• Informacje na temat:

  dzieci kidman

Artykuły na temat: dzieci kidman
 • Nicole Kidman: Dziewczyna z Honolulu

  W sobotę, 20 czerwca, Nicole Kidman obchodzi 53. urodziny. Karierę zaczynała jako 14-latka w teatrze ulicznym. Dziś ma na swoim koncie Oscara za rolę Virginii Woolf w "Godzinach", uznanie Hollywood i niekończące się propozycje kolejnych filmów.

 • Nicole Kidman: Patrzę w przyszłość z nadzieją

  Nicole Kidman będzie nie tylko odtwórczynią jednej z głównych ról. Aktorka wyprodukuje serial we współpracy z Amazonem, należąca do Kidman firma Blossom Films.

 • Nicole Kidman zagra w filmie "My Lovely Wife"

  Trwają przygotowania do rozpoczęcia zdjęć dla produkowanego dla Amazon Studios filmu „My Lovely Wife”. Oparta na motywach powieści Samanthy Downing produkcja określana jest mianem połączenia serialu „Dexter” z filmem „Pan i Pani Smith” z Bradem Pittem i Angeliną Jolie. W filmie zobaczymy Nicole Kidman, choć nie wiadomo jeszcze, czy zagra tytułową żonę.

 • Nicole Kidman znalazła swoje szczęście

  ...– W życiu chodzi o ciągłe pokonywanie kryzysów. Gdy stracisz równowagę, musisz wracać na wcześniej obraną drogę – mówi Nicole Kidman, której życiorys mógłby służyć za scenariusz filmowego hitu.

 • Nicole Kidman: Postawiła na jedną kartę

  Posągowa piękność, zdobywczyni Oscara, która ma status gwiazdy w Hollywood. Jaka jest naprawdę Nicole Kidman? Czy lubi ryzyko i jak brzmi jej życiowe motto?

 • Pokusa Nicole Kidman

  ...4 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie dramat "Pokusa" Lee Danielsa z główną rolą Nicole Kidman, który wywołał erotyczny skandal na majowym festiwalu w Cannes.

 • Kidman kochanką Hemingwaya

  Gellhorn (Nicole Kidman), którą poznał rok wcześniej w barze na Key West, gdzie mieszkał wraz z drugą żoną Pauline (Molly Parker) i trójką dzieci. Bardzo szybko zostali kochankami. W 1939 roku pisarz(...) niż życie osobiste, a w takim związku trudno wytrwać długo. Na pewno jednak byli ludźmi pasjonującymi. Wcielenie się w rolę Marthy Gellhorn było niezapomnianym przeżyciem - wspomina Nicole Kidman...

 • Nicole Kidman: To list miłosny do moich dzieci

  Zjawiskową Nicole Kidman ("Portret damy", "Godziny", "Inni") będziemy mogli oglądać w kinach od 2 grudnia w filmie "Lion. Droga do domu". Aktorka gra tu prawdziwą postać - Australijkę Sue Brierley, która zaadoptowała małego hinduskiego chłopca. Gdy dorósł (Dev Patel), zapragnął odszukać swą prawdziwą rodzinę...

 • Nicole Kidman dla nastolatków

  Nicole Kidman chce kręcić więcej filmów skierowanych dla nastolatków.

 • Nicole Kidman złamała tabu

  Nicole Kidman nie będzie miała więcej dzieci, dlatego że złamała tabu i zagrała na tradycyjnym instrumencie dętym didgeridoo - ostrzegł przedstawiciel społeczności Aborygenów.

Zdjęcia na temat: dzieci kidman
Dyskusje na temat: dzieci kidman
 • Re: Nicole Kidman: Po latach wciąż zachwyca

  Kiedyś jak Ona rozstała się z Tomem Cruisem z hukiem to był problem,, bo Ona naadoptowała aż 11 dzieci i potem po rozwodzie nie wiadomo było co z nimi zrobić.Więc Ona oddała je wszystkie dla Toma Cruisa a ten z kolei tylko zatrzymał 2 najstarszych oddanych jemu i kościołowi Santielogi a resztę 9 dzieci zostało automatycznie przekierowanie do odpowiednich instytucji czy innych rodzin.