• Informacje na temat:

  dzieciństwo hollywood

Artykuły na temat: dzieciństwo hollywood
 • Porzucił Hollywood

  Jeden z największych amerykańskich przystojniaków, Matthew McConaughey, miał dość hollywoodzkiego blichtru i przeprowadził się z rodziną do Teksasu. Aktor chce, by jego dzieci miały radosne dzieciństwo z dala od niebezpieczeństw Los Angeles i paparazzich.

 • Marilyn Monroe i Arthur Miller: Dla niego chciała rzucić Hollywood

  ..., a raczej Marilyn i Norma, Norma Jean Baker, bo tak naprawdę się nazywała. Norma miała paskudne dzieciństwo. Matka - wariatka, lekomanka i alkoholiczka, wczesna śmierć ukochanej babci, parada rodzin(...) miesięcy bierze wolne od filmu. Uczy się gotowania żydowskich potraw według przepisów teściowej, usiłuje zostać prawdziwą panią domu. "Nienawidzę Hollywood - mówi Arthurowi. - Nie chcę już tego...

 • Rita Hayworth: Bogini Hollywood

  ...nieustannych prób, niemal od rana do wieczora. Trening czyni mistrza, ale za jaką cenę? Tę, którą zapłaciła przyszła gwiazda hollywoodzkiej fabryki snów, było jej stracone dzieciństwo. Szybko stała(...). Dzisiaj śmiało można powiedzieć, że pamięć o bogini Hollywood jednak nie zaginęła. Śpiewała o niej Madonna, a kultowy pisarz Stephen King umieścił aktorkę na kartach swego opowiadania, które...

 • Cary Grant: Kulisy życia i kariery jednego z największych aktorów Hollywood

  Legenda Hollywood. W historii kina zapisał się jako pierwszy dżentelmen w "fabryce snów". Cary Grant miał pięć żon. Romansował z aktorkami, między innymi z Sophią Loren. Jednak uwielbienie tłumów, sława i majątek nie dały mu szczęścia.

 • Dakota Johnson: Złote dziecko Hollywood

  Od złotego dziecka Hollywood i miss Złotych Globów, przez Anastasię Steele, która usidliła pana Greya, do jednej z najciekawszych aktorek młodego pokolenia - oto życiorys Dakoty Johnson.

 • Miłość w stylu Hollywood

  Znani, piękni, bogaci. Pełni dobrych chęci, w dodatku gotowi w każdej chwili nieść pomoc potrzebującym. Katie Holmes i Tomie Cruise to para marzeń. Nic dziwnego, że Hollywood i paparazzi ich kochają. Czy para rzeczywiście jest szczęśliwa?

 • Lee Marvin: Największy twardziel Hollywood

  ..., nim pojawił się Lee Marvin. "Myślałem, że został pan wychowany przez wilki!" - mówili dziennikarze, gdy odkrywali, że stalowooki Lee miał całkiem przyjemne dzieciństwo. Urodził się w 1924(...), że i bez nauki Lee jest w stanie grać na off-Broadwayu, załapał się też do kilku telewizyjnych epizodów. W 1950 r. wyruszył do Hollywood, gdzie dostał niewielką rólkę w "You’re in the Navy Now". Jego...

 • ​Shia LaBeouf: Łobuz Hollywood

  ...skandale kroniki towarzyskiej oraz kontrowersyjne zachowania na hollywoodzkich salonach, jak i poza nimi. Shia LaBeouf od początku lubił wzbudzać kontrowersje - na pokazie "Nimfomanki(...) czas, w którym aktorowi towarzyszyły liczne skandale obyczajowe, co pozwoliło mediom szybko zaszufladkować LaBeoufa jako zagubioną gwiazdę Hollywood, która spadła, nim tak naprawdę zdążyła...

 • Cudowne dzieci, czyli jak nie zrobić kariery w Hollywood

  Hollywood słynie z kreowania dziecięcych gwiazd. Są w końcu słodkie i urocze, niektóre mają nawet talent aktorski. Każde cudowne dziecko "Fabryki Snów" w pewnym momencie jednak dorasta, a większości nie jest dane cieszyć się dalej sławą i rozpoznawalnością.

 • Brenton Thwaites rusza na podbój Hollywood

  Powiedzieć o Brentonie Thwaitesie, że szturmem podbija Hollywood, to jak nic nie powiedzieć. Hitowy "Dawca pamięci", rola u boku Angeliny Jolie w "Czarownicy", a na horyzoncie nowi "Piraci z Karaibów". Wszystko to razem składa się na najgorętszy debiut aktorski ostatnich lat.

Zdjęcia na temat: dzieciństwo hollywood
Dyskusje na temat: dzieciństwo hollywood