• Informacje na temat:

  dzieci kasi kowalskiej

Artykuły na temat: dzieci kasi kowalskiej
 • Ola Kowalska walczy o życie w szpitalu w Wielkiej Brytanii. Kasia Kowalska dziękuje za wsparcie

  Ola Kowalska, 22-letnia córka Kasi Kowalskiej, trafiła do szpitala w Wielkiej Brytanii. Wokalistka opublikowała dramatyczne wideo, w którym zaapelowała do młodych ludzi, by nie bagatelizowali zagrożenia pandemią koronawirusa i zostali w domach.

 • Opole: Urodziny Kasi Kowalskiej

  Kasia Kowalska zaśpiewa w Opolu w dniu swoich 36. urodzin. Wokalistka nominowana jest do Superjedynki w kategorii "artysta roku".

 • Kasia Kowalska pamięci zmarłego taty: Szczegóły nowej płyty "Aya"

  ...22 czerwca ukaże się zapowiadana już przez nas nowa płyta Kasi Kowalskiej. "Aya" to pierwszy po 10 latach album z jej premierowym materiałem.

 • Pod koniec czerwca na świat przyszedł syn Kasi Kowalskiej (35 l.). Wokalistka podkreśla, że razem z ojcem dziecka, Marcinem Ułanowskim (32 l.), byłym perkusistą Sistars, nie będą "rockandrollowymi rodzicami".

 • Life Festival Oświęcim: Kasia Kowalska i Lao Che

  Do składu tegorocznej edycji Life Festival Oświęcim (23-24 czerwca, Stadion MOSiR) dołączają Kasia Kowalska i grupa Lao Che.

 • Na początku lipca popularna wokalistka Kasia Kowalska (35 l.) po raz drugi zostanie mamą.

 • Kasia Kowalska jak Fiat 126p

  Pod koniec czerwca na świat przyszedł syn Kasi Kowalskiej. Ojcem dziecka jest Marcin Ułanowski (32 l.), były perkusista Sistars. To drugie dziecko piosenkarki, która zamierza skoncentrować się na(...)" - podkreśla Kasia Kowalska. Sprawdź profil wokalistki w Muzzo.pl . Zobacz teledyski Kasi Kowalskiej na stronach INTERIA.PL!

 • MTV Europe Music Awards: Kasia Kowalska nagrodzona!

  W czwartek, 8 listopada, we frankfurckiej Festhalle punktualnie o godzinie 21, rozpoczęła się ceremonia wręczenia tegorocznych nagród MTV Europe Music Awards. Trzy statuetki zdobyła grupa Limp Bizkit a dwie Gorillaz. Nagrodę dla polskiego wykonawcy otrzymała - zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami - Kasia Kowalska. Imprezę zorganizowaną przez firmę Carlsberg w katowickim Spodku, zakonczyły...

 • Kasia Kowalska: Marzenia stały się rzeczywistością

  Kariera Kasi Kowalskiej to od lat pasmo nieprzerwanych sukcesów. Ściany jej domu zdobią liczne złote i platynowe płyty, półki uginają się pod ciężarem najbardziej prestiżowych nagród. Radiostacje(...) muzykę. Spektakularny debiut płytowy Kasi Kowalskiej miał miejsce we wrześniu 1994 roku. Wówczas na rynek trafiła jej płyta o znamiennym tytule "Gemini". Zawartość krążka pokazywała artystkę dokładnie...

 • Kowalska: Jestem mrukiem

  Kasia Kowalska tłumaczy, dlaczego aż cztery lata trzeba było czekać na jej kolejną płytę.

Wideo na temat: dzieci kasi kowalskiej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1766.

  Magda wpada do agencji i nie szczędzi Natalii gorzkich słów w związku z jej układem z Sebastianem. Małgorzata jest zszokowana, że córka chciała oddać swoje dziecko mężowi siostry. Tymczasem Kowalski po wyprowadzce z domu zatrzymuje się u Angeli. Kasia zamierza na poważnie rozprawić się z Gawronem i doprowadzić do jego eksmisji. Kamila ostatecznie rezygnuje z kariery w show - biznesie, a Hubert

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1510.

  Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi