• Informacje na temat:

  dzieci w filmach

Artykuły na temat: dzieci w filmach
 • Vincent Cassel nie gra w filmach o superbohaterach, bo uważa, że są dla dzieci

  Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych francuskich aktorów współczesnych. Można go było zobaczyć m.in. w takich filmach jak „Nienawiść”, „Nieodwracalne”, „Czarny łabędź”, a ostatnio w trzecim sezonie popularnego serialu HBO „Westworld”. W wywiadzie udzielonym portalowi „Inverse”, Vincent Cassel zdradził, dlaczego nie przyjmuje ról w filmach o superbohaterach.

 • Anthony Quinn: Życie jak film

  Anthony Quinn, odtwórca roli Alexisa Zorby, był kochliwy jak mało który aktor w Hollywood. Dorobił się aż trzynastu dzieci z pięcioma kobietami.

 • "Hejter" Jana Komasy wygrał Tribeca Film Festival

  ...sumienia" - napisał w liście do Jana Komasy członek jury, William Hurt, wybitny aktor doceniany m.in. za role  w filmach "Żar ciała", "Pocałunek kobiety pająka", "Dzieci gorszego Boga", "Odmienne(...) państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman) - rodziców Gabi (Vanessa Aleksander), przyjaciółki z czasów dzieciństwa. Kiedy oszustwo wychodzi na jaw, skompromitowany chłopak traci zaufanie i życzliwość...

 • Nie żyje John Shrapnel, aktor znany z filmu "Gladiator". Miał 77 lat

  Nie żyje brytyjski aktor John Shrapnel, znany z ról w filmach "Gladiator", "Nothing Hill" czy "Troja". Od lat chorował na raka. Miał 77 lat.

 • Sir David Attenborough będzie uczył dzieci w BBC

  Biolog, pisarz, podróżnik, a przy tym lektor w filmach przyrodniczych, postanowił w czasie pandemii poprowadzić lekcje geografii dla dzieci, które z konieczności przesiadują w domach. Nie on jeden.

 • Amerykańska pisarka apeluje o przyznawanie Oscarów grającym w filmach psom

  ...produkcjach, tylko w 1929 roku pojawił się w trzech filmach. Ostatecznie jednak Oscar trafił do Emila Jenningsa za rolę w "Ostatnim rozkazie". Nagrody przyznawane przez Akademię nie cieszyły się jeszcze(...) właśnie były dla mnie wszystkie moje futrzaste dzieci. Rodziną". Aktorka w tym samy roku pożegnała własnego psa tej samej rasy. Idąc w ślady Wendy Mitchell, warto przypomnieć także psie gwiazdy...

 • "Polski film dla dzieci i młodzieży": Trzeba to przeczytać!

  Takiego wydawnictwa brakowało na naszym rynku. Pod koniec lipca ukazała się książka Jerzego Armaty i Anny Wróblewskiej "Polski film dla dzieci i młodzieży".

 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • Jan Jakub Kolski wraca na plan. O czym będzie film "Republika dzieci"?

  W drugiej połowie sierpnia ma rozpocząć się kolejny etap prac na planie filmu "Republika dzieci" w reżyserii Jana Jakuba Kolskiego. Już teraz rozpoczęły się przygotowania do nagrywania zdjęć - przymiarki kostiumów, próby charakteryzacji, tworzenie scenografii i rekwizytów. O wznowieniu prac poinformował Polski Instytut Sztuki Filmowej.

 • Maciej Dowbor: Jestem brutalny w utrzymywaniu prywatności moich dzieci

  ...prywatność od tego, co można pokazać innym. Każdy, kto przeanalizuje nasze działania w social mediach, zauważy, że tylko pozornie przekraczamy granice. Nasze dzieci, dom - to wszystko, co jest(...) pogodzić się z brakiem prywatności. Razem z żoną starają się jednak chronić wizerunek swoich dzieci. Dzięki temu chcą zapewnić im spokój i jak najlepsze warunki rozwoju. Dowbor przyznaje, że...

Zdjęcia na temat: dzieci w filmach
Wideo na temat: dzieci w filmach
 • Roma Gąsiorowska debiutuje w filmie dla dzieci

  Roma Gąsiorowska zagrała w pierwszym w swojej karierze filmie dla dzieci, który wejdzie na ekrany kin w przyszłym roku. Niebawem rozpocznie również pracę na planie nowej produkcji TVN.

 • Co twoje dziecko najczęściej robi w internecie?

  Internet kusi najmłodszych dostępem do nieograniczonej ilości filmów, gier i innych form spędzania wolnego czasu. Czy jednak rodzice wiedzą, co ich dzieci robią w sieci i na jakie strony wchodzą? Postanowiliśmy to sprawdzić w naszej sondzie ulicznej.

 • Szpiedzy, dzieci i misie

  W kinach w tym tygodniu mocno wakacyjnie, na ekrany wchodzą tylko cztery premiery - film akcji "Kryptonim U.N.C.L.E", horror "Sinister 2", komediodramat "Anioł" i animacja "Bystry Bill".

Dyskusje na temat: dzieci w filmach