• Informacje na temat:

  dziecko piosenkarza

Artykuły na temat: dziecko piosenkarza
 • Dramat piosenkarza

  ...". Piosenkarz rok temu ożenił się zew swoją miłością Mariolą. Natychmiast zaczęli starać się o dziecko. Pięć miesięcy temu udało się - dziewczyna zaszła w ciążę. Niestety, kilka dni temu poroniła. Wrona jednak nie załamuje się (w końcu może bez problemu rozmawiać o tym z prasą) i zapowiada, że rozpoczną starania o dziecko jak tylko będzie to znowu możliwe.

 • Jessica Biel i Justin Timberlake spodziewają się pierwszego dziecka?

  Jessica Biel jest w ciąży. Według mediów, pierwsze dziecko aktorki i piosenkarza Justina Timberlakea przyjdzie na świat w kwietniu.

 • Dominika Tajner i Michał Wiśniewski jednak się nie rozwiodą? Pomoże... dziecko?

  ...swojego postanowienia, ostatnie wydarzenia w rodzinie być może będą miały znaczący wpływ na zmianę jego decyzji.  Niewykluczone też, że główną rolę odegra tu teść piosenkarza Apoloniusz Tajner... To(...) do ołtarza!  Dla piosenkarza wiele znaczył gest teścia, którego szanował i podziwiał. Stał się dla niego wzorem ojca, którego mu w życiu brakowało. Przez lata starał się nie zawieść jego zaufania...

 • Robert Kudelski spełnia marzenie

  W "Na Wspólnej" zostaje piosenkarzem, a w życiu prywatnym Robert Kudelski chce się realizować jako reżyser musicali.

 • Potajemne śluby, rozwody i nieślubne dziecko. Bob Dylan ma swoje sekrety!

  ...właśnie z niej świat dowiedział się, że muzyk miał jeszcze jeden ślub i rozwód, a także jest ojcem 15-letniej Desiree Gabrielle. Dziewczyna jest owocem romansu piosenkarza z Carolyn Dennis, która...

 • Elton John i David Furnish pobrali się

  Brytyjski piosenkarz Elton John w niedzielę (21.12) pobrał się ze swoim wieloletnim partnerem Davidem Furnishem. Ślub odbył się w ich posiadłości w Windsorze, obok Londynu, równo dziewięć lat po zawarciu przez mężczyzn związku partnerskiego.

 • Znane dzieci znanych rodziców. Z czego żyją?

  ...pozostaje liderem kultowego zespołu Perfect. Córka piosenkarza, która debiutowała w 2001 r. albumem "Będę silna", ma już na koncie łącznie siedem płyt. Najnowszą z nich - zatytułowaną "Droga...

 • Elvis Presley zmienił wszystko

  Nazywany "królem rock and rolla", jedna z najważniejszych ikon amerykańskiej popkultury, piosenkarz i aktor Elvis Presley urodził się 80 lat temu, 8 stycznia 1935 r. Presley był wykonawcą takich utworów jak "Blue Suede Shoes" czy "Heartbreak Hotel".

 • Igor Herbut został ojcem! Mamy zdjęcie dziecka!

  Wokalista zespołu „Lemon” - Igor Herbut (28 l.) został ojcem! Radosną nowiną podzielił się na swoim Instagramie, gdzie opublikował pierwsze zdjęcie swojego dziecka!

 • Zmarł prokurator, który walczył z Michaelem Jacksonem

  W wieku 73 lat odszedł Tom Sneddon, oskarżyciel Michaela Jacksona w procesie o molestowanie nieletnich. Król Popu śpiewał o nim w piosence "D.S." z albumu "HIStory".

Zdjęcia na temat: dziecko piosenkarza
Wideo na temat: dziecko piosenkarza
 • Zmarła córka Whitney Houston. Miała 22 lata

  Nie żyje Bobbi Kristina Brown. Córka Whitney Houston zmarła w niedzielę (26.07) w wieku 22 lat. "Bobbi Kristina Brown w końcu znalazła się w ramionach Boga. Chcemy podziękować wszystkim za ogromną miłość i wsparcie w ostatnich miesiącach" - podkreśliła w oświadczeniu rodzina dziewczyny. Kobieta od kilku miesięcy była w śpiączce spowodowanej nieodwracalnym uszkodzeniem mózgu. 31 stycznia 2015 roku Bobbi została znaleziona nieprzytomna w wannie. Policja określiła wypadek jako utonięcie....

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Seal i Heidi Klum na zakupach z dziećmi

  Piosenkarz Seal wraz z żoną Heidi Klum i trójką dzieci - Leni, Henrym i Johanem spędzili niedzielne popołudnie na zakupach w West Hollywood.

 • Projekt dziecko, czyli ojciec potrzebny od zaraz

  Projekt dziecko..." to historia małżeństwa w średnim wieku, Ani (Dominika Ostałowska) i Piotra (Zbigniew Zamachowski), którym do pełnego szczęścia brakuje tylko dziecka. Anna ma trudności z zajściem w ciążę ze swoim mężem. Zaczyna więc szukać kandydata na dawcę plemników. Panowie proszeni o tę wyjątkową przysługę mają szczególne powody, by ulec prośbie. Wśród mężczyzn tych są Marian - żołnierz, który ma wkrótce wyjechać na misję do Afganistanu, oraz gej o imieniu Robert. W obsadzie komedii,...

Dyskusje na temat: dziecko piosenkarza
 • Re: Trzy pokolenia gwiazd

  Poza tym zawsze idą po linii rodziców- aktorem zostaje dziecko aktora, piosenkarzem- piosenkarza, dziennikarzem - dziennikarza itp.

 • Re: "Ojciec Mateusz": Artur Pontek cieszy się, że jego dzieci grają w serialach

  Oczywiście, zgadzam się. Nie zmienia to mojej krytycznej opinii na temat ,,pędu po sławę'' dzieci znanych rodziców. I oceny tego co się dzieje, że dziecko aktora, piosenkarza musi być aktorem, piosenkarzem, a na pewno ,,celebrytą'.

 • Re: "Paradoks": Bogusław Linda i Katarzyna Chrzanowska byli w sobie do szaleństwa zakochani...

  Kreowanie czegoś takiego !!! Pamiętam jak kreowano latynoskiego piosenkarza Ricky Martina z dziewczynami !!! Też mu robili sztuczną reklamę kochanka kobiet , dopóki sam nie przedstawił swojego męża Iwana Yosefa i surogatki ,która urodziła im dziecko ! :):):):)

 • Re: "Barwy szczęścia": To jest ich czas

  Często jest tak że syn lub córka piekarza zostają piekarzem, dziecko lekarza, jest lekarzem, adwokata jest adwokatem, syn szewca zostaje szewcem, dzieci piosenkarza również śpiewają, tak to już często bywa i nie dziwcie się temu, po prostu tak jest łatwiej. Każdy rodzic jeśli może, a dzieci tego chcą to pomagają wystartować w dorosłe życie.