• Informacje na temat:

  dzieci hakiela

Artykuły na temat: dzieci hakiela
 • Kasia Cichopek: Podwójna mama

  Kilka dni temu Katarzyna Cichopek, gwiazda serialu "M jak miłość", urodziła syna - Adasia Hakiela. To jej pierwsze nieserialowe dziecko.

 • Cichopek w "Pytaniu na śniadanie". Co na to mąż?

  Katarzyna Cichopek została nową prowadzącą "Pytania na śniadanie", co oznacza, że będzie chodziła do pracy bladym świtem. Czy oznacza to także, że jej życie rodzinne przewróci się do góry nogami? Aktorka i jej mąż się tego nie boją. A to dlatego, że w ich domu to właśnie Marcin Hakiel organizuje rodzinie poranki, robi śniadania i wyprawia dzieci do szkoły.

 • Katarzyna Cichopek: Najtrudniejszy etap mam za sobą

  Prywatnie Katarzyna Cichopek jest szczęśliwą mamą 9-letniego Adasia i 5-letniej Helenki. Aktorka podkreśla, że jej dzieci rosną jak na drożdżach, a etap pieluch ma już za sobą. Teraz pociechy są wręcz partnerami do rozmów i wspólnych aktywności na świeżym powietrzu. Powoli wykazują też swoje zainteresowania.

 • Katarzyna Cichopek: Rodzinne podróże po Polsce

  Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", z rozrzewnieniem wspomina wakacje swojego dzieciństwa, które spędzała jeżdżąc po Polsce z rodzicami i bratem. Chciałaby, żeby jej dzieci - syn Adaś i córka Helenka - również dobrze poznały nasz kraj.

 • Cichopek zarabia na rodzinę

  ...tysięcy złotych. Kiedy mama będzie w pracy, synek Cichopek, Adaś, będzie najprawdopodobniej pod opieką swojego taty, Marcina Hakiela. Marcin jednak też nie próżnuje - małżeństwo Cichopek-Hakiel...

 • Triumfatorka "Love Island" w "Tańcu z Gwiazdami"

  ...po wygraniu "Love Island" zakochani wybrali się na podróż do Gambii, by wesprzeć tamtejszą ludność, w tym głównie mieszkające tam dzieci. Poprzez portale społecznościowe para dzieliła się z internautami relacjami z wyjazdu. Również tam poinformowała ich, że podczas swojej podróży postanowili zaadoptować dwójkę mieszkających tam dzieci. Madeńska i Jędruszczak stworzą w "TzG"  taneczny...

 • ...pary". "Przystojny policjant chciał mieć normalny dom, w którym małżonkowie się szanują, uzgadniają ze sobą decyzje i w którym będą dzieci". "Kasia tymczasem z powodu kontraktu z jedną z firm farmaceutycznych paradowała z plastrem antykoncepcyjnym. A w domu coraz częściej ujawniała swój władczy charakter". "Życie na gorąco" sugeruje także, że Skrzynecka była obiektem westchnień Marcina Hakiela...

 • Mroczek zatańczy z Herbuś!

  ...zeszłorocznego jubileuszu Polska, reprezentowana przez Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, zajęła wysokie 4. miejsce. Mroczek i Herbuś tworzyli parę w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", zajmując(...) filmów: "7 krasnoludków - las to za mało" i "Wyspa dinozaura", występy w serialach "Kryminalni", 'Na Wspólnej" i 'Tylko miłość". Współprowadzi także program "Przebojowe dzieci".

 • Herbuś i Mroczek już trenują

  ...6 września w Glasgow. Podczas zeszłorocznego jubileuszu Polska, reprezentowana przez Kasię Cichopek i Marcina Hakiela, zajęła wysokie 4. miejsce. Mroczek i Herbuś tworzyli parę w czwartej edycji "Tańca(...) dzieci".

 • ​Katarzyna Cichopek o "M jak miłość": Po co tu w ogóle przyszłam?

  ...życie. Skończyła studia na Wydziale Psychologii (co ciekawe, ten sam kierunek skończyła Kinga). Wyszła za mąż za Marcina Hakiela i urodziła dwoje dzieci (Adam - 9 l. i Helena 4 l.). Lubi swoją(...) wzięli ślub. Teraz wychowują dwójkę dzieci, Lenkę i Mikołaja, a wkrótce na świat przyjdą ich córki-bliźniaczki. Mimo wielu życiowych zakrętów wciąż są razem, co jak na serialowe realia jest prawdziwym...

Zdjęcia na temat: dzieci hakiela