• Informacje na temat:

  dzieci znanych rodziców

Artykuły na temat: dzieci znanych rodziców
 • Weekend w kinie: Rodzice i dzieci

  Cztery filmy wchodzą na ekrany polskich kin w piątek, 17 lipca. To głośny dramat "Ojciec" znanego duetu Kristina Grozeva - Petar Valchanov, przygodowe fantasy "Valhalla", familijny "Cały świat Romy" oraz animacja "Turu. W pogoni za sławą".

 • Joe Jonas i Sophie Turner zostali rodzicami po raz pierwszy. Znamy płeć i imię dziecka

  W Los Angeles na świat przyszła córka Joe Jonasa z grupy Jonas Brothers i aktorki znanej z serialu "Gra o tron" Sophie Turner. To pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary.

 • Christina Milian i Matt Pokora zostali rodzicami. Para pokazała zdjęcie, ujawniła imię i płeć dziecka

  ...dziecka, które za palec jednego z rodziców. Radosną nowiną podzielił się także Matt Pokora. "Witaj mój synu" - napisał po francusku, dodając, że Isaiah przyszedł na świat w rocznicę urodzin pastora Martina...

 • "Córka trenera": Trudna relacja rodzic-dziecko

  Relacje ojców-trenerów i ich córek-zawodniczek mają niezwykle silną dynamikę, są historiami na film. Pojawia się w nich dużo tarć, oczekiwań, czasami też toksyczności - powiedział Łukasz Grzegorzek, reżyser "Córki trenera", która w piątek, 1 marca, weszła na ekrany kin.

 • Sophie Turner urodziła! Gwiazda "Gry o tron" i Joe Jonas zostali rodzicami!

  Amerykańskie media donoszą, że Sophie Turner i Joe Jonas powitali na świecie swoje pierwsze dziecko! Córeczka pary miała przyjść na świat kilka dni temu w jednym ze szpitali w Los Angeles. Jak ma na imię?

 • Córka Bogusława Lindy nie znała filmów ojca

  Aleksandra Linda ma 28 lat i właśnie zagrała niewielką rolę w filmie "Psy 3. Ostatnia krew". Zanim stanęła na planie tej produkcji, musiała obejrzeć poprzednie dwie części kultowego dzieła z udziałem swojego ojca. Wcześniej nie pozwalali jej na to rodzice, którzy uznali, że pełne przemocy oraz seksu "Psy" i "Psy 2. Ostatnia krew" nie są dla niej odpowiednie.

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Grupa dzieci rockmanów

  Rośnie grono dzieci znanych rockmanów, którzy sami zaczynają zajmować się profesją uprawianą przez swoich rodziców. Po Kelly Osbourne, córce Ozzy'ego z Black Sabbath, i nieco mniej znanej Lauren Harris, córce Steve'a Harrisa, basisty Iron Maiden, do podboju rockowych scen szykuje się grupa LunarMile. Na jej czele stoi wokalistka Toni-Marie, córka Tony'ego Iommi'ego, gitarzysty Black Sabbath.

 • Agustin Egurrola apeluje do rodziców

  Tancerz i choreograf Agustin Egurrola apeluje do rodziców, aby zaangażowali się w poszukiwanie pasji przez ich dzieci. "To ważne, żeby dziecko odkryło, w czym będzie naprawdę dobre, co spowoduje, że będzie nad sobą pracowało" - podkreśla.

 • Jagielski wśród dzieci i rodziców

  W nowym programie TVP 2 "Wielka draka o dzieciaka!" Wojciech Jagielski sprawdzi jak dobrze rodzice znają swoje pociechy. Emisja premierowego odcinka zaplanowana jest na 18 września.

Zdjęcia na temat: dzieci znanych rodziców
Wideo na temat: dzieci znanych rodziców
 • Joanna Majstrak marzy o roli psychopatki mordującej własne dziecko i rodziców!

  morduje swoje dziecko lub z premedytacją zabija rodziców. - Chciałabym zagrać dziewczynę, która ma jakiś problem ze sobą, np. psychiczny, postać bardzo rozedrganą emocjonalnie, wewnętrznie albo psychopatkę, która morduje swoje dziecko albo zabija rodziców, taką rolę, która by mnie przeczołgała psychicznie – mówi Majstrak.

 • Jerzy Zelnik szokuje w telewizji: Z in vitro rodzą się dzieci koszmarnie chore, połamane!

  - Dla niektórych coś takiego małego to nie jest człowiek. Dla mnie to jest człowiek. To jest DNA, z którego później rodzi się ktoś, kto zadziwia świat, a my traktujemy to jak jakiś śmieć. Rodzą się z tego in vitro liczne dzieciaki jakieś koszmarnie chore, połamane - powiedział Jerzy Zelnik w TVN 24. Obecny w studiu Maciej Maleńczuk odpowiedział mu, że zna dzieci poczęte dzięki tej metodzie "i są

 • Felicity Huffman z "Gotowych na wszystko" zatrzymana za łapówkarstwo!

  Felicity Huffman zatrzymana przez amerykańskie służby. Aktorka jest zamieszana w aferę łapówkarską. O co dokładnie chodzi? Znani i zamożni rodzice płacili duże pieniądze za przyjęcie ich dzieci na(...) ich dzieci dostały się do elitarnych szkół. Myślicie, że w Polsce też dochodzi do takich sytuacji? (Associated Press/ x-news)

Dyskusje na temat: dzieci znanych rodziców