• Informacje na temat:

  dzieci kasi kowalskiej

Artykuły na temat: dzieci kasi kowalskiej
 • Córka Kasi Kowalskiej chwali się zgrabnym ciałem! Sporo odsłoniła!

  Ola Kowalska, czyli córka Kasi Kowalskiej (46 l.) od dłuższego czasu zaskakuje swoją otwartością w mediach społecznościowych. Ostatnio zaskoczyła swoich fanów kolejnym zdjęciem w skąpym bikini.

 • WOŚP 2015: Orkiestra gra nie tylko w Polsce

  11 stycznia nie tylko w całej Polsce (sztaby działają także w 15 innych krajach od USA, przez Islandię po Zjednoczone Emiraty Arabskie) odbywa się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Akcji tradycyjnie towarzyszą koncerty nie tylko największych gwiazd.

 • Kasia Kowalska martwi się o córkę! Przechodzi trudny okres!

  Kasia Kowalska (45 l.) jest mamą dwójki dzieci, z czego córka artystki (21 l.) nie zawsze zachowuje się tak, jakby jej słynna mama sobie tego życzyła.

 • Opole: Urodziny Kasi Kowalskiej

  Kasia Kowalska zaśpiewa w Opolu w dniu swoich 36. urodzin. Wokalistka nominowana jest do Superjedynki w kategorii "artysta roku".

 • Kasia Kowalska: Nie chcę, żeby dzieci widziały mamę pijaną!

  Dwadzieścia lat temu życie Kasi Kowalskiej (43) przewróciło się do góry nogami. To wtedy okazało się, że spodziewa się dziecka.  Niestety, euforia szybko przerodziła się w smutek. Partner wokalistki(...) nienarodzonego Ignasia. Niebawem związek Kasi i Marcina się rozpadł. Kowalska usunęła się w cień. Musiała się zmierzyć z depresją i problemami z alkoholem. To właśnie dla dzieci zdecydowała się podjąć...

 • Pod koniec czerwca na świat przyszedł syn Kasi Kowalskiej (35 l.). Wokalistka podkreśla, że razem z ojcem dziecka, Marcinem Ułanowskim (32 l.), byłym perkusistą Sistars, nie będą "rockandrollowymi rodzicami".

 • Kasia Kowalska: Córka była reanimowana aż cztery razy!

  Kasia Kowalska (47 l.) od kilku dni przeżywa prawdziwy koszmar związany ze złym stanem zdrowia swojej córki Oli. Pociecha gwiazdy przebywa obecnie w szpitalu w Wielkiej Brytanii, gdzie walczy o życie. Okazuje się, że to nie pierwszy raz, gdy jej stan zdrowia jest ciężki.

 • Na początku lipca popularna wokalistka Kasia Kowalska (35 l.) po raz drugi zostanie mamą.

 • Kasia Kowalska nareszcie znów jest szczęśliwa!

  Pesymizm, depresja i strach towarzyszyły jej przez lata. To już przeszłość. Dziś gwiazda tryska energią i dobrym humorem. A wszystko dzięki dzieciom.

 • Kowalska znowu ma faceta

  Ojciec dziecka Kasi Kowalskiej wrócił do piosenkarki.

Wideo na temat: dzieci kasi kowalskiej
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1766.

  Magda wpada do agencji i nie szczędzi Natalii gorzkich słów w związku z jej układem z Sebastianem. Małgorzata jest zszokowana, że córka chciała oddać swoje dziecko mężowi siostry. Tymczasem Kowalski po wyprowadzce z domu zatrzymuje się u Angeli. Kasia zamierza na poważnie rozprawić się z Gawronem i doprowadzić do jego eksmisji. Kamila ostatecznie rezygnuje z kariery w show - biznesie, a Hubert

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1510.

  Magda jest zła na Sebastiana, że nic jej nie powiedział o swojej przeszłości i o tym, że jest ojcem zbuntowanej nastolatki. Tymczasem Kowalski stara się nawiązać kontakt z córką, ale dziewczyna mówi mu wprost, że jest dla niej obcym człowiekiem i chce jak najszybciej wracać do swojego życia w Kanadzie. Czarek naciska na Marlenę, żeby jak najszybciej zostali rodzicami. Dziewczyna zwierza się Kasi