• Informacje na temat:

  dziemidok

Artykuły na temat: dziemidok
 • "Ojciec Mateusz": Mirosław Baka w "Ojcu Mateuszu"

  ...w Amsterdamie. Ksiądz Żmigrodzki (Artur Żmijewski) postanowi porozmawiać z młodym pomocnikiem mechanika Arkiem (Łukasz Dziemidok), którego Lipka traktuje jak własnego syna i darzy ogromnym zaufaniem...

 • Jak zaśpiewa Ania Mucha?

  Sobotni odcinek "jak Oni śpiewają" będzie kolejnym sprawdzianem dla pozostałych na placu boju dwunastu uczestników. Ciekawe jakie show przygotuje tym razem Ania Mucha, która jak dotąd w każdym odcinku pokazała się z mocnej, często kontrowersyjnej strony. O głosy widzów i pozostanie w programie wciąż walczą Kasia Galica i Łukasz Dziemidok.

 • Andżelika Piechowiak dołączyła do obsady "Klanu"!

  ...mieliśmy okazję oglądać w "Klanie" 10 lat temu. W kilku odcinkach sagi rodu Lubiczów aktorka zagrała Jolę - koleżankę Adama Koneckiego (Łukasz Dziemidok), czyli narzeczonego Oli Lubicz (Kaja Paschalska...

 • Bijatyka na planie "Tylko miłość"

  Wygląda na to, że związek Doroty (Małgorzata Socha) i Wiktora (Andrzej Andrzejewski) znalazł się na zakręcie.

 • Nie może mieć dzieci

  Emilka (Anna Ilczuk), zaczynając nowe życie u boku Bartka Miedzianowskiego, (Rafał Kwietniewski) liczyła na szybkie powiększenie rodziny.Co prawda oboje mają już pod opieką Mirka (Maurycy Torbicz), syna tragicznie zmarłego Patryka (Łukasz Dziemidok), jednak Emilka pragnie dać mężowi potomka. Kiedy ich usilne starania o dziecko nie przynoszą rezultatu, młode małżeństwo decyduje się...

 • Śpiewający Tomasz Karolak

  Już w najbliższą sobotę, 27 września, czwarty fotel jurora programu "jak Oni śpiewają" został zarezerwowany dla Tomka Karolaka. Aktor jest znany z takich filmów jak "Testosteron", "Nie kłam kochanie" oraz z serial u "39 i pół".

 • Mrozowskiej nie pomógł "Playboy"

  ...sporą konkurencją dla grupy Big Cyc. Będzie nazywał się... Big Cyce. Z kolei Żora Korolyov coraz lepiej śpiewa po polsku, zwłaszcza wtedy, kiedy pomaga mu wokalista PIN-u. Łukasz Dziemidok, niestety(...) już - Łukasz Dziemidok oraz Tomasz Stockinger.

 • Niespodzianki w "jak Oni śpiewają"

  Kontrowersyjny polityk i dziennikarz Jerzy Urban wycofał się z show "jak Oni śpiewają". Anna Mucha zaśpiewała z... producentem show.

 • Mucha opluwa wartości?

  Dziemidok - nie wiem, jak z głosem, ale z wyglądu i w stylowym futerku, przypominał jako żywo Jima Morrisona z The Doors. Edyta Górniak przyznała, że Łukasz ma piękną barwę głosu, tylko problem w tym(...) Romanowską, za to w następnym odcinku bronić się będą zagrożeni Łukasz Dziemidok i Kasia Galica.

 • Mucha odfrunęła

  Fruwająca Mucha nie była chyba zaskoczeniem, bo aktorka stawia bardziej na show niż na wokalizy, za to niespodzianką mogła być przegrana sympatycznej Moniki Morozowskiej.

Zdjęcia na temat: dziemidok
Wideo na temat: dziemidok
 • Między aktorstwem a rajdami

  Aktor Łukasz Dziemidok od dawna pasjonuje się rajdami samochodowymi. Jednak dopiero niedawno zadebiutował jako ich pełnoprawny uczestnik, stając na starcie Rajdu Dolnośląskiego. - Gdyby były po temu warunki, poświęciłbym się temu - przyznaje.

Dyskusje na temat: dziemidok
 • Re: Wywiad z Łukaszem Dżemidokiem

  Łukasz Dziemidok jest moim ulubionym aktorem. Serialowy Patryk jest super.

 • Re: "Orły, sokoły, herosy" z seriali

  Łukasz Płoszajski i Łukasz Dziemidok z "Pierwszej Miłosci" to są super faceci - Artur i Patryk w serialu:).

 • Re: Gwiazdy "Klanu" podczas...

  wspolczuje tym aktorom ,popadną w schizofrenię czy depresję...oni wiedza jeszcze kim sa oraz jak sie nazywaja....byc tyle lat taka pokorną elą,przeciez to nudne!!!!nie dziwie sie d.naruszewicz.,ze odeszla z serialu ,szkoda tylko ze dziemidok odszedl bo to byl ostatni (moze jedyny)z przyzwoitych partnerów olki..chyba sie nie lubili prywatnie skoro tak szybko sie zaćpał,jak dla mnie za szybko ..

 • Re: Włodarczyk ma romans z partnerem z serialu?

  Ja bym poczekała na oficjalny komunikat w tej sprawie Mikołaja Krawczyka lub Agnieszki Włodarczyk, bo może to być kolejna plotka w celu podniesienia oglądalności serialu, tak jak np. to że Łukasz Dziemidok wraca do serialu. Ale jeżeli to co tu piszą potwierdzi się to i zarówno Krawczyk jak i Włodarczyk zachowali się nie fair. Krawczyk dlatego, że zostawił kobietę z dwójką ich dzieci, a Włodarczyk

 • Re: Pierwsza miłość

  '' Łukasz Dziemidok czyli serialowy Patryk Skalski powróci do serialu.- Patryk to główna postać serialu, nie moglibyśmy od tak jej się pozbyć, on jeszcze wróci i nieźle namiesza. Emilka będzie w ciąży z Kamilem i w najmniej oczekiwanym dla niej momencie Patryk pojawi się w Wadlewie. Za parę miesięcy fani zobaczą go znowu, gwarantuję że będzie ciekawie- powiedział jeden z członków ATM Grupy