• Informacje na temat:

  dzieci w show biznesie

Artykuły na temat: dzieci w show biznesie
 • Barbara Kurdej-Szatan i Robert Górski: Nowa przyjaźń w show-biznesie!

  Barbara Kurdej-Szatan (34 l.) i Robert Górski (48 l.) wpadli na siebie podczas urlopu na Wyspach Kanaryjskich i bardzo przypadli sobie do gustu. Co ciekawe, polubili się również ich partnerzy oraz dzieci!

 • "Mali Giganci": Piotr Rubik zaskoczony poziomem

  Już w sobotę, 7 marca, na antenie telewizji TVN startuje nowy talent show "Mali Giganci". Uczestnikami programu będą dzieci uzdolnione aktorsko, wokalnie, recytatorsko lub tanecznie. Zostaną one podzielone na sześć drużyn, a każdą z nich opiekować się będzie inna gwiazda polskiego show-biznesu. Program poprowadzi Filip Chajzer.

 • Najbogatsze i najseksowniejsze matki show-biznesu!

  Udowadniają, że macierzyństwo nie musi kojarzyć się wyłącznie z monotonią, obowiązkami i ciepłymi kapciami. Kim są i co robią najseksowniejsze (a zarazem – najzamożniejsze) matki show-biznesu.

 • "Mali Giganci": Jaką trenerką jest Natalia Lesz?

  Natalia Lesz jest jedną z trenerek w popularnym show "Mali Giganci". Odkąd popularna aktorka i wokalistka sama została mamą, lepiej rozumie dzieci i umiejętnie łączy macierzyństwo z pracą.

 • Edyta Górniak i Viola Kołakowska: Nowa przyjaźń w show-biznesie?

  ...stabilnego związku. Z kolei Viola przez lata nie doczekała się obiecanego ślubu z ojcem swoich dzieci, Leny (11 l.) i Leona (5 l.), aktorem Tomaszem Karolakiem (47 l.). - Edyta radziła Violi, żeby(...) porzucony przez ostatnią sympatię, Magdalenę Malicką. Wygląda więc na to, że jeśli Tomasz Karolak liczył na ponowne zbliżenie z matką swoich dzieci, to teraz ten powrót może się okazać trudniejszy niż...

 • Patricia Kazadi pisze nowy rozdział

  Prowadząca "You Can Dance" od lat ciężko pracowała na swoją pozycję w show-biznesie. Młoda gwiazda stacji TVN szykuje się właśnie do wydania drugiej płyty i spotkania z miłośnikami tańca.

 • To musiało tak się skończyć! Ukochana Jacka Rozenka wkracza do show-biznesu

  Jacek Rozenek (49 l.) tak bardzo stracił głowę dla ukochanej, że jest już gotowy stanąć z nią na ślubnym kobiercu. Tymczasem stało się to, co musiało się stać. Roksana Gąska (26 l.) wkracza do show-biznesu.

 • Szymon Hołownia: Udaję, że mam jakiś talent

  Tej wiosny za sprawą Marcina Prokopa i Szymona Hołowni na gwiazdy padł blady strach. Dwaj gospodarze programu "Mamy Cię!" wkręcili w zabawne sytuacje m.in. Joannę Jabłczyńską i Agatę Młynarską. Z okazji ostatniego odcinka show poprosiliśmy drugiego z nich o wypełnienie nietypowego kwestionariusza.

 • Baby boom w show-biznesie

  Show-biznes stawia na... rodzinę. Na początku roku aż cztery polskie aktorki zadebiutowały w roli życia – matki. Już wkrótce dołączą do nich kolejne...

 • Radosne medytacje Katarzyny Skrzyneckiej

  Trudno byłoby znaleźć w świecie polskiego show-biznesu osobę równie pozytywnie nastawioną do życia jak Katarzyna Skrzynecka. Każde wyzwanie to dla niej radość, a teraz cieszą ją przygotowania do rodzinnych świąt.

Zdjęcia na temat: dzieci w show biznesie
Wideo na temat: dzieci w show biznesie
Dyskusje na temat: dzieci w show biznesie