• Informacje na temat:

  dziecko w przepisie na życie

Artykuły na temat: dziecko w przepisie na życie
 • Jej przepis na życie

  W tym roku zdobyła Telekamerę "Tele Tygodnia". Widzowie zadecydowali, że jest najlepszą aktorką 2011 roku! Nie bez znaczenia była rola w serialu TVN "Przepis na życie", gdzie gra doktor Beatę, która za wszelką cenę chce ułożyć sobie życie.

 • Mai Ostaszewskiej przepis na życie

  Rolą w serialu "Przepis na życie" udowodniła, że ma wielki talent komediowy.

 • Teresy Lipowskiej przepis na szczęście

  ...pani jest aktorstwo? - Sposobem na życie. W młodości chciałam zostać lekarzem, do dziś mam dużo znajomych z tego środowiska i wciąż marzę, że zagram jakąś piękną rolę lekarki. Ale wybrałam aktorstwo(...) za straconymi marzeniami, czasami mnie zainspirują. Potem idę z tą poezją do ludzi i przekazuję im to, co sama czuję. Dlatego w tej chwili to moje aktorstwo jest bardzo związane z życiem i daje mi to...

 • Obywatel Jack White: Dziecko na doczepkę (fragment książki)

  ...roku jako dziesiąte dziecko i siódmy syn Teresy i Gormana Gillisów. Nadano mu imię po Janie Chrzcicielu, rodzina jednak szybko zaczęła wołać na niego "Jackie". Był dzieckiem "na doczepkę", jak sam(...) rodziną, nie miałem zbyt wielu przyjaciół i popadałem w paranoję. Myślałem, że wszyscy o mnie bez przerwy rozmawiają". Życie na końcu kolejki za dziewięciorgiem rodzeństwa pozostawiło w nim poczucie...

 • Niezależna, hedonistyczna, lubi mężczyzn

  Edyta Olszówka, odtwórczyni roli Poli w "Przepisie na życie", opowiada o swojej bohaterce i sukcesie serialu.

 • Nową rolą podbije serca widzów?

  Magdalena Kumorek zachwyciła widzów jako recepcjonistka Paula w "Hotelu 52". Teraz w "Przepisie na życie" gra Ankę, kobietę, której jednego dnia życie wywróciło się do góry nogami.

 • Pokazać się z innej strony

  Grana przez nią Beata w "Przepisie na życie" ma coraz więcej fanów. - Na taką rolę czekałam od dawna - mówi nam Maja Ostaszewska.

 • Pokazuje prawdziwe emocje

  Cieszę się z różnorodności granych przeze mnie - mówi Anna Samusionek, którą od jesieni, poza "Linią życia", możemy oglądać w "Przepisie na życie" i "Czasie honoru".

 • Magdalena Kumorek: Grzeczna dziewczynka z własnym zdaniem

  Popularność dał jej serial "Samo życie". "Przepis na życie" - sympatię fanów.

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

Zdjęcia na temat: dziecko w przepisie na życie
Wideo na temat: dziecko w przepisie na życie
 • świecie pojawi się ich dziecko. Jaki jest ich przepis na udany związek? Kolejną parą, którą szczęśliwie połączyli eksperci z programu, są Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska. Niedługo planują wziąć ślub kościelny. Jak oceniają swój udział w programie? Jak od dnia ślubu zmieniło się ich życie? W jaki sposób udało im się stworzyć związek? źródło: x-news/Dzień Dobry TVN

 • Agnieszka i Wojtek ze "Ślubu od..." myślą o ślubie kościelnym!

  świecie pojawi się ich dziecko. Jaki jest ich przepis na udany związek? Kolejną parą, którą szczęśliwie połączyli eksperci z programu, są Wojciech Janik i Agnieszka Łyczakowska. Niedługo planują wziąć ślub kościelny. Jak oceniają swój udział w programie? Jak od dnia ślubu zmieniło się ich życie? W jaki sposób udało im się stworzyć związek? (Dzień Dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: dziecko w przepisie na życie
 • Re: ​Widzowie jej nie lubią?!

  następczyni tak bardzo jak ona do tej roli nie pasowała.W "Przepisie na życie" też pokazuje swoje możliwości jako aktorki.Jej prywatna sympatia a w zasadzie jej brak do pana Borysa nie wpływa na jej grę.Trzeba być dobrą aktorką,żeby grać rolę kochanki faceta,z którym nie jest po drodze... Ja życzyłabym sobie oglądać p.Magdy więcej.Teraz,kiedy odchowała dziecko na pewno znajdzie na to czas.A swoją