• Informacje na temat:

  dziecko artura rojka

Artykuły na temat: dziecko artura rojka
 • Artur Rojek: Niestandardowy efekt

  W piątek 3 listopada do sprzedaży trafiła koncertowe wydawnictwo Artura Rojka , które zostało zarejestrowane w NOSPR w Katowicach w listopadzie 2015 r. Wokaliście na scenie towarzyszył jego(...). To właśnie ten meksykański szlagier został wybrany na singla promującego płytę. Jak się okazuje, z tą piosenką wiążę się historia związana z teraźniejszością i przeszłością Artura Rojka. Podczas pracy...

 • Artur Rojek o OFF Festival 2016: Dużo emocji i smaku

  Artur Rojek w wywiadzie dla Interii podsumował przygotowania do OFF Festivalu oraz zdradził, kogo będzie chciał zobaczyć na żywo w Katowicach.

 • Artur Rojek: "Myślę o śmierci"

  Będąc dzieckiem wokalista Artur Rojek o mało nie zginął pod kołami samochodu. Wspomnienia na temat tego zdarzenia zawarł w piosence "Lato '76", która trafiła na solowy album artysty zatytułowany "Składam się z ciągłych powtórzeń".

 • Artur Rojek i "Rodzinka Robinsonów"

  ...singlem z albumu jest utwór "Cisza i wiatr", drugi nosi tytuł "Cokolwiek się zdarzy", oba w wykonaniu i z tekstem właśnie Artura Rojka. W polskiej wersji językowej filmu widzowie usłyszą głosy m.in. Tomasza...

 • Artur Rojek i "Rodzinka Robinsonów"

  ...singlem z albumu jest utwór "Cisza i wiatr", drugi nosi tytuł "Cokolwiek się zdarzy", oba w wykonaniu i z tekstem właśnie Artura Rojka. W polskiej wersji językowej filmu widzowie usłyszą głosy m.in. Tomasza...

 • Artur Rojek: "Czasami czuję się niezręcznie" (wywiad)

  Zorganizował, dyrektorował, wystąpił i ocenił - Artur Rojek specjalnie dla INTERIA.PL o zakończonym w niedzielę (3 sierpnia) katowickim OFF Festivalu.

 • Artur Rojek w Krakowie. Oswajanie demonów (relacja)

  Sukces singla "Beksa", pilotującego solowy debiut Artura Rojka, pokazał, że publiczność na byłego lidera Myslovitz czekała. Owacyjnie przyjęty krakowski koncert artysty (6 kwietnia, dwa dni po premierze albumu), potwierdził, że jej nie zawiódł.

 • Nowy stary Artur Rojek ("Składam się z ciągłych powtórzeń" - recenzja)

  Nie roszczę sobie prawa do reprezentowania fanów twórczości Artura Rojka (do których się zaliczam), jestem jednak przekonany, że wielu z nich się ze mną zgodzi, gdy napiszę, że zrobił nam solowym wydawnictwem sporą niespodziankę. Bo choć znane są muzyczne fascynacje byłego lidera Myslovitz, a do tego artysta zamieścił na "Składam się z ciągłych powtórzeń" dwie starsze piosenki, to jednak...

 • Off Festival 2020: Caribou wśród głównych gwiazd festiwalu

  Organizatorzy ujawnili kolejne gwiazdy tegorocznej edycji Off Festival w Katowicach. Kto pojawi się na imprezie organizowanej przez Artura Rojka?

 • Charlotte Gainsbourg na OFF Festivalu

  Aktorka i piosenkarka Charlotte Gainsbourg wystąpi w sierpniu na OFF Festivalu w Katowicach. Dyrektorem festiwalu jest były wokalista zespołu Myslovitz - Artur Rojek.