• Informacje na temat:

  dzieci gwiazd 2010

Artykuły na temat: dzieci gwiazd 2010
 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • 70 lat Cher: Gwiazda gwiazd

  W poszukiwaniu dzieciństwa Cherilyn Sarkisian urodziła się w pochmurny, ale dość ciepły dzień, 20 maja 1946 w kalifornijskim El Centro. Znaną dziś wszystkim niezwykłą urodę - ale też osobowość(...) mieszkała, wspomina sierociniec, do którego trafiła, kiedy matki nie było już stać nawet na jedzenie. Historia dzieciństwa Cher wydaje się znajoma? Nic dziwnego - niemal identyczną przedstawia film...

 • Ruszył Animator 2010

  .... Wśród zaproszonych na festiwal gwiazd są uznani na świecie twórcy animacji, m.in.: Caroline Leaf, Daniel Szczechura i George Griffin. W programie znalazły się też pokazy twórczości takich artystów jak(...) Mertens. Jak co roku w ramach festiwalu odbędzie się też Animator dla dzieci z pokazami filmów oraz przeznaczonymi dla najmłodszych twórców warsztatami różnych technik animacji.

 • Co na Animatorze 2010?

  ...12 lipca w Poznaniu rozpocznie się 3. Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych Animator 2010. W ramach imprezy zaplanowano m.in. III Międzynarodowy Konkurs Filmów Animowanych, przeglądy tematyczne, projekcje filmów z muzyką na żywo, projekcje plenerowe, spotkania z twórcami oraz warsztaty.

 • Tak zaczynały gwiazdy kina

  Niezbyt często się zdarza, żeby aktorzy, którzy zdobyli sławę jako dzieci, utrzymali swój celebrycki status także po przekroczeniu pełnoletności. Nie jest to jednak niemożliwe, czego dowodzą przykłady m.in. Jodie Foster i Natalie Portman. Przypominamy najwybitniejsze dziecięce role artystek, którym udało się pokonać fatum młodej gwiazdy i wciąż odnoszą w Hollywood sukcesy.

 • Plejada gwiazd w projekcie Jamiego Olivera

  Wspólnie nagrana piosenka wspiera akcje Food Revolution Day, którą zapoczątkował Jamie Oliver w 2010 roku w mieście Huntington w USA (zostało ono uznane za najbardziej "niezdrowe miasto" w Stanach). Celem całego przedsięwzięcia jest wprowadzenie lepszej edukacji na temat żywienia wśród dzieci. Akcja na świecie ma ponad 1000 ambasadorów, pośród nich są gwiazdy muzyki i filmu. Jamie Oliver...

 • Kraków: Bluesroads po raz drugi. Gwiazdą Guy Davis

  We wtorek (24 maja) w Krakowie rozpoczyna się druga edycja Studenckiego Festiwalu Muzyki Bluesowej "Bluesroads". W programie m.in. warsztaty instrumentalno-wokalne oraz taneczne, bluesowe kino, ogólnopolski przegląd zespołów, msza gospel oraz występy gwiazd.

 • To był duet! Jak potoczyły się losy gwiazd serialu "Niania"?

  Zamożny producent telewizyjny, a prywatnie 40-letni wdowiec Maksymilian Skalski, i roztrzepana opiekunka jego trójki dzieci, 30-letnia Frania Maj, na pozór zupełnie do siebie nie pasowali. Jednak zgodnie z oryginalną, amerykańską wersją serialu, w ostatnich odcinkach mieli zakochać się w sobie i wziąć ślub.

 • Dakota Fanning: Od gwiazdki do gwiazdy

  Jako kilkulatka zrobiła karierę w Hollywood. Zanim skończyła 11 lat, zagrała u boku Seana Penna, Michelle Pfeiffer, Charlize Theron, Denzela Washingtona i Roberta de Niro. Z wiekiem jej gwiazda nieco przygasła, a aktorka skupiła się na mniejszych projektach. Czy rola w najnowszym filmie Quentina Tarantino zapewni jej powrót do pierwszej ligi? 23 lutego 2019 roku Dakota Fanning skończyła 25 lat.

 • 5 głośnych procesów gwiazd muzyki

  Gdy przed sądem staje gwiazda światowego formatu, jej proces rozgrzewa opinię publiczną do czerwoności. A gdy w grę wchodzą poważne zarzuty, takie jak molestowanie lub morderstwo, jej procesem żyje cały świat. Oto kilka pięć przykładów najgłośniejszych spraw, w których oskarżonymi byli muzycy.

Zdjęcia na temat: dzieci gwiazd 2010
Wideo na temat: dzieci gwiazd 2010
 • Ale news! Słynna "Brzydula" jest w ciąży!

  Z początkiem 2018 same radosne wieści. Właśnie okazało się, że America Ferrera (33 l.) jest w ciąży. Aktorka i jej mąż Ryan Piers Williams spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Gwiazda serialu „Brzydula Betty” ogłosiła tę nowinę na Instagramie. America i Ryan zaręczyli się w 2010 roku. Rok później zostali małżeństwem. (Źródło: Associated Press/x-news)

Dyskusje na temat: dzieci gwiazd 2010