• Informacje na temat:

  dzieci gwiazd

Artykuły na temat: dzieci gwiazd
 • Wiosną czeka nas wysyp narodzin dzieci polskich gwiazd

  Tej wiosny polski show-biznes czeka prawdziwy baby boom. Swoje dzieci na świecie powita m.in. Małgorzata Rozenek, Marta Żmuda-Trzebiatowska i Katarzyna Glinka. Kiedy możemy się spodziewać narodzin gwiazdorskich dzieci?

 • Utalentowane dzieci gwiazd marzą o scenie

  Jak mówi przysłowie, niedaleko pada jabłko od jabłoni. To prawda. Wystarczy spojrzeć na dzieci znanych osób, które zaczynają karierę w show-biznesie. Karierę właśnie zaczynają Marianna Linde, Aleksandra Grabowska i Vesna Leszczyńska.

 • Niegwiazdorskie gwiazdy

  Zdarza się, że jedna rola winduje aktora czy aktorkę na szczyty popularności i rozpoznawalności, ale przeważnie status gwiazdy osiąga się latami ciężkiej pracy i wielu różnych wyrzeczeń. A potem(...) produkcja coraz to nowych gwiazd sprawia, że utrzymać się na topie jest znacznie trudniej. Drugich szans przeważnie nie ma.

 • Plejada gwiazd w spocie akcji BohaterON

  Już 1 sierpnia, w 76. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego wystartuje tegoroczna edycja akcji społecznej "BohaterON - włącz historię". W jej ramach będzie można wysłać kartkę do bohaterów Powstania Warszawskiego. "Brązowa", "Srebrna" lub "Złota" kartka, za którą zapłacimy odpowiednio: 10, 50 lub 100 zł, wykonana przez dzieci, trafi do powstańców, a dochód ze sprzedaży tych kartek zostanie...

 • "SuperPies i TurboKot" z głosami gwiazd

  Film przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci. Brytyjskie studio animacji Red Star, które powołało do życia nowych superbohaterów, za swój wielki sukces uznało skompletowanie obsady głosowej do oryginalnej wersji filmu. Pozyskano brytyjską czołówkę aktorską. Zachęceni obiecującym scenariuszem, w filmie wystąpili m.in. wybitny aktor charakterystyczny Bill Nighy ("To właśnie miłość"), amant Luke...

 • Jak śpiewają dzieci gwiazd?

  W wielkanocnym wydaniu "Szansy na sukces" widzowie usłyszą utwory ludowe w wykonaniu dzieci gwiazd. Jednak odcinek, jak na świąteczny przystało, pozbawiony będzie elementu konkursowego.

 • Dzień Dziecka z Polsatem. Wśród gwiazd Michał Szpak, Sławomir i Cleo

  ...od 2003 roku. W tym czasie przekazała jednostce sprzęt medyczny o łącznej wartości prawie 400 tysięcy złotych. Gwiazdy na scenie prezentowały swoje przeboje oraz najpopularniejsze piosenki dziecięce(...) dzieci czekały na Roksanę i się nie doczekały, co za wtopa Polsatu", "gdzie Roksana" - komentowali rozczarowani widzowie. Roksana Węgiel na Instastories tłumaczyła, że to wina policji, która zatrzymała...

 • Dzieci gwiazd 2007

  Zamieniły sukienki od największych projektantów na pieluchy i butelki do karmienia niemowląt, a plan filmowy na pokój dziecinny. W 2007 roku wiele gwiazd powiększyło swe rodziny.

 • "5-10-15": Program wyłonił wiele gwiazd obecnej telewizji

  Popularny program dla dzieci i młodzieży "5-10-15" emitowany był na antenie TVP 2 i TVP 1 przez 24 lata. W ciągu niemal ćwierćwiecza wyłonił wiele gwiazd, które z powodzeniem utrzymują karierę telewizyjną do dzisiaj.

 • Ekscentryczne imiona dzieci gwiazd

  Aktorzy i piosenkarze często wybierają dla swoich dzieci bardzo ekscentryczne imiona. Wystarczy wspomnieć Blue Ivy, Emma Tiger Schweiger czy Apple Blythe Allison Martin. Takie inspiracje powodują, że coraz częściej rodzice w USA decydują się na dziwne imiona.

Zdjęcia na temat: dzieci gwiazd
Wideo na temat: dzieci gwiazd
 • Lansują się na swoich dzieciach? Nowy tend wśród gwiazd.

  Ścianki, bankiety, wywiady... Bez tych rzeczy w show-biznesie nie da się funkcjonować. Gwiazdy zrobią wszystko, żeby przykuć uwagę mediów. Ostatnio w modzie jest zabieranie ze sobą dzieci na imprezy i pozowanie z nimi przed fotoreporterami. Czy te dzieci nie są traktowane instrumentalnie?

 • Gwiazdy pomagają dzieciom z domów dziecka!

  Znane osoby chętnie wspierają akcje dobroczynne. Zdaniem Agnieszki Kaczorowskiej i Natalii Siwiec jest to sposób na nagłośnienie potrzeb osób pokrzywdzonych przez los. Według Rafała Maślaka gwiazdy mogą w ten sposób spełniać marzenia najmłodszych o spotkaniu swoich idoli. Dla Dody działalność charytatywna jest natomiast sposobem na oddanie miłości, którą – jak wszystkie gwiazdy – otrzymuje od

 • Gwiazdy pokazały dzieci na wybiegu!

  Projektantka Dorota Goldpoint pokazała swoją nową kolekcję z okazji drugiej edycji festiwalu Vivat Mama. Głównym elementem imprezy był pokaz mody, podczas którego na wybiegu pojawiły się polskie gwiazdy ze swoimi dziećmi, m.in. Anna Korcz, Olga Borys i Joanna Kurowska.

Dyskusje na temat: dzieci gwiazd