• Informacje na temat:

  dzieci tańca z gwiazdami

Artykuły na temat: dzieci tańca z gwiazdami
 • "Taniec z Gwiazdami": Zaatakowana Anna Dereszowska. Co się stało?

  Anna Dereszowska wystąpiła w ostatnim odcinku "Tańca z Gwiazdami". Występ aktorki spotkał się z entuzjastyczną reakcją fanów. Niestety, nie zabrakło słów krytyki. O co chodzi?

 • Iwona Pavlović: Taniec to radość i piękno

  Dowcipna, rzeczowa, zawsze profesjonalna. Od 15 lat Iwona Pavlović zasiada w jury programu "Taniec z Gwiazdami". Potrafi zganić za błędy techniczne, ale dużo chętniej chwali. Uważa, że dzięki tańcowi życie staje się piękniejsze.

 • Rośnie oglądalność "Tańca z Gwiazdami"

  Ponad 2,6 mln osób oglądało wyemitowany w piątek, 17 marca, trzeci odcinek nowej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami".

 • Sławomir Zapała odpadł z "Tańca z Gwiazdami"

  Sławomir Zapała i Magdalena Molęda odpadli w 5. odcinku "Tańca z Gwiazdami". Największe wrażenie na jurorach zrobili Ewa Błachnio, Robert Wabich i Olga Kalicka.

 • "Taniec z Gwiazdami": Justyna Żyła tłumaczy swój nieudany występ

  Justyna Żyła musiała wysłuchać gorzkich słów po swoim debiucie w pierwszym odcinku nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Jurorzy byli bezlitośni! Była żona skoczka narciarskiego i blogerka kulinarna otrzymała jedynie 8 punktów! W jej obronie stanęli między innymi Dominika Tajner-Wiśniewska i Krzysztof Ibisz. "Stres zrobił swoje" - powiedziała Żyła w rozmowie z reporterem Interii.

 • "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk - architekt znanej widzom z programu "Nasz nowy dom".

 • "Taniec z Gwiazdami": Niezmiennie 3 mln

  Po raz trzeci w tej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" oglądalność show wyniosła ok. 3 mln widzów. Czy to oznacza, że program znudził się już Polakom i nie ma szans, żeby przyciągnął przed ekrany telewizorów więcej osób?

 • Sylwia Lipka: Życie bez "Tańca z Gwiazdami"

  Tatuaż, który zdobi ciało Sylwii Lipki, jest dość osobliwy. Przedstawia bowiem ananasa. Gwiazda zdradziła, że jest on dla niej symbolem jej wielbicieli. Wyznała też, jak bardzo brakuje jej "Tańca z Gwiazdami".

 • "Taniec z Gwiazdami" jest kobietą

  Przed dzisiejszym półfinałem programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" wiemy tylko jedno: z show Polsatu na pewno pożegna się kobieta. Po raz pierwszy w historii "TzG" będziemy również świadkiem dogrywki.

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

Zdjęcia na temat: dzieci tańca z gwiazdami
Wideo na temat: dzieci tańca z gwiazdami
 • Marek Probosz chce do "Tańca z gwiazdami"

  Marek Probosz zapowiada, że przyjąłby ponowną propozycję wystąpienia w „Tańcu z gwiazdami”. Jego zdaniem udział w tanecznym show to dobry sposób na zdobycie nowych umiejętności i poprawienie kondycji fizycznej. Twierdzi, że od dziecka kocha taniec, występował nawet w regionalnym zespole tanecznym.

 • Żyła: Dobrze, że "Taniec z gwiazdami' i transmisje skoków narciarskich nie nakładają się na siebie!

  Justyna Żyła wraz z dziećmi mieszka w domu w Wiśle-Kopydle w wojewódzkim śląskim. Od kilku tygodni przebywa jednak głównie w Warszawie ze względu na intensywne treningi do programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Rodzinę dzieli więc obecnie blisko 400 km, Justyna Żyła wraca jednak do domu przy każdej nadarzającej się okazji, a dzieci od czasu do czasu odwiedzają ją na planie

 • "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami": Nowy zwiastun wiosennej edycji programu

  Uczestnikami wiosennej edycji będą: "aktorka charakterystyczna", jak mówi o sama sobie - Elżbieta Romanowska, bokser wagi ciężkiej - Izu Ugonoh, jedna z najładniejszych aktorek młodego pokolenia - Joanna Opozda, wokalista zespołu De Mono - Andrzej Krzywy, doktor Ola Pietrzak z Leśnej Góry, czyli aktorka Anna Karczmarczyk, wokalistka Kasia Stankiewicz, Mister Polski 2015 Rafał Jonkisz, aktor Waldemar Błaszczyk, zafascynowany muzyką aktor młodego pokolenia - Nikodem Rozbicki, cudowne dziecko...

Dyskusje na temat: dzieci tańca z gwiazdami
 • Re: "Pierwsza miłość": Daga umrze!

  Usunąć Majkę z serialu! Reżyser pewnie się nad nią lituje bo mam dzieci na utrzymaniu! Nie chcemy już jej oglądać! Kochanek z "Tańca z gwiazdami" nie zalatwił jej innej roboty i dalej tkwi w tym serialu. Żenada. Panie reżyserze kiedy Pan się obudzi bo serial przez nią traci oglądalność!

 • Re: "Mroczki i Cichopki" - postrach seriali

  chcą ją widzieć odbiorcy. Nie ekscytuje się przy milionowej edycji "Tańca z gwiazdami", nie dostaje spazmów przy klanie. Nawet nie oglądałem drugiej edycji "Mam talent", chodź pierwszą "pochłonąłem(...)... Ludzie... Nie mówcie tylko, że nie widzicie tego chłamu. Jestem zwykłym człowiekiem po maturze. Nie znam się na kinie. Grałem w teatrze przez 2 lata. I powiem wam, że 9-o letnie dzieci grają na takim