• Informacje na temat:

  dziecko michała żurawskiego

Artykuły na temat: dziecko michała żurawskiego
 • Michał Żurawski o Machulskim: To genialny facet

  "'Dycha' to od pierwszych słów był Michał Żurawski - ochroniarz o twarzy dziecka" - mówi Juliusz Machulski o aktorze, którego obsadził w swojej nowej komedii "Volta". Żurawski zauważa, że film jest ewenementem, bo zdjęcia do niego zakończyły się przed planowanym terminem.

 • Michał Żurawski: Nie wyskakiwać z każdej lodówki

  Łódzki śledczy Adam Kruk trafia na Podlasie, by rozwikłać tajemnicę porwania pewnego nastolatka. – To wciągająca i trzymająca w napięciu historia – mówi odtwórca głównej roli, Michał Żurawski.

 • Michał Żurawski: Żyję poza internetem i telewizją

  Michał Żurawski zyskał dużą popularność dzięki udziałowi w programie "Azja Express". Od tego czasu stał się częstym bohaterem medialnych plotek dotyczących zwłaszcza jego związku z Romą Gąsiorowską. Media show-biznesowe chętnie pisały o rzekomym kryzysie w ich trwającym od sześciu lat małżeństwie lub planowanym powiększeniu rodziny o trzecie dziecko. - Wiadomo, ludzie, którzy mają dużo...

 • Michał Żurawski: Jestem tylko aktorkiem

  Z trudem godził się z tym, że nie wszystko od niego zależy. Przeżył załamanie, ostro imprezował, stracił kilka okazji zawodowych. Na szczęście Michała Żurawskiego w porę ktoś uratował.

 • Co łączy Jolie, Kidman i Gąsiorowską-Żurawską?

  ...mnie i Michała to była przygoda. Do tego pełna humoru, bo mój mąż wymyślił, że cały czas będziemy się całować. Nawet reżyserka widząc nas w kamerze, mówiła, że 'nareszcie ktoś robi to jak trzeba'. A ja...

 • "Weź" Michała Sołtana. "Wyjątkowy obraz"

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Weź" wokalisty i multiinstrumentalisty Michała Sołtana.

 • Weekend w kinie: Kobiety, dzieci i żółwie

  Aż trzy polskie filmy: zwariowana komedia "Kochaj", opowiadający o trudnym procesie dorastania "Baby Bump" i religijny "Bóg w Krakowie", wchodzą w piątek, 3 czerwca, na ekrany kin. Wśród premier jest też m.in. sequel "Wojowniczych Żółwi Ninja".

 • Anna Jadowska kręci "Dzikie róże". W głównej roli Marta Nieradkiewicz

  Anna Jadowska rozpoczęła zdjęcia do swego nowego filmu "Dzikie róże" . W głównych rolach zobaczymy Martę Nieradkiewicz i Michała Żurawskiego.

 • Roma Gąsiorowska: Na pełnych obrotach

  Jest jedną z najbardziej zapracowanych polskich aktorek. Na ekranach kin goszczą już dwa filmy z jej udziałem: "Plan B", "Podatek od miłości", wkrótce wejdzie trzeci - "Serce nie sługa". Mało tego! Aktorka, która prowadzi własną szkołę aktorską i wychowuje razem z mężem Michałem Żurawskim dwójkę dzieci, 5-letniego Klemensa i 3-letnią Jadwigę, zaczęła pracę na planie serialu "Przyjaciółki".

 • Małgorzata Kożuchowska: Życie zawsze daje nam kolejną szansę

  Małgorzata Kożuchowska podkreśla, że serialowa Monika Borecka może być wzorem dla wielu ludzi, bo pomimo wielu życiowych zakrętów i bardzo bolesnych upadków, potrafi się podnieść i iść dalej. W czwartym sezonie "Drugiej szansy" w kolejnych zmaganiach z trudną rzeczywistością pomoże jej Piotr Marczak - nowy bohater grany przez Michała Żurawskiego. Niewykluczone, że oboje połączy coś więcej niż...

Zdjęcia na temat: dziecko michała żurawskiego
Wideo na temat: dziecko michała żurawskiego
 • Michał Żurawski o roli Piotra w "Drugiej szansie"

  Nowy bohater - Piotr (w tej roli Michał Żurawski) - pojawi się w życiu Moniki Boreckiej (Małgorzata Kożuchowska) dość niespodziewanie. Będzie społecznikiem, który prowadzi świetlicę środowiskową dla niesfornych dzieci z Pragi. Sprawdźcie, co aktor powiedział nam o swoim nowym serialowym wyzwaniu!