty" będzie toczyć się sprawa...

 • Piotr Stramowski jakiego nie znacie

  ...). Tymczasem zauroczona Pawłem Ola coraz bardziej angażuje się w fascynującą znajomość i związane z nią nielegalne interesy. Wkrótce będzie musiała wybierać między lojalnością wobec Piotra, a rodzącym się...

 • Utalentowane dzieci gwiazd marzą o scenie

  Jak mówi przysłowie, niedaleko pada jabłko od jabłoni. To prawda. Wystarczy spojrzeć na dzieci znanych osób, które zaczynają karierę w show-biznesie. Karierę właśnie zaczynają Marianna Linde, Aleksandra Grabowska i Vesna Leszczyńska.

 • Katarzyna Grabowska: Ktoś musi namieszać

  Jako Olga Górecka będzie chciała uwieść Piotra Zduńskiego! Niedługo widzowie serialu "M jak miłość" przekonają się, czy jej bohaterka potrafi być... bezwzględna.

 • Kasia Grabowska jest "Silna"

  Na naszych stronach możecie zobaczyć debiutancki teledysk Kasi Grabowskiej - laureatki "Bitwy na głosy" (grupa Piotra Kupichy), znanej też z innych muzycznych show.

 • Piotr Trzaskalski: Życie po "Edim"

  Debiutował głośnym "Edim", który z miejsca umieścił go wśród czołowych polskich reżyserów. Jego drugi film okazał się jednak artystycznym zawodem. Trzeci i póki co ostatni film, "Mój rower", okazał się ciepłą opowieścią o ojcach i synach. Od tego czasu próbuje swych sił w telewizji. Jego pierwszy serial anulowano po zaledwie jednym odcinku. Drugi zadebiutuje niebawem. 5 lutego 2019 roku Piotr Trzaskalski skończył 55 lat.

 • Eurowizja dla Dzieci 2016: Gruzja wygrywa. Olivia Wieczorek zajęła 11. miejsce

  Po 12 latach przerwy Polska wróciła na Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Jak wypadła reprezentująca nasz kraj 14-letnia Olivia Wieczorek?

 • ​Piotr Głowacki: Trzy równoległe ścieżki aktorskie

  Zdaniem Piotra Głowackiego każdy aktor w swoim dorobku zawodowym powinien mieć zarówno role teatralne i filmowe, jak i serialowe. Trzeba bowiem zdobywać doświadczenie na różnych płaszczyznach i dostosowywać się do potrzeb widzów. Dla niego priorytetem jest teraz rola w nowym spektaklu Teatru Telewizji "Inspekcja" i postać prof. Artura Barta w serialu "Na dobre i na złe".

 • Jan Jakub Kolski wraca na plan. O czym będzie film "Republika dzieci"?

  W drugiej połowie sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap prac na planie filmu "Republika dzieci" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Już teraz rozpoczęły się przygotowania do nagrywania zdjęć - przymiarki kostiumów, próby charakteryzacji, tworzenie scenografii i rekwizytów. O wznowieniu prac poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zdjęcia na temat: dzieci grabowskiego piotra