• Informacje na temat:

  dziecko lidera

Artykuły na temat: dziecko lidera
 • Linkin Park: Rozwód lidera

  ..., a żona pomogła mu uporać się z narkotykowym nałogiem, a także z depresją spowodowaną tym, że jako dziecko był molestowany seksualnie.

 • "The Voice Kids" zyskuje widzów. TVP liderem

  Średnia oglądalność pierwszych sześciu odcinków nowego sezonu "The Voice Kids" wyniosła 2,35 mln - to wzrost o ponad 310 tys. w stosunku do 2019 r.

 • Nie chcą, by zagrał lidera Queen

  .... Może ma ważniejsze rzeczy na głowie? We wrześniu aktora i jego żonę dostrzeżono na londyńskiej ulicy z wózkiem niemowlęcym. Czyżby na świat przyszło drugie dziecko Cohena? Na ten temat Sacha także...

 • "The Voice Kids" zyskało 410 tys. widzów. TVP2 zdecydowanym liderem

  Trzecią edycję "The Voice Kids" oglądało średnio 2,48 mln osób, o 410 tys. widzów więcej względem pokazywanej rok temu drugiej odsłony widowiska. TVP2 w czasie emisji programu była zdecydowanym liderem rynku.

 • Nie chcą, by zagrał lidera Queen

  .... Może ma ważniejsze rzeczy na głowie? We wrześniu aktora i jego żonę dostrzeżono na londyńskiej ulicy z wózkiem niemowlęcym. Czyżby na świat przyszło drugie dziecko Cohena? Na ten temat Sacha także...

 • Counting Crows: Lider dla dzieci?

  Adam Duritz, wokalista amerykańskiej grupy Counting Crows, planuje nagranie płyty dla dzieci. Taki pomysł przyszedł mu do głowy, gdy okazało się, że piosenka "Accidentally In Love" z drugiej części "Shreka" stała się wielkim przebojem, także wśród młodej publiczności.

 • Wiśniewski broni dzieci

  ..."Jeśli tylko podniesie rękę na moje dziecko, to ja mu ją utnę" - mówi zdecydowanie Michał Wiśniewski o nowym partnerze swojej byłej żony Mandaryny.

 • "Wspominając Kurta Cobaina": Tak wyglądał pogrzeb lidera grupy Nirvana

  ...5 kwietnia 1994 r. Kurt Cobain odebrał sobie życie. Samobójstwo 27-letniego lidera grupy Nirvana ( posłuchaj! ) było szokiem dla milionów fanów na całym świecie. Początek 1991 roku. Danny(...) wspomnieniach, relacjach rodziny i przyjaciół nigdy wcześniej nie upublicznianych, ukazuje postać Kurta w całkiem nowym świetle. Książka "Wspominając Kurta Cobaina. Biografia lidera Nirvany" trafiła do sklepów...

 • Była żona Chrisa Cornella pozywa wdowę po liderze Soundgarden

  Susan Silver, była żona Chrisa Cornella, domaga się wsparcia finansowego od wdowy po zmarłym samobójczą śmiercią w maju 2017 r. wokalisty znanego z Soundgarden, Audioslave, Temple of the Dog i kariery solowej. Chodzi o pieniądze dla 19-letniej córki Silver i Cornella.

 • Fajnie być dzieckiem gwiazdy?

  ...nietuzinkową postacią, którą wszyscy z jakiegoś powodu chcieliby znać. A już najbardziej żony innych tatusiów... Czas szybko mija, wkrótce dziecko gwiazdy zaczyna odkrywać zalety bogatej płytoteki rodziców(...) Lauren Harris , córka Steve'a Harrisa, lidera heavymetalowej legendy Iron Maiden. Owszem, urocza z niej postać, ale jako wokalistka zespołu rockowego powinna póki co pozostać na etapie pubu, gdzie...

Zdjęcia na temat: dziecko lidera