• Informacje na temat:

  dzieci jobsa

Artykuły na temat: dzieci jobsa
 • "Steve Jobs": Kim jest Joanna Hoffman?

  O ile nazwiska Steve’a Jobsa czy Steve’a Wozniaka są znane na całym świecie, o tyle Joanna Hoffman do niedawna pozostawała dla wielu osobą anonimową. Dopiero Dannny Boyle i Aaron Sorkin, twórcy obrazu "Steve Jobs", zdecydowali się oddać jej sprawiedliwość i przedstawić jako jedną z najważniejszych osób w historii Apple Inc. Do premiery filmu niewielu wiedziało, że grana przez Kate Winslet prawa...

 • Rockman do Steve'a Jobsa: Zabiłeś muzykę!

  Wokalista Jon Bon Jovi najwyraźniej nie jest fanem produktów firmy Apple. Muzyk skrytykował założyciela firmy i pomysłodawcę programu iTunes, Steve'a Jobsa, zarzucając mu "zabicie muzyki".

 • "jOBS": Jabłko-robaczywka

  ...inżyniera: w uderzaniu w ludzką próżność. O ile jednak produkty Jobsa celowały w szeroką skalę odbiorców, definiowaną przez zawartość portfela, o tyle produkt Sterna próbuje połechtać jedynie próżność jego(...) cierpi, to za miliony na koncie bankowym. Romantyczny szał jednak pozostał: wizje nawiedzają Jobsa już we wczesnej młodości, kiedy jego dieta ogranicza się do tych produktów natury, które może zebrać...

 • "Steve Jobs" : Przeciwko światu

  Scenariusz Aarona Sorkina jest skonstruowany tak, aby zarówno prześledzić karierę Jobsa, jak i przyjrzeć się mu z bliska w wybranych momentach życia. Historia podzielona jest na trzy oddalone w czasie części, z których każda opowiada o przygotowaniach do oficjalnej premiery nowego modelu komputera. Zawsze przebiega to tak samo. Wokół Jobsa tańczą współpracownicy i bliscy, a na salę schodzą się...

 • Kutcher i Jobs: Męskie modliszki

  Ashton Kutcher, przygotowując się do roli Steve'a Jobsa, wystudiował do perfekcji jego chód, sposób mówienia, charakterystyczną gestykulację. Panów łączy coś jeszcze: obaj bez mrugnięcia zostawiali swoje miłości.

 • Kate Winslet: Dzieci są krzywdzone przez Social Media

  Kate Winslet, gwiazda nowego filmu o Stevie Jobsie, powiedziała ostatnio, że jest zaniepokojona uzależnieniem, jakie mogą powodować urządzenia firmy Apple. W wywiadzie udzielonym dla "Sunday Times", 40-letnia aktorka doradzała również, aby rodzice ograniczali swoim dzieciom dostęp do najnowszej technologii.

 • Kinowy powrót Kożuchowskiej, więzienny dramat Matuszaka

  Aż 8 premierowych tytułów trafia w piątek do kin. Obok filmowej biografii Steve'a Jobsa w reżyserii Danny'ego Boyle'a i nagrodzonych Złotą Palmą "Imigrantów" Jacquesa Audiarda zobaczymy też dwie polskie produkcje: "Listy do m.2" z powracającą na duży ekran Małgorzatą Kożuchowską i więzienny dramat "Git" w Włodzimierzem Matuszakiem.

 • Złote Maliny: Ogłoszono listę nominacji

  Komedia "Jeszcze większe dzieci" z Adamem Sandlerem w roli głównej nie przypadła do gustu krytykom filmowym. Produkcja zdobyła aż osiem nominacji do Złotej Maliny, niechlubnej nagrody zwanej anty-Oscarem.

 • Jeff Daniels: Kiedyś był głupszy

  ...ożenił się 13 lipca 1979 roku. Mają troje dzieci: dwóch synów - 35-letniego Benjamina i 32-letniego Lucasa oraz 29-letnią córkę Nellie.

 • "Wielka Szóstka" : Ofensywa nerdów

  ...się schematyczny i wtórny, czego nie zmienia nawet formuła animacji dla dzieci. "Wielką Szóstkę" bronią jednak detale. Zaskakuje chociażby charakterystyka bohaterów. Hiro i jego przyjaciele nie są mutantami, przybyszami z gwiazd, wyszkolonymi mordercami lub milionerami z toną gadżetów, tylko zgrają nerdów - podobnymi do Marka Zuckerberga czy Steve'a Jobsa dzieciakami, które swój arsenał wykuły...