• Informacje na temat:

  dzieci polskich gwiazd brodzik

Artykuły na temat: dzieci polskich gwiazd brodzik
 • Joanna Brodzik: Piękna i odważna

  Joanna Brodzik miała szansę zrobić karierę jako modelka. Jej wyjątkową urodę - wówczas bujne i ciemne włosy, uroczy uśmiech oraz błysk w oku, dostrzeżono, gdy studiowała na warszawskiej PWST. Jednak "chodzenie po wybiegach" kolidowałoby z nauką, więc musiała wybierać. Postawiła na aktorstwo, czego dziś wcale nie żałuje.  Wszak od lat jest jedną z najbardziej lubianych rodzimych gwiazd. Jej rola...

 • Rozsądnie wydaje to, co zarabia

  Joanna Brodzik, którą wkrótce znów oglądać będziemy jako Małgosię Jantar w czwartej serii "Życia nad rozlewiskiem", należy do grona najlepiej zarabiających polskich aktorek. Przyznaje jednak, że bardzo rozsądnie wydaje to, co zarabia!

 • W życiu Joanny Brodzik rozegrał się prawdziwy dramat!

  Dziś Joanna Brodzik (47 l.) nie ma powodów do smutku. Udało się jej stworzyć szczęśliwą rodzinę i wciąż uważana jest za jedną z piękniejszych polskich aktorek. Jednak nie zawsze tak było. Gwiazda w przeszłości musiała zmierzyć się z prześladowaniem ze strony rówieśników. Trudno uwierzyć, dlaczego była szykanowana.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Joanna Brodzik gani polskich rodziców! "Często niefrasobliwie..."

  Joanna Brodzik (45 l.) twierdzi, że Polacy powinni się nauczyć funkcjonowania w sieci i bronić swojego prawa do prywatności. Gwiazda podkreśla, że wiedzę tę dorośli powinni przekazywać dzieciom na równi z normami moralnymi i zasadami zachowania.

 • Joanna Brodzik: Sławna 40-latka

  Joanna Brodzik obchodzi w piątek 40. urodziny. Od ponad 10 lat jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Seriale z jej udziałem za każdym razem odnoszą sukces. Przez kilka lat kobiety w Polsce chciały wyglądać tak, jak ona.

 • Joanna Brodzik i Paweł Wilczak musieli zagrać w reklamie. Przez kredyt we frankach!

  U szczytu popularności usunęli się w cień. Ważniejsi byli synowie. Ale mniej pracy to też mniej pieniędzy. Joanna Brodzik podjęła więc decyzję o powrocie na plan zdjęciowy!

 • Ulubione książki Joanny Brodzik

  "Książka, do której wracam, to trzytomowe wydanie Baśni Andersena" - zdradza Joanna Brodzik, bohaterka "Życia nad rozlewiskiem". Aktorka od lat angażuje się w kampanie promujące czytelnictwo, przekonuje, że czytanie to nie tylko przyjemność, to kapitał na lata.

 • Te gwiazdy od lat żyją na "kocią łapę"

  ...dzieci - bliźniaków Jana i Franciszka. W ostatnim czasie media rozpisywały się na temat rzekomego kryzysu w związku Brodzik i Wilczaka.  Wszystko wskazuje na to, że domniemane problemy są już z pewnością(...). Sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Mimo wszelkich trudności przetrwali, doczekali się dwójki dzieci i żyją bez ślubu. Być może na razie wystarczy im rewelacji rozwodowych...

 • 15 "odcisków" gwiazd w Gdańsku

  Piętnaście odcisków dłoni artystów znalazło się na Bursztynowej Promenadzie Gwiazd na gdańskiej Wyspie Ołowianka. Do tej pory Festiwale Gwiazd odbywały się w Międzyzdrojach, tam polscy twórcy zostawiali swoje nietypowe "autografy". "Łączność" Gdańska z Międzyzdrojami zapewnia m.in. odsłonięta instalacja z odciskami dłoni 108 artystów, skopiowanymi z Międzyzdrojów, autorstwa prof. Adama Myjaka.

Wideo na temat: dzieci polskich gwiazd brodzik
 • Gwiazda Kopernika

  W roku 2009, ogłoszonym przez ONZ Międzynarodowym Rokiem Astronomii, przedstawiamy pasjonującą animowaną opowieść o człowieku, który dokonał największego odkrycia w dziejach świata. W niezwykłej epoce rozkwitającego Renesansu astronomia miesza się z astrologią, alchemicy poszukują kamienia filozoficznego, ?a podróżnicy dokonują wielkich odkryć. Wiara i nauka, cuda i rzeczywistość, złudy i marzenia. I mały Mikołaj, którego historia okrzyknie wielkim Kopernikiem... Postać Mikołaja Kopernika...

 • Z miłości do gwiazd

  "Z miłości do gwiazd" (Mes Stars et moi) to francuski humor w najlepszym wydaniu. W roli głównej zobaczymy Kada Merada ("Jeszcze dalej niż północ"), a u jego boku największe gwiazdy francuskiego kina: Catherine Deneuve i Emmanuelle Béart, które po filmie "8 Kobiet" po raz kolejny pojawiły się razem na wielkim ekranie. "Z miłości do gwiazd" to komedia o wielkim fanie kina, który nieustannie miesza się w życie swoich ulubionych gwiazd, zaniedbując przy tym własne. Kiedy trzy prześladowane...

 • Misja: Gwiazda

  "Misja: Gwiazda" to pełna energii opowieść o młodości, przyjaźni i muzyce. Film zdobył serca dzieci i młodzieży na całym świecie, czego dowodem jest nominacja do Nagrody Młodej Publiczności Europejskiej Akademii Filmowej Karl wcale nie chce się przeprowadzać do Kopenhagi. Mama dostała pracę w stolicy i musi tam jechać! Bo czy ktoś kiedykolwiek bierze pod uwagę co myśli i czuje 12-letni chłopak? Najgorsze przypuszczenia Karla się sprawdzają - Kopenhaga okazuje się głośna i brzydka....