• Informacje na temat:

  dziecko farrella i curuś

Artykuły na temat: dziecko farrella i curuś
 • Bachleda-Curuś: Milion dolarów za rolę

  Alicja Bachleda-Curuś ma udany związek, dziecko i dobrze rozwijającą się karierę. Wszystko wskazuje na to, że wreszcie doczekaliśmy się Polki, która odniosła sukces w USA.

 • Colin Farrell: Słodki drań

  ...syn piłkarza drużyny Shamrock Rovers FC Eamona Farrella i Rity Farrel (z domu Monaghan), miał zostać filmowym gwiazdorem. Najmłodszy z czwórki rodzeństwa Colin James Farrell długo pozostawał pod(...) się na casting mający wyłonić członków nowego boysbandu Boyzone. Na szczęście nie został przyjęty. Aktorskie początki nie były jednak dla młodego Farrella zbyt udane, ponieważ dość szybko...

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czas na zmiany

  W tym roku spełnią się jej marzenia o wspólnym zamieszkaniu z ukochanym. Czyżby z tego powodu Alicja Bachleda-Curuś zrezygnowała z głównej roli w serialu TVN "Pod powierzchnią"?

 • Alicja Bachleda-Curuś: Niezasłużona sława?

  Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W sobotę, 12 maja, Alicja Bachleda-Curuś świętuje 35. urodziny.

 • Colin Farrell: Irlandzki łobuziak

  ...drużyny Shamrock Rovers FC Eamona Farrella i Rity Farrel (z domu Monaghan), miał zostać filmowym gwiazdorem. Najmłodszy z czwórki rodzeństwa Colin James Farrell długo pozostawał pod wpływem wuja(...) członków nowego boysbandu Boyzone. Na szczęście nie został przyjęty. Aktor drugiego wyboru Aktorskie początki nie były jednak dla młodego Farrella zbyt udane, ponieważ dość szybko zrezygnował ze...

 • Colin Farrell rodzi się na nowo

  ...- napisała, że aktor "znów do wzięcia i trzeźwy, z dwojgiem dzieci (9-letnim Jamesem oraz 3-letnim Henry'm ze związku z polska aktorką Alicją Bachledą - Curuś - przyp red.) wydaje się pełen pogody ducha...

 • Złote Globy: Tylko Bachleda-Curuś

  Jedynym sukcesem Polaków podczas tegorocznej, 67. gali rozdania Złotych Globów, był... olśniewający wygląd naszej rodaczki - Alicji Bachledy-Curuś, która na prestiżową uroczystość przybyła w towarzystwie swojego partnera, Colina Farrella.

 • Alicja Bachleda-Curuś: Czeka na rolę życia

  ...​Nie ma na koncie zbyt wielu filmowych ról, a mimo to od kilku lat jej nazwisko elektryzuje niemal wszystkich Polaków. W czwartek Alicja Bachleda-Curuś świętuje 33. urodziny.

 • Co dalej z karierą Bachledy-Curuś?

  Alicja Bachleda-Curuś jest bardzo rozczarowana amerykańską "fabryką snów". Aktorka chce podobno porzucić Hollywood i skupić się na pracy w Europie!

 • Bachleda-Curuś wróci do Polski?

  W USA rozwiały się marzenia Alicji Bachledy-Curuś o karierze. Gdy wróci do Polski, to będzie miała pracę i wsparcie rodziny.

Zdjęcia na temat: dziecko farrella i curuś