• Informacje na temat:

  dzieci gwiazd kasia figura

Artykuły na temat: dzieci gwiazd kasia figura
 • Wielki problem Kasi Cichopek

  W ciąży tyje się kilkanaście kilogramów. Jak po urodzeniu dziecka błyszczeć zgrabną figurą? To dylemat gwiazd.

 • Katarzyna Figura: Co dalej?

  ...dnia: odwożenie córek Koko (10 l.) i Kaszmir (7 l.) do szkoły Montessori, obiad, odrabianie lekcji... - Kasia to silna kobieta, mistrzyni organizacji. Dzięki temu stawia czoła największym wyzwaniom(...) w Polsce zawodowo spełniona. Przez lata zapracowała na swą pozycję gwiazdy sceny i filmu. Jest szczęśliwa i dumna, że świetnie potrafi pogodzić rolę mamy z pracą. Przyzwyczaiła się chyba do życia bez...

 • Kasia Cichopek i "sexy mamy"

  Gówną ideą show prowadzonego przez Kasię Cichopek jest pokazanie mamom, jak powrócić do formy i figury po urodzeniu dziecka. Pod okiem specjalistów bohaterki przekonują się, że mogą nadal być atrakcyjnymi kobietami. Kamery towarzyszą "mamuśkom" podczas wizyty w warszawskim salonie jednej z fryzjerek-wizażystek gwiazd. Wszystkie panie były bardzo podekscytowane czekającymi je zmianami. - Rude? Ja...

 • Krzysztof Ibisz o "Tańcu z gwiazdami": Mam swojego faworyta!

  ...- Taniec jest pełen pasji, emocji i wzruszeń. Dlatego nigdy się nie znudzi - mówi Krzysztof Ibisz. - Trzymam kciuki za wszystkie gwiazdy, ale mam swojego faworyta - zdradza prowadzący.

 • "Taniec z Gwiazdami 5": Odpadła Chotecka-Pazura

  Dorota Chotecka-Pazura jako druga pożegnała się z piątą edycją programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Partnerował jej Robert Kochanek. Wydarzeniem odcinka był jednak... nowy juror!

 • Dziecko ważniejsze od show

  Co prawda Katarzyna Skrzynecka nie poprowadzi 13. edycji "Tańca z gwiazdami", ale... szaleje z radości! Spełniło się największe z jej marzeń.

 • Jak bawią się gwiazdy Telekamer?

  .... Czy tylko gratulował liderowi zespołu Feel, czy też może próbował go namówić do udziału w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami"? A może dawał mu rady, jak radzić sobie... z mediami? " " Członkowie(...). Inna znana para, której za kilka miesięcy powiększy się rodzina, czyli Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, choć była na gali w Teatrze Polskim, na bankiet już nie przyszła. Za to świetnie bawiła się...

 • "Taniec z Gwiazdami 4": Artur Pontek odpada, Ewelina Lisowska triumfuje

  Aktor Artur Pontek pożegnał się z "Tańcem z Gwiazdami" w 5. odcinku show. Znów bezkonkurencyjny był duet Ewelina Lisowska-Tomasz Barański. Za tydzień sześć pozostałych na parkiecie Polsatu par rywalizować będzie w dwóch drużynach.

 • Seksbomba polskiego kina

  Katarzyna Figura już dawno udowodniła, że warunki fizyczne to nie największy atut jej aktorskiego rzemiosła. Obchodząca dziś 50. urodziny gwiazda "Pociągu do Hollywood", "Kingsajzu" oraz "Kilera" stworzyła wiele niezapomnianych kreacji.

 • Rosłaniec: Mój film jest blogiem

  ..."Gdyby bohaterowie 'Bejbi blues' nie mówili po polsku, w ogóle nie zorientowałbym się, że nie są to dzieciaki z Nowego Jorku" - tak po premierze filmu na festiwalu w Toronto pisał jeden z amerykańskich dziennikarzy. Film Kasi Rosłaniec, którego scenariusz zainspirowany został prawdziwą historią, wejdzie do kin 4 stycznia.