• Informacje na temat:

  dziemidok aktor

Artykuły na temat: dziemidok aktor
 • "Ojciec Mateusz": Mirosław Baka w "Ojcu Mateuszu"

  W 219. odcinku "Ojca Mateusza" w roli właściciela warsztatu samochodowego, któremu ktoś uparcie usiłuje uprzykrzyć życie i próbuje doprowadzić do bankructwa, zobaczymy wybitnego aktora Mirosława Bakę świętującego w tym roku 30-lecie pracy artystycznej.

 • Jak zaśpiewa Ania Mucha?

  Sobotni odcinek "jak Oni śpiewają" będzie kolejnym sprawdzianem dla pozostałych na placu boju dwunastu uczestników. Ciekawe jakie show przygotuje tym razem Ania Mucha, która jak dotąd w każdym odcinku pokazała się z mocnej, często kontrowersyjnej strony. O głosy widzów i pozostanie w programie wciąż walczą Kasia Galica i Łukasz Dziemidok.

 • Jesienią w "Tańcu z gwiazdami" i show "Jak ONI śpiewają" chłodne wieczory swoją obecnością rozgrzewać będą aktorzy serial owi, modelki, sportowcy, jacyś ludzie, którym bardzo się spieszy do popularności na skróty... Zobacz pełną listę uczestników.

 • Śpiewający Tomasz Karolak

  Już w najbliższą sobotę, 27 września, czwarty fotel jurora programu "jak Oni śpiewają" został zarezerwowany dla Tomka Karolaka. Aktor jest znany z takich filmów jak "Testosteron", "Nie kłam kochanie" oraz z serial u "39 i pół".

 • Mucha opluwa wartości?

  ...tender" wypadł dramatycznie, podobnie było też z interpretacją Jerzego Zelnika - całe jury zauważyło nieczyste dźwięki, ale też zachwycone było zbudowanym przez aktora nastrojem jest "Yesterday". Łukasz Dziemidok - nie wiem, jak z głosem, ale z wyglądu i w stylowym futerku, przypominał jako żywo Jima Morrisona z The Doors. Edyta Górniak przyznała, że Łukasz ma piękną barwę głosu, tylko problem w tym...

 • Mucha odfrunęła

  Fruwająca Mucha nie była chyba zaskoczeniem, bo aktorka stawia bardziej na show niż na wokalizy, za to niespodzianką mogła być przegrana sympatycznej Moniki Morozowskiej.

 • Mrozowskiej nie pomógł "Playboy"

  W ostatnim odcinku "Jak ONI śpiewają" fruwająca Mucha nie była chyba zaskoczeniem, bo aktorka stawia bardziej na show niż na wokalizy, za to niespodzianką mogła być przegrana sympatycznej Moniki Mrozowskiej.

 • Jak zaśpiewa Mucha?

  W kolejnej odsłonie uczestnicy "jak Oni śpiewają" zmierza się z piosenkami, zaproponowanymi przez prowadzącego POPlistę w RMF FM Dariusza Maciborka.

 • Co tym razem wymyśli Mucha?

  ...w programie walczą Łukasz Dziemidok i Kasia Galica. Oboje już spotkali się jako nominowani przed dwoma tygodniami. Wtedy zwycięsko z rywalizacji wyszła Kasia, ale dzięki interwencji Edyty Górniak(...) wykonanie, zastanawiam się, co teraz wymyśli Ania" - mówi o koleżance z programu Łukasz Dziemidok. "Deszczową piosenkę (pewnie w żółtych kaloszach) zaśpiewa Karolina Nowakowska, a Elżbieta Romanowska wykona...

 • Wiemy kto zaśpiewa!

  Znana jest już pełna wokalna obsada czwartej edycji programu "jak Oni śpiewają". Będą to prawie wyłącznie aktorki i aktorzy serialowi.

Zdjęcia na temat: dziemidok aktor
Wideo na temat: dziemidok aktor
 • Między aktorstwem a rajdami

  Aktor Łukasz Dziemidok od dawna pasjonuje się rajdami samochodowymi. Jednak dopiero niedawno zadebiutował jako ich pełnoprawny uczestnik, stając na starcie Rajdu Dolnośląskiego. - Gdyby były po temu warunki, poświęciłbym się temu - przyznaje.

 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.