• Informacje na temat:

  dzieci michaela jacksona zdjęcia

Artykuły na temat: dzieci michaela jacksona zdjęcia
 • Jak dziś wygląda najmłodszy syn Michaela Jacksona?

  Do sieci trafiły najnowsze zdjęcia Bigiego (Blanketa) Jacksona, najmłodszego syna Michaela Jakcsona. Jak dziś wygląda 17-letni syn legendy?

 • Paris i Taj Jacksonowie wobec oskarżeń Michaela Jacksona ["Leaving Neverland"]

  Ostatnio przetacza się prawdziwa burza wokół przeszłości zmarłego w 2009 roku Michaela Jacksona. Jak na szokujący dokument Dana Reeda "Leaving Neverland" zareagowali córka i bratanek Króla Popu?

 • "Zabójstwo Michaela Jacksona". Nowy film ujawnia kolejne fakty w sprawie muzyka

  Wydawałoby się, że sprawa króla popu już nieco ucichła, tymczasem w brytyjskiej telewizji został wyemitowany dokument "Zabójstwo Michaela Jacksona". W jakich okolicznościach swoje życie zakończył zmarły 10 lat temu (25 czerwca 2009 r.) Michael Jackson? Film ma odsłonić kulisty całego zdarzenie oraz ujawnić, co takiego znaleziono w pokoju zmarłego muzyka po jego śmierci.

 • Michael Jackson: Szokujący raport z przeszukania domu króla popu

  Serwis Radar Online opublikował w sieci odtajniony raport policji z przeszukania rezydencji Michaela Jacksona - Neverland. Według niego legendarny wokalista miał w swojej posiadłości ogromne zbiory dziecięcej pornografii. Jednak wiele wskazuje na to, że raport został częściowo sfałszowany.

 • Michael Jackson: Co ujawnia odtajniony raport z 2003 roku?

  Na krótko przed 7. rocznicą śmierci Michaela Jacksona, media na całym świecie poinformowały o odtajnionym raporcie z 2003 roku, który został stworzony po przeszukaniu posiadłości gwiazdora Neverland. Materiały wywołały skandal i rzuciły nowe światło na życie legendarnego wokalisty. Jednak nie wiadomo, ile jest w nich prawdy.

 • Michael Jackson: Dzieciństwo króla popu

  ...25 czerwca mija 6 lat od śmierci Michaela Jacksona. Gdy tyle samo lat upłynęło od jego narodzin, muzyk występował już na scenie ze swoimi braćmi, wygrywając rytmy na małych bongosach, tańcząc z prawdziwym zapałem i śpiewając ile sił w płucach. Dzieciństwo Jacksona z pewnością odbiegało od przyjętych norm, ale może gdyby nie ta ciężka praca od początku, przydomka król popu nigdy nie...

 • Czego boi się matka Michaela Jacksona?

  Matka Michaela Jacksona, Katherine, jest zdruzgotana doniesieniami o planach opublikowania zdjęć z sekcji zwłok jej syna.

 • Dzieci Jacksona toczą "codzienną walkę"

  Jak twierdzi matka zmarłego w zeszłym roku Michaela Jacksona, trójka dzieci artysty prowadzi "codzienną walkę" ze smutkiem po utracie ojca.

 • Ich tata odszedł 5 lat temu: Jak radzą sobie dzieci Michaela Jacksona?

  Być może dla większości był Królem Popu i największą gwiazdą muzycznego show-biznesu. Ci, którzy jednak znali go bliżej, podkreślali jedno: dla Michaela Jacksona najważniejsze zawsze były dzieci - córka Paris oraz synowie Prince Michael i młodszy Prince Michael II zwany pieszczotliwie Blanketem. A jak sieroty po artyście radzą sobie pięć lat po tragicznej śmierci ukochanego taty?

 • "Leaving Neverland": Autor biografii Jacksona wytyka błędy, reżyser odpowiada

  Film "Leaving Neverland" opowiada o nadużyciach seksualnych Michaela Jacksona wobec dwóch chłopców - Wade'a Robsona i Jamesa Safechucka . Dziś obaj bohaterowie produkcji mają po około 30 lat(...) dzieci zafascynowanych gwiazdorem i ich rodziców" - czytamy w opisie dokumentu. Sprawa nadal elektryzuje opinię publiczną, a w ostatnich tygodniach sprawę komentowali bliscy legendy, jego fani...