• Informacje na temat:

  dzieci jak wyglądają teraz

Artykuły na temat: dzieci jak wyglądają teraz
 • Jak wygląda córka Eminema? Zobacz zdjęcia młodej piękności w bikini

  Dzieci słynnych artystów często dorastają na oczach milionów. Ich życie chętnie śledzą ciekawscy fani, którzy chcą wiedzieć jak wyglądają pociechy, co robią w życiu i jak spędzają czas. Teraz media przyjrzały się córce Eminema, która wyrasta na piękną kobietę, a swoimi zdjęciami chętnie dzieli się na Instagramie.

 • Jak pokonać "Niezniszczalnych"?

  Prawdziwi mężczyźni czy prawdziwe kobiety? Królowa komedii romantycznych Jennifer Aniston ("Tak to się teraz robi"), legenda europejskiego kina Romy Schneider ("Inferno - niedokończone piekło") i wschodząca gwiazda hiszpańskiego kina Elena Anaya ("Wyspa zaginionych") spróbują powalczyć w tym tygodniu o względy kinowych widzów z "Niezniszczalnymi" Sylvestra Stallone'a.

 • "Jak motyle w ogrodzie"

  Współtworzył Dead Can Dance, jeden z najbardziej charyzmatycznych i oryginalnych zespołów w historii muzyki popularnej. Dzisiaj, po latach milczenia, wraca na scenę z solowym albumem "Ark". Brendan Perry opowiedział Jarkowi Szubrychtowi o planach jego kultowego zespołu (a są takie!), punkrockowych początkach i różnych rodzajach miłości. A także o tym, jak futra i kryształy stanęły na jego drodze...

 • "Oddawał się mordowaniu i składaniu dzieci w ofierze diabłu"

  ...bohatera, jego oddanie się czarnoksięstwu, mordowaniu i składaniu dzieci w ofierze diabłu. Tak, jak powiedziałem, wielość aspektów reprezentuje okładka. Tak naprawdę nie zajmowaliśmy się niczym z jego(...), tym bieglejszy stajesz się w tej dziedzinie. Zaczynasz zdawać sobie sprawę z potencjału własnego i innych ludzi. Tak, jak powiedział Paul - jesteśmy teraz artystami większego formatu, bo...

 • Jennifer Jason Leigh o filmie "Nienawistna ósemka": Jak dzikie zwierzę!

  Najpopularniejsza była w latach 90. XX wieku. "Ognisty podmuch", "Sublokatorka", "Plac Waszyngtona", "Na skróty", "Hudsucker Proxy", "eXistenZ", "Kansas City" - jej najlepsze role pochodzą z tego właśnie okresu. Teraz nastał nowy rozdział w życiu 54-letniej Jennifer Jason Leigh - aktorka zagrała jedyną kobiecą rolę w filmie Quentina Tarantino "Nienawistna ósemka".

 • James Bay: Robię taką muzykę, jaką chcę

  Nominacje do Grammy, nagroda BRIT na koncie, a z drugiej strony wrażliwość towarzysząca mu od najmłodszych lat. To właśnie James Bay, który w tym roku pokazał "najlepszą wersję samego siebie" na EP "Oh My Messy Mind". O szczerości, dzieciństwie, miłości do muzyki i o tym, co powinni zrobić młodzi artyści aby odnieść sukces, z Jamesem Bayem rozmawiał Mateusz Opyrchał z RMF.

 • Mucha wróciła na plan "M jak miłość"

  Madzia Marszałek znowu będzie częstym gościem w życiu bohaterów "M jak miłość". Grająca ją Anna Mucha, choć jest bardzo zajętą mamą małej Stefanii, wróciła na plan.

 • Boże Narodzenie bez śniegu

  Aktorka uwielbia Boże Narodzenie. Święta to dla niej czas spotkań z rodziną, śpiewania kolęd i prowadzenia rozmów do białego rana. O tym, jak wyglądają przygotowania, Alley Mills opowiada w swoim domu w Los Angeles.

 • "Rolnik szuka żony": Romantyk z sercem na dłoni

  Rodowity Mazur i ojciec dwójki dzieci. Wszystko wskazuje na to, że „Rolnik szuka żony” odmieni jego życie. Jak sam twierdzi, już na etapie listów chyba znalazł tę jedyną.

 • Anna Dereszowska: Wcześnie straciłam swoją mamę

  Anna Dereszowska, choć wcześnie straciła mamę, dzieciństwo kojarzy jako beztroskie. "Takie dzieciństwo, oczywiście nie bez obowiązków, ale jednak beztroskie i radosne, chciałabym móc zapewnić swoim dzieciom" - mówi PAP Life aktorka wspierająca rodziny zastępcze.

Dyskusje na temat: dzieci jak wyglądają teraz
 • Re: Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

  Na drugim wyglądają jak rodzina Adamsów

 • Re: Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

  wyglądają jak para z rodziny addamsów

 • Re: Agnieszka Włodarczyk: Dzieci? Nie teraz!

  Wyglądają jak z horroru a ta pani skończy jak Villas.

 • Re: "Blondynka": Jak Moro zagra Sylwię?

  Jak ukazał się serial Blondynka, kpiliście z serialu,że wioch, że badziewie... a przede wszystkim psioczyliście na Julię Pietruchę , że głupia, że koszmar, zbyt dumna , zarozumiała, za wielka, prosta jak decha, sztywna, żadna aktorka, a że macie alergię na nią i jej chłopaka z Ameryki, że wyglądają jak para wiejskich nowożenców. Rumiani i blond. Sielsko. Jak dzieci rolników z południa itd, itd

 • Re: Kontrowersyjny serial o nastolatkach

  i w jakim jest wieku, że sądzi Pan, iż takie rzeczy dzieją się w patologicznych rodzinach? Nawet w rodzinach które wyglądają na bardzo normalne takie rzeczy się dzieją, rodzice pracują, dzieci siedzą(...) młodzieży bardzo popularna, duza część to "gangsterzy" którzy przy kolegach stają się niezniszczalni. Kolejna rzecz, przekleństwa? Teraz jest to tak popularne i naturalne, że 'młodzież" w wieku 12-13 lat