• Informacje na temat:

  dziecko muchy imię

Artykuły na temat: dziecko muchy imię
 • Kuba Wojewódzki i Anna Mucha nie potrafią już dłużej tego ukrywać! To jednak prawda?!

  ...momencie głos Anny Muchy (39 l.) się załamał, popłynęły łzy. "Pękło mi serce" - opisał to zdarzenie Kuba. Dla obojga łączące ich kiedyś uczucie było jednym z najważniejszych doświadczeń. Gdy się(...). Rozstanie było dla Muchy ciosem. Potem w życiu Anny pojawił się przystojny producent Marcel Sora, została mamą. Kuba skakał z kwiatka na kwiatek, wybierając coraz młodsze panie. Dłużej, bo przez 5 lat, był...

 • Nimfomanka, prostytutka, android

  Siedem premierowych tytułów trafia dziś na ekrany kin. Sophie Marceau w komedii "Seks, miłość i terpia" zobaczymy w roli nimfomanki, Anna Mucha w "Sąsiadach" Grzegorza Królikiewicza gra prostytutkę, zaś szwedzka gwiazda Alicia Vikander w "Ex Machinie" staje się... seksownym androidem.

 • Anna Mucha zdradziła imię syna

  ...19 stycznia Anna Mucha (33 l.) urodziła swoje drugie dziecko. Jak da mu na imię?

 • Beata Tyszkiewicz: Jak nie została gwiazdą Bollywood

  Czy wiecie, że w 1965 roku Beata Tyszkiewicz przyjęła propozycje indyjskiego producenta i poleciała do Bombaju, by podbić Bollywood? Dlaczego jej się to nie udało?

 • Lara, córka Magdy Gessler otrzymała od swojej mamy i taty nie tylko wpływy w kulinarnym imperium, ale także dość specyficzne imię. Magda nie jest jednak fanką gier komputerowych o słynnej Larze Croft. Jej mamę zafascynowało to, że imię wywodzi się od nazwy pięknego starożytnego miasta Larissa. Przy okazji oznacza także mewę! (Fot.: AKPA) Córka Roberta Leszczyńskiego i gwiazdy "Metra...

 • "W imię ojca"

  - Mam 36 lat, a czuję się tak, jakbym dopiero teraz przyszła na świat - mówi nam Yasmin Levy, śpiewająca muzykę sefardyjską w duchu flamenco. Izraelska wokalistka pod koniec 2012 roku wydała płytę "Libertad".

 • Anna Mucha wreszcie zdradziła imię synka!

  Anna Mucha (33 l.) i jej partner, Marcel Sora długo zastanawiali się, jakie imię wybrać dla swojej pociechy. Decyzja zapadła!

 • Anna Mucha urodziła syna!

  Anna Mucha (33 l.) i jej ukochany Marcel Sora powitali na świecie swoje drugie dziecko! Aktorka o tej radosnej nowinie poinformowała na swoim blogu.

 • Kuba Wojewódzki jednak ma romans z Muchą?! Zdjęcie brzucha poruszyło fanów!

  ...idealnie pasują do pociech Muchy.  Na tym nie koniec, bowiem najnowsze zdjęcie "króla TVN" znów ma prowokować.  Tym razem Kuba zamieścił zdjęcie z 2004 roku, na którym podnosi koszulkę i odsłania brzuch...

 • Czym teraz zaskoczy?

  Jedna z najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu, Anna Mucha, na naszych oczach zmieniła się w... troskliwą mamusię. I wyraźnie jej to służy! Gwiazda promienieje szczęściem!

Zdjęcia na temat: dziecko muchy imię