• Informacje na temat:

  dziecko kristen stewart

Artykuły na temat: dziecko kristen stewart
 • Kristen Stewart jest wściekła!

  Krótko po tym, jak stało się jasne, że zażyłość między żonatym reżyserem i sporo młodszą od niego aktorką to coś więcej niż przyjaźń, Kristen wydała publiczne oświadczenie, w którym wzięła na siebie(...) on jest od niej o 19 lat starszy, żonaty, ma dwójkę dzieci i formalnie był jej szefem. Stewart boi się, że to może być koniec jej kariery. Cóż, rzeczywiście niezbyt to kusząca perspektywa dla 22-latki...

 • "Sils Maria" : Sztuka wysoka, sztuka niska

  Aktorka w momencie kryzysu egzystencjalnego, życie w świecie rządzonym przez media, filmy o superbohaterach jako widmo zagłady, które ciąży nad prawdziwą sztuką. "Sils Maria" Oliviera Assayasa w wielu punktach przypomina "Birdmana" Alejandro Gonzáleza Ińárritu. Jest jednak dziełem mniej efekciarskim i bardziej szczerym, słowem: lepszym.

 • Kristen Stewart zdradziła Pattinsona z reżyserem!

  Aktorka Kristen Stewart nie do końca była wierna Robertowi Pattinsonowi. 22-letnia gwiazda wdała się w przygodę z reżyserem Rupertem Sandersem, z którym współpracowała przy filmie "Królewna Śnieżka i Łowca".

 • Tylko jedna świąteczna premiera

  Tylko jeden film - "Motyl. Still Alice" - z nagrodzoną Oscarem Julianne Moore w roli głównej - wchodzi w piątek, 3 kwietnia, na ekrany polskich kin. Wciąż granych jest jednak wiele innych produkcji, które warto zobaczyć, a świąteczny okres jest ku temu idealną okazją.

 • Robert Pattinson chce mieć dziecko z FKA Twigs!

  ..., ale jeśli zostaliby rodzicami w najbliższym czasie, nie byliby z tego powodu nieszczęśliwi. Robert Pattinson musi być naprawdę zakochany! Kiedy był w związku z Kristen Stewart, nawet słowem się nie...

 • Kristen Stewart przyłapana na zdradzie

  Aktorka Kristen Stewart nie do końca była wierna Robertowi Pattinsonowi. 22-letnia gwiazda wdała się w przygodę z reżyserem Rupertem Sandersem, z którym współpracowała przy filmie "Królewna Śnieżka i Łowca".

 • Pattinson: Przez Kristen chciał się zabić?!

  Przypomnijmy: na początku tygodnia magazyn "Us Weekly" opublikował sensacyjne zdjęcia 22-letniej Kristen Stewart w objęciach Ruperta Sandersa, męża i ojca dwójki dzieci, reżysera filmu "Królewna(...), kocham, przepraszam!" - napisała. Co na to wszystko zdradzony aktor? Podobno zależy mu na Stewart, ale zazdrość i poczucie upokorzenia biorą górę. Media podały, że już wyprowadził się od swojej...

 • Po raz ostatni w roli wampirów

  Miliony widzów na całym świecie z zapartym tchem czekają na ostatnią filmową część "Sagi Zmierzch". Kristen Stewart i Robert Pattinson już w piątek pojawią się na ekranach polskich kin w filmie "Saga Zmierzch: Przed świtem. Częsć 2".

 • Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska: Co się dzieje w ich związku?!

  .... Więcej plotek na następnej stronie Kristen Stewart (25 l.) już nie kryje się ze swoją nową miłością! Aktorka i jej ukochana, francuska piosenkarka SoKo, spacerowały ostatnio, obejmując się i nie szczędząc sobie czułości. Para zupełnie nie zważała na paparazzich oraz gapiów. Wygląda na to, że Kristen Stewart na dobre zapomniała o facetach...

 • Kristen Stewart w Bollywood?

  Kristen Stwart, amerykańska aktorka znana przede wszystkim z serii "Zmierzch", chciałaby zagrać w bollywoodzkiej produkcji i jak sama przyznała, rozgląda się już za odpowiednią dla siebie rolą.

Zdjęcia na temat: dziecko kristen stewart